Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hol lehet kapni Chevignon 57 parfümöt, férfi változatban? fórum

Hol lehet kapni Chevignon 57 parfümöt, férfi változatban? (tudásbázis kérdés)


7. zitabeata (válaszként erre: 6. - Anita7501)
2011. febr. 18. 19:20
Köszi, azért még nem adom fel, ha tudok valamit én is szólok.
6. anita7501 (válaszként erre: 5. - Zitabeata)
2011. febr. 17. 19:24
Szia! Egy angol old-on néztem, ahol az én már szintén nem gyártott illatomat megtaláltam, de ffi Chevignon 57 ott sem volt. Közben próbáltam a vidéki unokatestvéremet is mozgósítani, arra gondoltam, hogy hátha szabolcsban van elfekvőben kisebb parfümériákban, de ő sem járt sikerrel. Két bp-i maszek parfümös is telefonálgatott nagykerekbe, próbálták beszerezni nekem, de hiába.
5. zitabeata (válaszként erre: 4. - Zitabeata)
2011. febr. 17. 15:41
Külföldi oldalon nem próbálkoztál még?
4. zitabeata (válaszként erre: 3. - Anita7501)
2011. febr. 17. 15:40
Köszi előre is. Már tényleg nem gyártják. Most rendeltem meg a női változatát, és a hölgy, akivel beszéltem, azt mondta, hogy ebből is csak pár darab van, ami raktáron megmaradt.
2011. febr. 16. 09:06

Szia!

Az én férjem is kizárólag ezt az illatot szereti, és én is gondban vagyok, mert szintén ezzel szeretném meglepni a névnapján. Nem tudom mennyi az esélye, hogy találj/találjunk, de én már hónapok óta keresem, és karácsony előtt az egyik újpesti parfümériában nagy nehezen találtam spray-ben, ill. parfümdezodorban, de abból is csak egyetlen db. volt.

Nem akarlak elkeseríteni, de állítólag már nem gyártják. Azért, én még "futok egy kört", és ha mégis rábukkanok valahol, szólok neked is.

2. zitabeata (válaszként erre: 1. - Zitabeata)
2011. febr. 14. 14:31
Sziasztok, nincs senki, aki segíteni tudna?
2011. febr. 8. 13:21
Sziasztok, a férjem kedvenc illata a Chevignon 57 parfüm, névnapi ajándéknak gondoltam, de sehol nem lehet kapni, mindenhol csak a női változatába botlok. Ha valaki tudna segíteni, azt megköszönném.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook