Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretema párom, de van egy kis gáz és nem hallgat meg! fórum

Szeretema párom, de van egy kis gáz és nem hallgat meg! (beszélgetős fórum)


2011. febr. 17. 00:47

Sziasztok!


Én egyetértek az előző hozzám szólóval, szerintem se csak neked kell tenni egy kapcsolatért. Hanem mindkét félnek dolgoznia kell rajta.

Mellesleg érdekes, hogy én egy csomó olyan férfit(!) hallottam, aki azt mondta, hogy a "7 év egy párkapcsolatban mindig vízválasztó". Én szerintem ez nem törvényszerű, de lehet, hogy a párod is így gondolja, és most ennek az életérzésnek próbálja átadni magát, és emiatt indulhatott meg a kapcsolatotok negatív irányba.

Ha engem kérdezel, én már nem maradnék együtt vele. Nyílván sok minden összeköt titeket, meg sok közös emléketek van, de az, hogy ő látja, és így hagyja, hogy te szenvedsz, ahelyett, hogy megnyugtatna az érzései felől, az már nem szerelem. Az már kihasználás, vagy határfeszegetés, vagy nem tudom, de ha én szeretek valakit, és látnám, hogy kínlódik miattam, annak rögtön véget vetnék vagy béküléssel, vagy szakítással. De ez a lelkiállapot tarthatatlan.

2011. febr. 8. 08:43

Szia

A barátság és az együtt járás két teljesen különböző dolog. Más a lényege, más a tétje. Szerintem is hagyni kell a dolgot, mármint hogy nem foglalkozik veled. Ne lássa rajtad, hogy oda vagy érte, hogy foglalkoztat ez a dolog. Lehet, hogy az ősi vadászösztön működött benne, de te most már egy "elejtett zsákmány vagy" (bocsi, hogy épp ez jutott eszembe). A pasik rendkívül kényelmesek, ha már meg van a párjuk, azt hiszik minden ok. Szóval ne forszírozd a dolgot, majd meglátod mi lesz belőle. Nekem anno ez bevált. Az én férjem is a barátaim közé tartozott. Mikor már jártunk, és eljutottunk odáig, hogy együtt fogunk élni, akkor próbáltam megértetni vele, hogy ahhoz hogy saját lakásunk lehessen, össze kell házasodnunk. Azt hajtogatta, egy lakás miatt nem vesz el. Idősebb kolléganőre hallgatva nem hoztam többé szóba. Majd megvesztem, de hallgattam. És láss csodát, alig egy hét múlva ő hozta fel. Én persze kegyelemdöfésként odavágtam, hogy engem egy lakásért ne vegyen el :)

21. éve vagyunk együtt és három gyerekünk van :D

2011. febr. 8. 08:43

Kedves első hozzászóló!

Mondd meg a párodnak, ha nem hallgat meg, akkor te se vedd figyelembe, és tudasd azt is vele úgy illik, hogy kikérjük a másik véleményét és nem csak a saját álláspontomat szajkozom. Legközelebb bármilyen is kellemetlen tettesd magadat alkalmi süketnek és reméljük előbb utóbb észreveszi magát. Utána pedig állj a sarkadra mert neki sem lehet mindenben igaza ezen a téren uralkodni akar feletted, de ezt a lehetőséget ne add meg neki.

Még az elején cselekedj helyesen szurkolok, hogy sikerüljön Üdv.Ágnes

2011. febr. 8. 08:30

Ne görcsölj. Ha ki kell alakulnia valaminek az ennyi dolog mellett is kifog, ha meg nem, akkor nem mellette találod meg a boldogságot. 2-3 hónap után még nem kell nagy álmokba élned magad. Nagyot lehet esni! Persze titkon lehet remélni...

Ha ő is komolyan gondol Téged, ezt éreztetni fogja veled, minden megnyílvánulása, minden mozdulata, minden szava azt fogja neked mondani, hogy "Igen, nekem Ő kell" ... Ez nem 1-2 hónap alatt alakul ki. Mindennek időt kell hagyni. Nem szabad erőltetni semmit sem. Csak lazán :)

Légy természetes, és észre fogja venni magát! Ha meg nem, akkor a következő lépést Te is tudod!


Sok sikert!

2011. febr. 8. 05:17
Nem kellene az egészen görcsölni, az előttem leírtak jó ötletek :)
6. vasaszoli13 (válaszként erre: 5. - Vasaszoli13)
2011. febr. 8. 01:12
azért nyilván én is adnék magamnak 1-2 esélyt!
5. vasaszoli13 (válaszként erre: 4. - CsillagTM)
2011. febr. 8. 01:11
rgyetértek veled ..1 komoly kapcsolathoz 2 ember kell..ha nincs megértés sajna nem sok jövőt jósolok..harcolni kell csak nem bizto hogy megéri..
4. CsillagTM (válaszként erre: 2. - A83b0152b5)
2011. febr. 7. 23:47
ez jó tipp, csak annyit fűznék hozzá, h mivel nyilvánvalóan nincs köztetek semmi komoly, így ne görcsöld túl, hanem élvezd, amíg tart:) aztán ha mégis megkomolyodna a dolog, akkor meg örülj neki;)
3. tybcy (válaszként erre: 2. - A83b0152b5)
2011. febr. 7. 23:44
Köszi szépen! :) Nehéz lesz, de megpróbálom! :)
2. a83b0152b5 (válaszként erre: 1. - Tybcy)
2011. febr. 7. 23:29

Szia, Az első második és a harmadik gondolatom az volt, hogy sz*rd le és ne faggasd erről! :)

Hidd el minél többet nyüstölöd annál jobban hisztisnek fog vélni. Ha megy Hozzád légy kedves, örül neki, de ezzel biztos nincs gond. Ha nem megy akkor ne kérdezősködj, hanem foglald el magad. De ha nem akkor is csinálj úgy, mintha jól ellenél.

Próbáld ki kb.2 hétig és nézd meg mi lesz.


Szerintem oda lesz meg vissza. Ha nem akkor leülhetsz vele komolyan beszélni!

Sok sikert! :)

2011. febr. 7. 23:22
Az én párommal az a helyzet, hogy egy imádni való teremtmény! Nagyon szereti az embereket, nagyon jó barát! Kb. 2hónapig voltunk barátok mikor végül összejöttünk. De mióta járunk, azóta fele annyit se foglalkozik velem, mint előtte! A cink a dologba, hogy ez az ő számára tök természetes. Ő úgy gondolja, hogy nincs semmi gáz. Észre se veszi, hogy nekem ez nem tetszik. Próbáltam már mondani neki, de nem lehet, vele komolyan beszéli, mert azt mondja, hogy mindig nyavalygok, vagy csak simán úgy csinál mintha nem is mondtam volna semmit és eltereli a témát. De mikor együtt vagyunk tök jó minden. Szerintetek mit csináljak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook