Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Milyen vitaminnal vagy gyógyszerrel lehet elősegíteni a teherbeesést? fórum

Milyen vitaminnal vagy gyógyszerrel lehet elősegíteni a teherbeesést? (beszélgetős fórum)


1 2
44. katerika (válaszként erre: 43. - Irénke28)
2011. febr. 15. 19:39
ez nagy felelötlenség volt a doki részéröl azt mondani hogy soha nem lehet gyereked mert tulsujos vagy... az egyik barátnöm 156 magasságával 95 kiloval kezdte a terhességét nem volt semmi baj van már 2 babájuk...
2011. febr. 15. 19:18
sziasztok igen pco van de most már minden eredményem negatív lett de az is a probléma még hogy egy kicsit túlsúlyos vagyok és azt monta a nőgyógyász hogy így soha nem lehet gyerekem mert túl súlyos vagyok de nekem van olyan ismerősöm hogy nálam sokkal kövérebb és az meg még is teherbe esett
2011. febr. 15. 19:04

Sziasztok!

Én mindkét terhességem előtt az Aloe Berryt ittam és mindkét esetben 1 hónap múlva terhes lettem. Amúgy se előtte, se utána soha nem ittam ilyeneket, de amikor babát szerettünk volna nekem bevált.

41. timejja75 (válaszként erre: 28. - Mandulacska2)
2011. febr. 15. 12:44

mi a diagnózis ? Pco? Az alapján amit írtál valószínű,az pedig meddőségi ok. Ezt találtam neked:


[link]

40. katerika (válaszként erre: 39. - Pethoevi)
2011. febr. 15. 12:25
2000ft körül...? nálunk kb800 ft a jön ki a 30db...
39. pethoevi (válaszként erre: 37. - Irénke28)
2011. febr. 15. 10:39
hát az e-vitamin olyan 2ezer köröl van,a premens és agnucaston szintén...cickafarkfű és palástfű teát is szokta inni,pé előtt cicka,pé-től palástfű,ezek 2-400 ftok...
38. katerika (válaszként erre: 37. - Irénke28)
2011. febr. 15. 10:38
nekem az E vitamint tanácsolta a doki is meg itt a forumban is nagyon sokan...az árban elég elérhetö nem drága...
2011. febr. 15. 10:34
sziasztok tudna nekem segíteni valaki én problémám nagyon bonyolult mert nem régen volt chamdyám de abból hála istenek ki gyógyultam de most már szeretnék gyereket de nem jön össze pedig van már pete érésem is de volt olyan alkalom hogy nem volt de most már van és valami vitamin kelen de nem olyan drága mert azt nem engedhetem meg magamnak mert most jelenleg nincsen munkám de ha valaki tud valaim jó módszert akkor azt kérem segítsen nekem előre is köszönöm
2011. febr. 15. 09:30
köszönöm a tanácsokat, még ez a honap eltelik és meglátjuk hogy mi lessz...
2011. febr. 15. 09:16

A barátcserjék közül állítólag csak a Zafír Bcs-t vonták be,mert eddig sem volt engedélye.

A PreMens is barátcserje tartalmú és az Agnucaston is!Persze kevesebb hatóanyag van bennük,mint a Zafírban volt,de ezek patikában kaphatók,vagy megrendelhetők.

34. Anne33
2011. febr. 15. 09:08

Méhpempő, barátcserje, e-vitamin, lúgosító tea. Ezek segíthetnek. Én ezeket vetettem be! Nálam bejött!:)

Esetleg a peteérés időszakában fürdósó a kád vízbe.

33. Lia1
2011. febr. 13. 20:19
Egyébként herbáriákban, gyógynövény boltokban is kapható a barátcserje...
32. Lia1 (válaszként erre: 23. - Mandulacska2)
2011. febr. 13. 20:18

Hali!


Miért vonták volna be a barátcserjét? Én nem hallottam semmi ilyet. Egyébként nekem van még kb. fél doboznyira való. Felénél abbahagytam mert úton volt a baba végre :) Ha valakinek kell, eladó...

31. Nitka (válaszként erre: 23. - Mandulacska2)
2011. febr. 8. 19:34
Barátcserjét akár DM-ben,akár gyógyszertárban tudsz venni, vagy neten rendelni. Keress rá google-ban.
30. mandulacska2 (válaszként erre: 29. - Katerika)
2011. febr. 8. 17:43
Hát hiába megyek én, ha nem foglalkoznak velem? Menstruációm rendben , ezzel lezártnak tartják a dolgot. A nőgyógyász annyit mondott, hogy vegyek ovulációs tesztet és nézzem, mikor van peteérés. Most hőmérőzök. Az alapján elvileg van peteérésem. Endokrinológus se törődött velem, ő is azt mondta, próbálkozzunk . Finoman fogalmazva a leletre azt írta "diagnózis megvan, fél év türelmet javasol, utána menjek nőgyógyászatra. De ezt is jóindulatból írta, nem 1 évet. Nőgyógyászaton mindenhol 1 évet mondanka.
29. katerika (válaszként erre: 28. - Mandulacska2)
2011. febr. 8. 17:21
nem akarlak megjeszteni de ha cisztás a petefészked azt elöször ki kell kezelni nekem ugy kezdödött hogy nem foglalkoztam vele majd ugy eldurvult hogy mütét lett belöle...ezelött 4 évvel mütöttek mad kb 1 éve kiujult és gyogysters kezeléssel ki lehetett gyogyitani mert idejébe mentem dokihoz, megtanultam hogy ha ugy érzed baj van nem szabad halogatni menni kell ideébe...
28. mandulacska2 (válaszként erre: 27. - Katerika)
2011. febr. 8. 17:15
Jaj, akkor megkönnyebbültem. Hát nekem is ezt mondja mindegyik orvos, hogy 1 év után foglalkoznak velem. Pedig nekem cisztás az egyik petefészkem, és az elvileg nem jó. Legalább néznék meg, hogy minden OK-s e.
2011. febr. 8. 17:14
jajjjjjjjjj ne haragudj nem évet akartam irni hanem csak honapot... ne haragudj mégegyszer...
26. mandulacska2 (válaszként erre: 19. - Katerika)
2011. febr. 8. 17:11
6 éve próbálkoztok intenzíven és még 1 évet váratni akar? Ez nem normális. Menj el másik dokihoz.
25. mandulacska2 (válaszként erre: 17. - Bettike2007)
2011. febr. 8. 17:10
Lehet, hogy a teherbeesésben nem segít, viszont mire megtudod hogy terhes vagy, addigra már kialakul a baba idegrendszere. Ezért ajánlott szedni legalább folsavat, de magzatvédő vitamin jobb, mert mindenféle vitamint tartalmaz. pl. jódot is, ami ugye az E...ben nincs. A folsav segít megelőzni a nyílt gerincet, gerincvelő cső záródási rendellenességet. Az tök mindegy, hogy a családodban nem volt ilyen, ez bárkit elérhet.
24. mandulacska2 (válaszként erre: 11. - H.Detty)
2011. febr. 8. 17:07
Elvileg E vitamin a Femibionban is van. Akkor segíthet?
23. mandulacska2 (válaszként erre: 4. - Nitka)
2011. febr. 8. 17:06
Szia. És te hol szerzed be a barátcserjét? Azt bevonták pár hete. Nekem is jól jönne, ha tudnék valami hasonlót szerezni. Én egyébként Femibiont szedek.
22. katerika (válaszként erre: 11. - H.Detty)
2011. febr. 8. 14:27
az az e vitamin sárga lágy bogyoe nálatok...?
21. katerika (válaszként erre: 20. - Nitka)
2011. febr. 8. 14:26
köszönöm szépen a jo tanácsokat...
20. Nitka (válaszként erre: 19. - Katerika)
2011. febr. 8. 14:23

Ok, ez csak egy tanács volt. Nyilván 1 év után kell komolyabb gondra gyanakodni.

Akkor kezdj el terhesvitamint + E vitamint, Barátcserjét, Cickafark-palástfű keveréket.

Esetleg hőmérőzz, hogy lásd, mikor van peteérésed.

19. katerika (válaszként erre: 18. - Nitka)
2011. febr. 8. 14:21
voltam már de semmi gond nincs 4 honapja a dokihoz járok minden honapban... 6éve probálkozunk intenziven azt mondta adoki komolx beavatkozás csak eggy év utén kell...
18. Nitka (válaszként erre: 5. - Katerika)
2011. febr. 8. 13:55
Akkor célszerűbb lenne először elmenni egy nőgyógyászhoz, mert annak valami oka van, ha nem akar összejönni... Nem elég pusztán a vitamin...
2011. febr. 8. 13:51
A vitaminok a korai magzati fejlődésben játszanak szerepet,ahhoz hogy valaki terhes legyen nem kell,én sem szedtem ha nem sikerül ott kivizsgálás szükséges a vitaminok nagy segítséget ebben nem nyújtanak.
2011. febr. 8. 13:47

sziasztok!!

A Gravidát tudom ajánlani,összehasonlítottam az Elevittel ugyan az legalább is a folsav mennyisége...bár a teherbe esés nem ezen múlik...

2011. febr. 8. 13:32
én gravidát szedtem és úgy estem teherbe
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook