Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Valakivel együtt vagy, mégis egyedülállónak állítaná be magát! Bántana? fórum

Valakivel együtt vagy, mégis egyedülállónak állítaná be magát! Bántana? (beszélgetős fórum)


1 2
2015. nov. 10. 08:52
persze.az ilyen szemely hazudik,nem oszinte.
2011. nov. 18. 03:14
nana.jol tudom ezt sajat esetemrol./az illeto latin pasi volt es koztudott ok nofalok/.
2011. aug. 7. 11:59
Sunyi a pasi, tuti futtat még pár projektet!
2011. aug. 7. 11:41
ez tolem is kitelik. de nem bantasnak szannam.
2011. aug. 7. 10:35
Persze, hogy bántana, megfordulna a fejemben, hogy miért állítja be magát egyedülállónak (talán szégyell, talán nem is szeret, vagy meg se érdemel és a kalandokat keresi), mindenképp elbeszélgetnék vele.
2011. febr. 8. 21:03

Először azért rákérdeznék, hogy elfelejtette talán átírni? Merthogy az engem zavar. Nehogy félreértésre adjon okot másnak, hogy esetleg szabad préda :) ezt lehet viccesen is mondani.


Talán ahhoz hasonlít a szitu, hogy társkeresőbe megismerkedik két ember, összejönnek, közös tervekkel, s egyszer csak kiderül, hogy az egyik fél még mindig fenn van a társkeresőben KERESŐBEN, miközben a másik már rég kitöröltette magát!


Az már igaz, hogy a hapsik néha nagyon figyelmetlenek, sőt, érzéketlenek és hogy nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni, de azért szerintem meg kell velük beszélni ezeket a dolgokat.

2011. febr. 8. 20:57
nem..
2011. febr. 8. 20:57
Igen, bántana. Meg is sértődnék, mert az azt jelentené, hogy nem gondolja velem komolyan.
2011. febr. 8. 20:54
Nálam így volt. 1 évig nem volt hajlandó átállítani. S neki voltak olyan húzásai, hogy sejtem miért nem állította át és nem azért mert elfelejtette...
2011. febr. 8. 16:36
Én ezen nem akadnék ki. Egy pasinak nem az az első ha belép egy közösségi oldalra hogy változtatja a státuszát. Sőt a párommal már vagy éve együtt voltunk mikor az egyik barátnőm megjegyezte hogy én még mindig egyedülállóként vagyok fent. A fene se figyelte, boldog voltam a párommal és még vagyok is, nem fohlalkoztam ilyennekkel. Engem inkább az bosszantana, hogy a barátnőmnek nincs jobb dolga, mint a pasim adatlapját nézegeti!
32. 83e25137af (válaszként erre: 31. - 83e25137af)
2011. febr. 8. 15:54
jav: akinél =akinek
2011. febr. 8. 15:54
akinél egy közösségi oldal határozza meg a kapcsolatát annak csak gratulálni tudok.. (fiúk lányok egyaránt)
2011. febr. 8. 15:25
persze h bantana!!!! egyebkent mar en is igy allok hozza a dolgokhoz... jo ideje "single" vagyok nehany kozossegi oldalon mivel tudom h minden kapcsolatom veget er! :) ilyen optimista vagyok
2011. febr. 8. 14:48

jaj nemááár.. egy vacak közösségi oldal miatt nem kell leakadniii..


nekem az egyik exem fiú létére kiakadt ezen.. nekem őszinén eszembe se jutott hogy oda ki kell írni... mi ez szabály? :D

addig addig rágta a fülem míg kiírtam.. na mondom örüjjé öcsém.. XD nem hiszem hogy ezen múlott de hisztizett :D

viszont a kapcsolatunk meg jó volt.

28. Jaina
2011. febr. 8. 14:44
Egyértelműen vehetné a kalapot-kabátot és viszlát. Nem vesztegetem rá az időt, ha letagad.
27. Huldra
2011. febr. 8. 14:26

Tán abban lehet mérni egy kapcsolat komolyságát, hogy némely közösségi portálon mi van megadva?

Esetleg el lehetne gondolkozni komolyabban, ha szülőknek, barátoknak sem mutat be, nem szívesen mutatkozik, ha együtt vagytok, stb.

Ha pedig nagyon zavar, tényleg érdemes rákérdezni, fő a békesség.

2011. febr. 8. 14:08
Eltűnt a fórumindító:) Egyébként szerintem három hónap még nem nevezhető annyira nagyon kapcsolatnak. Ha komolyra fordul köztük a dolog, biztosan meg fogja változtatni a státuszát.
25. anyucika3 (válaszként erre: 3. - Panka78)
2011. febr. 8. 13:02
Egyértelmű,hogy bántana.De miért nem kérdezel rá tőle?Aki szereti a párját az büszke rá,hogy Ő a párja,és nem rejtegeti.
2011. febr. 8. 11:47
Amikor megismerkedtem az exemmel, akkor ő nem akarta, aztán késöbb azt mondtam, ha eddig így volt, akkor maradjon is így, aztán feltettem egy olyan vízalatti búváros képet, ahol persze nem lehet felismerni!....de alapvetően szerintem sincs sok jelentősége ezeken a közösségi oldalakon, az a lényeg, h mit tesz érted. Ha álatlában sem foglalkozik Veled, akkor mit sem számít, h felvállal egy ilyen oldalon vagy sem. Nem?:)
2011. febr. 8. 11:00
Engem is zavarna ha kvázi letagadnának, de közösségi oldalakon szerintem mindegy szinte. Lehet hogy nem is foglalkozik vele, vagy nem is ért hozzá, hallottunk már ilyet is. Persze olyat is hallottunk, hogy ott flörtölnek és akkor jól jön, ha "egyedülálló". Meg kell beszélni.
22. Gigi13
2011. febr. 8. 10:31

Hát, a barátnődtől nagy butaság, hogy ilyenbe belenéz.. mindegy, ilyen segítőkészek vagyunk mi barátnők..:-)

A párommal kibabráltam, a faceb.on én írtam ki, hogy kapcsolatban, és neki vissza kellett igazolnia, hogy velem kapcsolatban van.. És mikor kérdeztem, nem baj -e, hogy kiírtam, nem érzi -e nyomulósnak... azt mondta, dehogy, csak ő nem tudta, hogy kell az ilyet csinálni! :-)

Nekem egy csomó közös fényképünk fenn van ugyanezen a portálon, neki egy sem, és csak egyet tett fel magáról is, amin nem lehet felismerni sem...! :-)

Különbözőek vagyunk! A pasik meg főleg! :-)))

És kicsit nekem is rosszul esnek ezek a dolgok, de nem hosszabb ideig, mint egy szellőfuvallat! Mert szeret engem. Ez a legfontosabb. (most költözünk össze..) Ne hagyd, hogy egy fuvallatnál nagyobb hatással legyenek rád ilyen dolgok! :-)

2011. febr. 8. 10:03
Ha akarja beállítja ha akarja nem! Nálunk neki nincs beállítva de ott vannak a közös képek!
2011. febr. 8. 09:19
Nekem egyik barátnőm másfél éve van együtt a párjával,szeretik egymást és felvállalják egymást mindenki előtt...de a barátnőm (pedig lány)se írta át még iwiw-en,hogy kapcsolatban.Talán 2-3 havonta ha nézi,de akkor sem írja át...a párját nem érdekli,mert szerinte az csak egy "virtuális tér" és nem a való élet.És nem érdekli,hogy ott mi van,mert anélkül is tudja,hogy szereti és a lényeg,hogy vele van.Meg aki ott ismerős,az a való életben is és ők tudják,hogy együtt vannak.Először én is furcsállottam,de szerintem igazuk van...ha átírja,az jó,de ha nem,az sem a világ vége szerintem :)
2011. febr. 8. 09:14
Persze, hogy zavarna!
2011. febr. 8. 08:37
volt nekem is olyanom, aki nem vállalta a kapcsolatot... tapasztalatból tudom, az nem gondolja komolyan... ha szeretne, vállalna, nincs feledékenység, sem más mentség... én büszke voltam a páromra, szívesen mutatkoztam vele... ha ez nem kölcsönös, akkor nem vállal... csak időtöltés vagy neki...
2011. febr. 8. 08:30
3 évig voltam együtt egy fiúval, aki egyedülálló volt végig az iwiwen. Egy perc nem sok, addig nem gondolta komolyan a kapcsolatunkat. De tény és való, hogy a pasiknak pont nem ez a fontos, hogy egyedülálló vagy sem.
2011. febr. 8. 08:26
én tuti rákérdeznék viccesen. minek rágjam magam?! bármi lehet az oka...inkább öntsünk tiszta vizet a pohárba!:)
2011. febr. 8. 07:58
Tényleg lehet, hogy csak elfelejtette.
2011. febr. 8. 07:50
Lehet azért nem írta át, mert nem sűrűn jár azon az oldalon. Vagy az is lehet, hogy még nem érzi eléggé "kapcsolatban élőnek" magát. És 3 hónap után szerintem még nem is érdemes rákérdezni.
2011. febr. 8. 07:38

Szerintem hülyeség rákérdezni.

Veled van, szeret.. nem mindegy mi szerepel egy adatlapon?!

Különben sem kell azt a látszatot kelteni, hogy "ellenőrizgeted":)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook