Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van egy cikis sztorid? Itt a helye! Oszd meg mindenkivel ;) fórum

Van egy cikis sztorid? Itt a helye! Oszd meg mindenkivel ;) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
22. 1ecdb7c9b3 (válaszként erre: 20. - Ágota 77)
2011. febr. 7. 18:25
:DDDD
21. dokianya (válaszként erre: 17. - 1ecdb7c9b3)
2011. febr. 7. 18:24
Szerezzetek be neki gyorsan egy "pasit", lehet hogy csak célozgatott a drága!
2011. febr. 7. 18:23

Jók a sztorik! :-)


Nekem is vagy egy...


Egy bevásárlóközpont parkolójában én toltam vissza a bevásárlókocsit és utána szerettem volna beszállni az autónk hátsó ülésére. Korábban észre sem vettem, hogy egy másik ugyanolyan autó is áll a sorban a miénk előtt vagy kettővel. Én persze a másik autóba szálltam be. :-) Épp csak az ajtót nem csaptam még magamra, amikor látom, hogy vadidegenek bámulnak rám kikerekedett szemekkel az első ülésekből.

2011. febr. 7. 18:23

vervi ez ismerős sztorit.Multkor lementem a szeméttel, a kezembe volt a kulcs és szemeteszsák.Na , amikor dobom ki a szemetet a párom odafentről lekiabált nekem, erre megijedtem és beleejtettem a kulcsot a szemetesbe.Hétfő volt és üres volt a kuka szóval nem értem el kézzel.Gondoltam derékig valahogy bemászok ,hogy elérjem, de ekkor elvesztettem az egyensűlyt és beleestem a kukába!

Nagyon jót nevettem magamon , de mások valyon akik látták mit szóltak?! :D

2011. febr. 7. 18:21

Vendég érkezett hozzánk. Van két kiskutyánk, edig bárki érkezett, nyugodtan hagyhattunk bármit elől, semmiben nem tettek kárt. Keresztapám barátnője első kötelező látogatását tette meg nálunk. Ragaszkodott hozzá, hogy levegye a papucsát, amit még említett is, hogy nem olyan régen vette. Kérdezte hova teheti? Szabadkoztam, hogy nyugodtan hagyja bárhol, nem nyúlnak hozzá a kutyák, nagyon jól neveltek. A nap remekel eltelt, de egyszer furcsa dolgot pillantottam meg az ajtóból. A kutyám a szájában szaladt egy papucs felsőrésszel. A legrosszabbra gondolva elindultam kifelé. Hát a nő egyik pár papucsából csak egy csonk maradt, próbáltam elrejteni a nyomokat, és ha kiderül meglepődött képet vágni. Fél órával megkért, hozzam már a papucsát, mivel indulna. Felemeltem, és olyan vörös fejjel vittem oda hozzá mint még soha. Ezt kövektően 10 percig néma csendben néztük a papucsot, majd meglátta, hogy a kutyák a letépett résszel szaggatóznak...

Soha nem éreztem még magam ennyire kínosan. Természetesen megakartam téríteni a kárt, amit illemből nem fogadott el. Bár később orvosoltuk a problémát.

Jelentem, a kutyák előtt azóta is bárki cipőjét ott lehet hagyni, se előtte, se azóta nem csináltak ilyesmit.

17. 1ecdb7c9b3 (válaszként erre: 11. - Dokianya)
2011. febr. 7. 18:21
igen leányzó , egy rosz beagle!! :D
16. vevri
2011. febr. 7. 18:21

jaj, tudom ám überelni magam, most találtam:

Csodaszép látvány lehettem, ahogy kócosan, mackónadrágban derékig túrok a (reggel kiürített) kukában. Elindultam a boltba, mondom leviszem a szemetet is...Egyetlen laza mozdulattal dobtam utána a pénztárcámat... (Persze a mosolygós fickó az irodából pont akkor közlekedik a folyosón.)

2011. febr. 7. 18:20
Én rendőrségen dolgozom, épp vártam egy gyanúsítottat kihallgatásra, mondta, hogy a munkából fog jönni. Egyszer a megbeszélt időpont körül bekopog egy fickó, köszön, mondom, hogy foglaljon helyet, ugye tudja, hogy mivel kapcsolatban kell kihallgatnom gyanúsítottként? Erre mondja, hogy ő csak a konvektort jött ellenőrizni :) Kicsit volt ciki :)
2011. febr. 7. 18:20

Ez egy elég morbid sztori ami eszembe jutott, de ciki volt nagyon!

10 éves voltam amikor elmentünk a balatonra 1 hétre.A sok lángos hamburger és egyéb zsíros étel, az én levesekhez meg ilyenekhez szokott hasamat annyira megbolondította, hogy az egyik este amikor fennt voltam az emeleten, elkezdtem "eregetni" és az egyik galamb után, a lenti emeleten velünk együtt nyaraló család felszólt, hogy ne fingadozzak már, mert csípi a szemüket!

Hát égett a pofám,de nem tudtam mit tenni tovább folytattam az eregetést, mert jött az inger egymás után lőttem a nagyobbnál nagyobb lufikat.Reggel nem mertem lemenni a reggelihez.

13. zsani82 (válaszként erre: 5. - 7529edede9)
2011. febr. 7. 18:19
Ez jóóóóó:))
12. Havran
2011. febr. 7. 18:19
Árultam egy licitálos oldalon egy ülögarniturát,az utolsó percekben bonbáztak minden féle kérdésekkel ezren.Milyen magas alá lehet porszivozni,stb....El is adtam a ülögarniturát,jött a lány a férjével elvinni.Beszélgettünk minden féléről,például milyen hülye emberek vannak.Mondja a párom tényleg annyi hülye van az utolsó percekben kérdezgeti egy hülye nő,hogy alá lehet porszivozni,mondja a lány az én voltam.Hát elég kellemetlen volt,de jót nevettünk a végén.
11. dokianya (válaszként erre: 8. - 1ecdb7c9b3)
2011. febr. 7. 18:19
Lány kutyi? :D
10. Havran (válaszként erre: 5. - 7529edede9)
2011. febr. 7. 18:15
:)))))))
9. 1ecdb7c9b3 (válaszként erre: 7. - Vevri)
2011. febr. 7. 18:15
:))
2011. febr. 7. 18:15
Még hozzá füzném azt az apróságot, hogy a kutya odajött szájába a mufarok és leült elénk és mintha direkt csinálná felemelte a faxt! :DDDD
2011. febr. 7. 18:14

Otthon teszek-veszek, takarítgatok - előtte feltoltam egy pakolást az arcomra, fél óra, nem gáz...

Majd csengetett a postás... Ajtót nyitok, meghökken, és egy pár másodpercig nem esett le - aztán mindketten jöt röhögtünk a dolgon, én pedig meggígértem, hogy legközelebb nem hozom rá a frászt a szürke arcommal :D

2011. febr. 7. 18:14
rbarso égett a fejed, mint a rongy, mi? :D
5. 7529edede9 (válaszként erre: 1. - 1ecdb7c9b3)
2011. febr. 7. 18:11

Ez tényleg ciki.

Én valamelyik nap álltam a buszmegállóban,természetesen nem egyedül,láttam,hogy szembe velem egy nő kiszáll az autójából és elindul a postára.Az autó meg szép lassan elkezd gurulni hátrafelé,ordítok mint állat a nő után,hogy elindult az autója!!!erre visszaszól,hogy semmi gond ,ott ül a férje az autóban.

Hát égtem rendesen.

2011. febr. 7. 18:08
Ez tényleg kínos! :) Nekem az is elég ciki volt, amikor a férjem elment valahová és egyszer csak megláttam a kocsinkat és tudtam nem ott kéne lennie....jött a sárga szörny...odamentem, feltéptem a kocsiajtót és elkezdtem ordibálni...egy vad idegen fickóval. :O Sárga transporterről van szó, nem sok rohangál belőle kisvárosunkban és pechemre betévedt egy, aminek még a rendszáma is hasonlóan kezdődött. Hát mit ne mondjak, elnyomtam a tavaszi pipacsok szinét!
2011. febr. 7. 18:07
Aztaaaa:)))))
2011. febr. 7. 18:01
Hú ezt a sztorit nehéz lesz űberelni:)))))
2011. febr. 7. 18:00

Nos, azért hoztam létre ezt a fórumot,mert kiváncsi vagyok, hogy kivel milyen cikis sztoris esett meg eddig?


Az én cikis sztorim tegnap esett meg velem.

Átjött a fölöttünk lakó szomszéd beszélgetni, ahogy ott ültünk az ágyamon egyszer megjelent az én kiskutyám és a szájába ott volt a sexuális segédeszköze a barátnőmnek :D

Nagyon ciki volt!!!

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook