Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Haldoklik a laptopom, segítsetek! fórum

Haldoklik a laptopom, segítsetek! (beszélgetős fórum)


8. Bellavita21 (válaszként erre: 7. - Gamin)
2011. febr. 14. 00:37

Köszi, igen valószínűleg visszaviszem garanciába, bár ott csak a hardveres részét intézik.

Most nekem Avira vírusirtóm van. Az Avast lejárt....

2011. febr. 9. 11:59

Ha két éves a géped, érdemes garancia keretében átnézetni, nehogy amikor lejár, akkor bukjon ki sok hiba.


Töröljed a jelenlegi vírusírtódat és javaslom, tegyél fel avast-ot, egy másik vírusírtó talán meg tudja találni, ha netán vírusos a géped.

2011. febr. 8. 10:06
Takarítás volt kb. 2 hónapja. Node azt, hogy ide sem tudok gépelni, mert 3szorra jellennek csak meg a betűk, ez nagyon gáz. 2009-es FUjistsu Esprimo Mobile, tegnap futtattam rajta kémprogram írtókat, talált 8-at, de semmi nem változott.
2011. febr. 7. 22:41
Ventire egy jó erős takarítás, a belassulásra egy újrahúzás. Ez általában beválik
2011. febr. 7. 20:57

Oké, ma jó napom volt.

Milyet szeretnél?:)

3. ba9d1cefa0 (válaszként erre: 2. - Night Angel)
2011. febr. 7. 20:55
Ki kell takarítattni. Nekem is volt hasonló gondom és laptophűtővel jól megy ma is.
2. Night Angel (válaszként erre: 1. - Bellavita21)
2011. febr. 7. 20:52

Mennyi idős a gép?

Mikori az op.rendszer?

Mikor volt utoljára kitakarítva (por)?

2011. febr. 7. 20:49
Napok óta haldoklik a gépem, főleg internethasználat alatt borzalmasan belassul, s gépeléskor kihagyja a betűket, a skype-on nem tudok beszélni. A ventillátor úgy pörög,hogy szinte szárítógépnek is elmenne, olyan mint egy felszálláshoz készülődő úrhajó. Segítsetek! Próbáltam az ad-adware-t, talált is vmi katicásat, de nem tudtam törölni a gépről? Hogy van ez?Ami karanténban van, az kvázi törölve lett? Mit tegyek még? A CPU használat nem magas!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook