Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tudja valaki, hogy a Kállay Miklós doktornál Fehérváron mennyiért lehet szülni? fórum

Tudja valaki, hogy a Kállay Miklós doktornál Fehérváron mennyiért lehet szülni? (tudásbázis kérdés)


12. erika7000 (válaszként erre: 11. - 6f0cd5213d)
2017. febr. 25. 14:13
Veled ellentetben engem is a sors hozott ossze vele szerencsetlensegemre ravett egy nagy mutetre onnantol gondok gond hatan ha kellet ha nem vissza kellet hozza jarjak es ebbol egy nagyobb gondom is lett de mar semmi gondom nincs mert felre diagnozitaltak es esznel voltam igy semmi bajom nincs errol ennyit ez a Kallay Miklos Drur gondolom hogyha bele olvas tudni fogja kirol van szo
11. 6f0cd5213d (válaszként erre: 10. - Cumma1)
2012. jan. 12. 12:05

Igy van Dr.Kállay Miklós Fehérváron dolgozik,engem a sors Októberben találkoztatott vele őssze egy véletlen során a Feh vári ambulancián,azóta hozzá járok ,aminek nagyon örülök,rendkívül kedves aranyos és nagyon szimpatikus Orvos.

Elbújhatnak jó páran mögötte akiket eddig ismertem és akinél anno szültem is orvosok.,viselkedés,és a többi..khm

--nem ez a megye volt azt azért megjegyzem.---..

Itt rajta kivül mást én nem is ismerek,igy nyilatkozni többröl nemtudok.. egy éve lakom még csak ebben a megyében,nem volt itt szükségem eddig ellátásra,

hireket ugyan halottam azért az itteni ismerőseimtől pár orvosról..kihez érdemes menni és kihez nem.


Szóval én teljesen tökéletesen elégedett vagyok a doktor úrral,és aki hozzá készül ezek után menni biztos nem bánja meg.

Nekem nem az számit,hogy mennyi az annyi nála hanem az,hogy minden simán menjen,ne legyen komplikációm majd,egészséges babám szülessen, és elégedett legyek az ellátással.

10. cumma1 (válaszként erre: 9. - Barby019)
2011. dec. 6. 20:47
Januártól elment Fehérvárra!
2011. dec. 5. 21:41
A Kállay dr. Veszprémbe van és nem Fehérváron én tavaly októberben szültem nála és 50 e ft-ot kér . De egyépként nagyon normális , precíz , oda figyelő orvos én hozzá jártam az első perctől és nagyon meg voltam vele elégedve ! A korházban másnak 4-5 szobatársa , nekem 1 volt , külön fürdőszobás szoba...szinte minden nap benézett rám !
2011. jún. 19. 16:47
Ismeri valaki Kállay Doktort Fehérváron? Milyen Doki?
7. cumma1 (válaszként erre: 6. - Zse pi)
2011. febr. 8. 11:23
Persze hogy adott számlát!
2011. febr. 8. 11:14
a doktor úr számlát is ad az 50.000Ft.-ról?
2011. febr. 8. 10:44
Én ügyeletes dokinál szültem a 3.babámat.Az első és második babámat privát orvosnál.Nem voltam megelégedve velük,ezért döntöttem úgy,hogy a 3.nál egy forintot nem adok,és orvost sem választok.Rendes volt az ügyeletes orvos Kecskeméten,gond nélkül született a kisfiam.Akivel együtt szültem és adott pénzt vele sem bántak külömbül egy fokkal sem!Sőt.....Szerintem aki tud adjon,de akinek ez probléma költse inkább a babára amit az orvosnak szánt.....Lehet,hogy nincs igazam,de nekem ez a tapasztalatom 3csemete után.
2011. febr. 8. 10:36
Én Veszprémben szültem nála áprilisban. A vizitdíj 10x-sét kérik. Én konkrétan rákérdeztem, azt mondta 50 ezer körül szokott kapni. Nagyon sajnálom hogy elment innen, a köv. babánkat is nála szerettem volna szülni
2011. febr. 8. 10:28

szerintem az a legegyszerűbb ha megkérdezed tőle

de általában a magánrendelésen elkért összeg 8-10 szerese a szülési díj

2011. febr. 8. 10:23
Tudja valaki hogy Dr Kállay Miklósnál fehérváron mennyiért lehet szülni???
2011. febr. 8. 10:22
?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook