Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tudna nekem valaki olyan maszek vagy magán fogorvost ajánlani, aki olcsón csinál fogszabályzót, leginkább Szabolcs vagy Hajdú megyében? fórum

Tudna nekem valaki olyan maszek vagy magán fogorvost ajánlani, aki olcsón csinál fogszabályzót, leginkább Szabolcs vagy Hajdú megyében? (tudásbázis kérdés)


2011. febr. 8. 20:29
Írok privit.
5. eracska02 (válaszként erre: 4. - Homern)
2011. febr. 8. 15:30
Előre is köszönöm! :) :)
4. homern (válaszként erre: 3. - Eracska02)
2011. febr. 7. 22:56

Holnap megkérdezem tőle és írok!

Az övé nem volt valami olcsó,ilyen fehér láthatatlan egyenként ragasztottja volt.meg azt sem tudom kérdezte -e anno hogy külön mennyibe kerül.Több fogát is kellett húzni hogy hely legyen,meg még néhány dolgot megcsináltatott,és lehet egybe számolták ki a végén.

3. eracska02 (válaszként erre: 2. - Homern)
2011. febr. 7. 22:17
Köszönöm az információt, és pontosan nem tudod hogy hogy hívják, meg hogy az uncsidnak kb mennyiben került??? Nem az olcsóságra megyek én csak nem szeretnék több százezreket rászánni, hanem egy olyan 250 ezer körülire gondoltam (egyben az alsót és felső) az meg már mellékes hogy visszajárásnál fizetni kell! :)
2011. febr. 7. 21:58

Nyíregyházán a Varga dokik elég profik,az egyikőjüknek ez a szakterülete.Ő csinálta az unokatestvéremét(25 év körül lehetett akkor),tökéletes lett.Viszont nem a legolcsóbbak :(

Viszont a fogszabályozó az egy olyan dolog,amivel nem érdemes szórakozni.Ha az olcsóság miatt egy pici mm-nyi hiba is van,megkeserítheti a viselés egész idejét.

2011. febr. 7. 21:53
Tudna nekem valaki olyan maszek vagy magán fogorvost ajánlani aki olcsón csinál fogszabályzó inkább Szabolcs vagy Hajdú megyében! Sajnos már lekéstem a TB támogatásról így nagyon sokban kerülne!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook