Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Alakreform, avagy csináljuk együtt!!! fórum

Alakreform, avagy csináljuk együtt!!! (beszélgetős fórum)


2011. okt. 31. 20:33
Sziasztok. Kezdi valaki az októberi Alakreform programot a héten?
6. Durmika (válaszként erre: 5. - Timike milka)
2011. febr. 8. 21:24
A mult evben jelent meg egy tavaszi es telen egy masik ujsagja. Alakreform a cime. Mindennapra levan irva mit egyel es mit tornazzal. kozben mindennapra van lelkizes,segitseg Rekatol,buzditas,hogy kitartsunk a vegeig,azaz 30 napra van lebontva. A mai napot kihagytam mert leserultem,fajnak a terdeim. Majd holnap amikor pihinap lenne akkor bepotolom,remelhetoleg.
2011. febr. 8. 20:06

én sem ismerem a réka ujságot ird le mi van benne

vagy tartalmat

4. Durmika (válaszként erre: 2. - E61ee7c124)
2011. febr. 7. 19:08
Mindennapra lebontva van mit kell tornazni,es enni. Igaz a dietat nem kovetem,de a lisztet es a cukrot kerulom. remeelem lessz eredmeny 1 honap mulva,1 honapra van leirva.
2011. febr. 7. 19:02
Ma 2010-es Dvd 20perces felsotestel kezdodik es popsi es comb gyakorlatokkal van kiegeszitve az ujsagban.
2011. febr. 7. 19:01

Sajnos nem ismerem Réka újságját.

Mondasz valamit róla?

2011. febr. 7. 18:58

Sziasztok!

Kezdjuk el már ma,az alakreformot,Reka ujsagja alapjan. Nekem nem sokat kell fogynom kb.4 vagy 5kg,de inkabb formalni szeretnek,feszesiteni. Tarsatok velem,en ma kezdem az Alakreform teli kiadasa szerint.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook