Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Alakformáló topic fórum

Alakformáló topic (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
48. ancsy
2004. ápr. 7. 08:41

Sziasztok!

A hasamról már nagyon sok lement, de a belső combomról nem akarnak fogyni a centik, pedig az nagyon zavar nyárom, mert összedörzsölődik, és fáj. Ha valaki tud valami hatásos gyakorlatot belső combra, kérem írja le!

47. 7dc6ef2981 (válaszként erre: 46. - Csigusz)
2004. ápr. 6. 08:41
Kösz, Csigusz, lehet, hogy kipróbálom! :)
2004. ápr. 5. 19:58

Szia Summer!

Én az A1-be járok. Elég drága, de profi. Délelôtt elég sok a plázacica, de ez van. 3-4 óra körül már elég kevesen vannak, érdemes ilyenkor jönni. Van szoli, szauna, sok kardiogép, rengeteg ugrabugra (erobik) torna közül választhatsz, vagy csak kondizhatsz is. Lehet kérni személyi edzôt, aki aztán egy percre sem hagy békén. De ha nincs edzôd, akkor is odamennek hozzád, ha látják, hogy új vagy, vagy segítségre szorulsz. Szerintem egy próbát mindenképp megér.

Sok sikert a kezdéshez!

45. anett59 (válaszként erre: 44. - 7dc6ef2981)
2004. ápr. 5. 18:29

Erre nem tudok érdemlegesen válaszolni, mert a hugom és a barátnője járkálnak utánna.

Megkérdezem, aztán irom is!

44. 7dc6ef2981 (válaszként erre: 43. - Anett59)
2004. ápr. 5. 08:50
Anett, megkérdezhetem, hogy Óbudán melyik edzőtermeket nézted már? És mik a tapasztalatok?
43. anett59 (válaszként erre: 37. - 7dc6ef2981)
2004. ápr. 2. 16:54
Sajnos még nem ! Valahogy elkerülöm őket:))
42. Kata (válaszként erre: 41. - 7dc6ef2981)
2004. ápr. 2. 09:03

Szia Summer!

Én ma megyek először, de "csak" aerobikra, 800-, egy óra, nekem úgy megéri, hogy csak heti kétszer tudok elmenni, mert a kislányom felügyeletét nem egyszerű megoldanom, bár van gyerekmegörző is, de ahhoz még kicsi! De az aerobik szerintem máshol is ennyi, de ami a személyi edő 3000-,/alkalom illeti, az tényleg húzós! Bár az én személyi edzőm Atkins papa! Na meg én magam, hisz amíg reng a háj, addig ugrálni kell!

2004. ápr. 2. 08:33
Jó hely az ATSA, én jártam oda néhány hónapig. Csak két negatívuma van: szerintem drága és mivel a kondi rész elég kicsi, állandóan várni kell a gépekre. De az edzők valóban profik, felkészültek.
40. ata (válaszként erre: 36. - Kiscsikó)
2004. ápr. 2. 08:24

Szia Kiscsikó!


Nekem videókazettán megvan a Callanetics alap és képzeld, tegnap találtam egy DVD-t otthon, amin a Super Callanetics van. Olyan hülye vagyok teljesen elfelejtettem, hogy ilyenem is van.(én inkább bringázni és kocogni szoktam).Sajnos a gépem nem volt hajlandó lejátszani a DVD-t, úgyhogy azt sem tudom mi van rajta. Ha gondolod csinálok másolatot és elküldöm, ha dobsz egy postacímet.

39. f1dcbad22d (válaszként erre: 15. - Gittus)
2004. ápr. 1. 18:24
Köszönöm Gittus!
38. Baron (válaszként erre: 33. - Kata)
2004. ápr. 1. 17:34
Megnéztem a honlapjukat, nagyon szimpatikus, de ez nem az én zsebemnek van kitalálva, pedig nem minimálbért keresek:(
37. 7dc6ef2981 (válaszként erre: 29. - Anett59)
2004. ápr. 1. 09:42

Anett!


Én óbudai vagyok! :) Találtál már valami jó helyet?


S.

36. Kiscsikó (válaszként erre: 34. - Kiscsikó)
2004. márc. 31. 23:08

Szia!


Megnéztem a könyvesboltokat.A Fókuszban csak vhs van,de az Anima-ban találtam könyvet.Sőt még jóga könyvet is.Köszi a tippet.

35. Bodsa (válaszként erre: 14. - Bodsa)
2004. márc. 31. 22:37

Cellulitisz!


Most kezdtem kezelni a problémás területeket, de komolyan mondom, már látok változást!! NAgyon örülök ;))

Mentás fürdősóban áztatom magam (369Ft/500g Rosssmann) ez segít a bőrnek tágulni, és vért is pumpál a bőrbe szív, mivel "fázik" :) És ha erre jön még egy kis víz alatti masszír, illette tus alatti masszír, és hideg-meleg váltot zuhi az adott helyen(comb), akkor erre jöhet még a Dove Intensive Firming Gel-Cream, akkor tényleg hat!

Bodsa :)

34. Kiscsikó (válaszként erre: 32. - Molntak)
2004. márc. 31. 21:39

Szia Molntak!


Ezzel csak az az 1 baj van,hogy én Szolnok megyében 1 kis faluban lakom.Mit gondolsz Net-es könyvesboltban lehet kapni?Érdemes böngészni?



33. Kata (válaszként erre: 29. - Anett59)
2004. márc. 31. 20:37

Szia Anett!

Én ugyan Pesten lakom, de péntektől fogok járni az Atsa fittnesbe, a barátnőm 1 hete oda jár, s azt mondja, hogy ott max. a zsír ég, senki más! Azért szeret oda járni, mert nem márkás cuccokban tornáznak, járnak oda akár 60kg plusszal is rendelkezők, s persze 10kg plusszal is! Több tréner van, ahhoz mész akihez akarsz! Ez a Norbi és a Réka klubbja, de persze nem kell hozzájuk menni tornázni, én is mások óráját fogom látogatni! Pénteken 17.oo-17.55-ig tartó alakformáló órára megyek,ha gondolod beszámolok majd, persze csak ha lesz energiám! A wwww.atsa.hu-n mindent megtalálsz, az órarendet is!Puszi Kata

32. molntak (válaszként erre: 31. - Kiscsikó)
2004. márc. 31. 20:22
A körúton az oktogonnál van egy könyvesbolt ott próbáld meg. A bakancsos cipőbolt mellett van. Talán Fókusz de nem biztos
2004. márc. 31. 20:20

Summer,Ata!


Köszi a válaszokat!A kérdésem,hogy hol lehet ilyen könyvet ill. kazettát beszerezni.Arra emlékszem,hogy a Könyvklubbnál volt a könyv pár éve.Mostanában nem találkoztam vele.Előre is köszi az infót!!!

30. mirza
2004. márc. 31. 19:31

Szia Gittus!


Húú szerintem nem tudod mit vállaltál be ezzel! :-)) De nagyon örülök, hogy lassan egyre többen szeretnének sportolni! :-) Hamár itt vagyok akkor én is kérdeznék Tőled: Nekem sajna most nincs időm, hogy konditerembe járjak. De szoktam szoktam biciklizni. Szóval jó lenne a fenekemről és a lábamról leadni! Itthon milyen gyakorlatokkal tudnám ezt megoldani? Szoktam felüléseket is csinálni, de attól szokott fájni a hátam és úgy hallottam nem igazán jó. Hogy tudnám a hasam erősíteni? Ha más is kérdezte akkor bocsi! Előre is köszi Gittus!!!! :-)))

Puszi mindenkinek

2004. márc. 31. 19:24

Sziasztok lányok!


Érdeklődnék nincs-e valaki köztetek, aki a Óbudán lakik.Szertnék egy társat akivel eljárhatnék tornázni.Igaz, még a megfelelő termet sem találtam meg, mert úgy érzem mindenhonnan kinéznek.

Aki tud valamilyen formában segiteni, annak előre is nagyon megköszönöm!

Anett

28. viksi
2004. márc. 31. 15:00

Szia Gittus!


Lenne pár kérdésem:

Most úgy edzek, hogy heti 3szor bicikli 170-es pultussal, 45-50 perc, heti 2szer 50 perc futás és heti 2szer 90 perc konditerem. Ez összeállításban így jó? A másik, hogy a konditeremmel még most ismerkedem, mindenki mást mond, én egyet tudok: nem szeretnék izmosodni, csak fogyni (esetleg ha leadtam az áhított 15 kilót, akkor szívesen ráhajtok a "kockás" hasra). Szóval milyen gépet használjak a kondiban?

Nem kérdezek egyelőre többet, nem akarlak túlterhelni :)

Millió köszönet!

2004. márc. 31. 14:43

Kiscsikó,


nagyon jó gyógytornász kazikat lehet kapni, ezeken kifejezetten olyan gyakorlatok vannak, amit te is csinálhatsz.


S.

26. ata (válaszként erre: 25. - Kiscsikó)
2004. márc. 31. 09:35

Szia Kiscsikó!


Ha gerincbeteg vagy akkor a futás kizárva ill. minden olyan mozgás, amely függőlegesen terheli meg a gerincedet. Sztem válassz valami olyan otthon végezhető tornát, ami mentes az ugrálásoktól és a legtöbb mozdulatot fekve kell végezni. Én a Callaneticset csináltam otthon videókazetta és könyv alapján.

2004. márc. 30. 23:00

Szia Mindenkinek!

Kérdés:Ha 37 éves vagy,utálsz futni(nem is tudsz),

nincs szobabiciklid,gerincbeteg vagy és konditerem sincs(mer Szolnok megye "Hátsóindiában" laksz)Akkor mit lehet tornázni???SEGÍTSÉG!!!

24. Szisza
2004. márc. 30. 15:15

nagyon szivesen :)

azt hiszem én is veszek egy karikát :)

23. duxy
2004. márc. 30. 15:13

szisza!


köszönöm a tippet megtudtam nyitni!

22. Szisza
2004. márc. 30. 14:57

engem is érdekelt a téma, (bár a derekammal semmi gond), és ezt találtam :


[link]


remélem sikerül megnyitni.

21. duxy
2004. márc. 30. 14:47

sziasztok!


engem is nagyon érdekelne,hogy a hullahopp karika segít e valamit!ugyanis én nem kerekedek, hanem szélesedem , nem tudom elég érthetően fogalmaztam e!?szóval nem a hasamra hízok, hanem az oldalamra... :((

puszi

20. ata
2004. márc. 30. 14:17

Sziasztok! Tavaly ősszel elkezdtem kocogni. Eleinte 5 percnél többet nem voltam képes egyhuzamban futkorászni, azt hittem, kiszakad a tüdőm, meg ilyenek. Kb. két hónap leforgása alatt eljuttottam, addig, hogy pihenés nélkül lekocogtam 50 percet és a végén szinte még csak nem is lihegtem. Mellesleg ezalatt fogyóztam és sikerült leadnom 8 kg-ot. Szerintem ez az egyik legjobb szálkásító mozgás. Sajnos a téli ünnepek ill. a lustaság egy kicsit nagyon besegített abban , hogy visszajöjjön 5 kiló. Most, hogy jön a tavasz, megint el fogom kezdeni a kocogást, mert tudom, hogy használt és nagyon jól éreztem magam egy-egy futkorászás után. Csak azért írtam le ezeket, hogy ha valaki kicsit nehezebben veszi rá magát a mozgásra, akkor talán segít neki egy ilyen történet. Én világ életemben antisportoló voltam, de rá kellet vennem magam a mozgásra, ugyanis végigcsináltam egy csomó fogyókúrát sikertelenül, mert egyik alatt sem sportoltam.

Sok sikert mindenkinek lányok, fiúk!!!:)))))

2004. márc. 30. 11:58

Gittus!


Mi a véleményed a hullahopp karikázásról? Tényleg használ valamit a derék körüli felesleges zsírpárnák ellen?


Köszi,


Summer.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook