Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudna valaki ötletet adni ahhoz, hogy hogyan kell a műszempillát otthon, házilag felrakni, lehetőleg úgy, hogy fenn is maradjon? fórum

Tudna valaki ötletet adni ahhoz, hogy hogyan kell a műszempillát otthon, házilag felrakni, lehetőleg úgy, hogy fenn is maradjon? (tudásbázis kérdés)


8. anexia (válaszként erre: 7. - Anikov2001)
2011. febr. 10. 09:12
Köszönöm a segítséget! :)
2011. febr. 9. 14:26

MIndenképp próbáld ki, szép lesz biztosan. Ragasztót külön vegyél hozzá, mert ami a tincses szempilla dobozában van gyárilag, az tényleg semmit sem ér. Amit én vettem, az sima fekete műszempilla ragasztó, ez is van ráírva.

Jó munkát, sok örömöd lesz biztosan a pillákban.

6. anexia (válaszként erre: 3. - Anikov2001)
2011. febr. 9. 11:27
Köszi-köszi! Ki fogom próbálni! Van esetleg olyan ragasztó márka amit ajánlani tudsz? Én olyat kaptam, amin semmi márkanév nincs, tubusos, és semmit nem ér. :(
5. anikov2001 (válaszként erre: 4. - Kocska)
2011. febr. 8. 19:04

Bármelyik jó, amit egy mezei fodrászkellékesnél lehet kapni, a méretet te magad döntöd el, de szerintem ha valaki rákattan, mindig nagyobbat akar, én a mediummal kezdtem, de a végén a large-ot is kicsinek láttam, de az már azért szép hosszú, de még mindig nagyon természetes.

Az egészben az a jó, hogy magamnak csinálom, s így ha esetleg igazítani kell rajta - mert azért valljuk be, néha szükséges - akkor ripsz-ropsz házilag rendelkezésre áll minden szerszám és kellék. Úgyhogy hajrá, nem nagy ördöngösség, viszont rengeteg dicséretet fog kapni a szempillák viselője!!!

4. Kocska (válaszként erre: 3. - Anikov2001)
2011. febr. 8. 14:23
És neked van bevált,amit használsz?És magadnak készíted vagy rakatod?
2011. febr. 8. 13:51

A soros az egy nagyobb tüsszentéstől is sajna meglazul, még ha erősebb műszempillaragasztót használsz, tehát én azt személy szerint nem ajánlom.

A tincses viszont nagyon tuti, biztos kezet és kézügyességet igényel ugyan, de akár hetekig fent maradhat, és nagyon szép, természetes hatása van. Ha tiszta és zsírmentes a szemed, akkor álljon készen minden: a műszempillás doboz nyitva, a ragasztó letekerve, kezedben egy szemöldök csipesz. Megfogsz egy tincset a csipesszel, úgy középtájon, egy pöttyintésnyi ragasztót teszel rá, és szépen hozzáilleszted a saját szempillád és szemhéjad tövéhez, mozdulatlan szemmel várj néhány pillanatig, és kb. 3 mm távolságra kezd ugyanezt egy újabb tincs szempillával. MIndig a szemed külső sarkától haladj a belső sarokig, szerintem úgy szép, ha nem túl sűrű, de nincs is köztük 5 perces szünet. Nagyon jó munkát kívánok, minden fáradtságot megér az ügy, én szempilla-őrült vagyok, így tudom, mit beszélek!!!

2011. febr. 8. 13:42
youtube-on van 1 csomó ilyen magyar videó, keress rá, tanácsokat is kapsz + ajánlanak műszempilla ragasztót is, (írd be h dorka sminkel, neki is van ilyen videója, meg van még 1 lány akiét már láttam, az is jó)
2011. febr. 8. 13:40
Tudna valaki ötletet adni ahhoz, hogy hogyan kell a műszempillát otthon, házilag felrakni, lehetőleg úgy, hogy fenn is maradjon?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook