Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Van egy cikis sztorid? Itt a helye! Oszd meg mindenkivel ;) fórum

Van egy cikis sztorid? Itt a helye! Oszd meg mindenkivel ;) (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
52. 1ecdb7c9b3 (válaszként erre: 50. - Katus3)
2011. febr. 7. 19:37
ez se rosz sztori:D
51. 1ecdb7c9b3 (válaszként erre: 49. - Dokianya)
2011. febr. 7. 19:37
:DDDDDDD
50. katus3
2011. febr. 7. 19:36
Sziasztok! Én tavaly az első tankolásomnál égtem be. Túl hátul álltam meg,és én okos úgy gondoltam,elég ha az a pisztoly épp csak odaér. Persze melléfolyt az összes benzin, ment a kezemre is, visszatettem a pisztolyt a helyére,előrébb álltam,de így be kellett mennek kifizetni azt a nem egészen 50 forintot,és megkérni a csajt,ugyan nullázza már le, mert újra kell tankolnom.:-P Pont vásárolni mentem,bűzlött a kezem a benzintől,azóta ha lehet,kerülöm a kutat.
49. dokianya (válaszként erre: 43. - E54caf90fe)
2011. febr. 7. 19:34
Én egyszer azt hittem lerántottam a nacival a bugyit is amikor nagyon kellett pisilni....utána kiderült,hogy nem.
48. e54caf90fe (válaszként erre: 46. - Dokianya)
2011. febr. 7. 19:34
:DDDDDD
47. dokianya (válaszként erre: 42. - 1ecdb7c9b3)
2011. febr. 7. 19:33
a zacsit nem láttam,még csak félig kukucskált ki az eszköz a tolla közül. :D
46. dokianya (válaszként erre: 40. - E54caf90fe)
2011. febr. 7. 19:32
Jaaaj, a pisilés! Mentünk nyaralni Németbe anno. Megálltunk pihenni Csehszlovákiában. Nekem nagyon kellett pisilnem, ezért elidultam kicsit beljebb a gizgazak közé. Leguggoltam arccal az útnak. Örültem, hogy mehet a menet....egyszer csak hangokat hallottam a közelemből...szüleim nem lehettek, mert a kocsinál voltak, tesómék úgy szintén.Nézek jobbra, nézek balra semmi. Jól elvoltam csupasz popóval...de a hangokat még mindig hallottam. Hátrakukkantottam a vállam felett és kiderült én egy magaslaton guggoltam, alul meg egy család premier plánba végignézte, ahogy ténykedtem. Öltözési rekordott döntöttem. 16 éves voltam,elég cikinek találtam.
45. Vikooo
2011. febr. 7. 19:29

Eszembe jutott 1!

5 kislányom van, mentem értük délután. Zitáért és Dóriér a suliba, Lucáért az oviba! Indulok is a kocsival, már a kapu előtt vagyok mire Zita megszólal " Anya, Lénáért már elmentél?" Akkor jutott eszembe, hogy Lénát a bölcsiben felejtettem! Közben a főnökömmel beszéltem telón, mit gondolhatott rólam!

44. 1ecdb7c9b3 (válaszként erre: 43. - E54caf90fe)
2011. febr. 7. 19:28
lol :DD
2011. febr. 7. 19:27

Ez nem az én sztorim, hanem az előző sztoriban említett ismerősömé... De nagyon vicces.

Szóval hasmenéssel küzdött, de elutalták gyógyúszásra. Nem akarta kihagyni, mivel az utolsó óra volt, így elment. Úszás közben rájött a szapora, sietett a wc-re, annyira örült, hogy kiért... Mondta, nem is figyelt semmire, letolta a fürdőruhát, tartotta magát, és hálát adott az istennek, hogy kiért... mikor végzett, akkor vette észre, hogy levolt hajtva a wc tető...

42. 1ecdb7c9b3 (válaszként erre: 38. - Dokianya)
2011. febr. 7. 19:26
ehelyett egy vén szottyadt zacskóval néztél farkasszemet? :D
41. dokianya (válaszként erre: 39. - Vikooo)
2011. febr. 7. 19:25
Akkor nem tartottam annak! Egy darabig égtem, mint a rongy. Így 10 év távlatában már vicces és nem cikis.
2011. febr. 7. 19:24
Nekem is eszembe jutott mégegy. Barátokkal voltunk nyaralni a Balatonon. Egyik ismerősünkkel elsiettünk wc-re pisilni. Három wc volt egymás mellett, a két szélső volt szabad. Bementünk, pisiltem épp, mikor egy hatalmas pukit hallottam meg. Azonnal elkezdtem röhögni, mire az ismerősöm is. Megvoltam győződve róla, hogy Ő volt a "tettes", így a következő hangosabb pukira, ami igen hosszúra sikerült már elég hangosan vihoráztunk. Kimentünk kezet mosni, a könnyeimmel küzdve kérdeztem, hogy "Te fingottál?", erre méghangosabb röhögésben tört ki, és mondta hogy nem. Ekkor kinyílt a középső wc ajtaja és egy szőke, nagymellű cicababa sétált ki. Azt hittem bepisilek a röhögéstől.
39. Vikooo (válaszként erre: 38. - Dokianya)
2011. febr. 7. 19:22
Ez naaagy!
2011. febr. 7. 19:16
Jaj, eszembe jutott valami. Dolgoztam,a munkahelyemen anno még koedukált volt a wc. Elfoglaltam a helyem,mint a csajok általában,de elfelejtettem bezárni az ajtót. Hallottam a beszélgetést, hogy van bent két pasi, nagyon dumálnak és mire észbe kaptam már szembenéztem egy félig kicsomagolt izével...Nem is tudom melyikünk sikított nagyobbat. Még ha valami fiatal pasi lett volna!
2011. febr. 7. 19:09

Most eszembe jutott mégegy.

Épitkezésen dolgoztam, 12 óráztunk és nap végére nagyon elfáradtam.A munkatársaim kitettek egy olyan helyen ahol már csak egy busszal kellet csak hazamennem, én hülye felszállok a buszra és nem volt bérletem, nem is ez a pláne hanem hogy ott a busz legelején kutatok az összes zsebembe sehol semmi én tudtam, hogy nincs nálam se jegy se bérlet, de kutatok majd két perc után besétálok a tömegbe.Ekkor jutott eszembe hogy valojában hogy is nézek ki, mert rajtam volt a virito sárga kukás mellényem , talpamtól a fejem tetejéig tiszta sár voltam és még ráadásul elöl mint a tipikus hajléktalanok akik keresgélik a jegyüket, ugy csináltam én is...mikor leesett, hogy hogy nézek ki égtem mint a xar :(

2011. febr. 7. 19:06

Ilyen vásárlós dolog már velem is volt.

Párommal megbeszéltük, hogy elmegyünk bevásárolni a télre, ruhákat és egyebeket. Betértünk az üzletbe, Párom ott hagyott, elment a dolgára. De mondta, válasszak bármit, ott a bankautomata, majd jön és fizeti. Megbeszéltem egy eladóval, hogy hova halmozom a ruhákat, amik kellenek, meg segítsenek is már választani, mert volt konkrét dolog amit kerestem. Már szép nagy halom gyűlt össze, tényleg mindent ott választottam ki nekem és a páromnak egyaránt. Az eladó nő hülyén nézett rám, sőt látszott rajta, hogy flegma. De sebaj. Hisz én vásárolok, mi köze hozzá, mit meg mennyiért...

Messziről láttam, hogy jön a párom. Beálltam a pénztárba, beütöttek mindent. Elég borsos volt a végösszeg...Mosolygok, mire a párom besétál és közölte, hogy zárolták a bankkártyáját, be kell mennie a városba.

Úgy égtem mint a rongy...

2011. febr. 7. 19:05
Várom a további cikis sztorikat! :P
34. dokianya (válaszként erre: 32. - 92a7e7f92e)
2011. febr. 7. 18:59
Ez aranyos és vicces!
33. 92a7e7f92e (válaszként erre: 30. - Dolce Vita!)
2011. febr. 7. 18:56
:DDDDDDD ez ari
2011. febr. 7. 18:54

Nekem is van egy cikis sztorim!

A bevásárló központban sétáltam, gyerek a kezembenn a másik a kocsiban. Nyugisan besétálok (rggel 8 volt, siettünk) és bámul a biztonsági őr! Én meg nem értettem mit néz annyira. A ruhaosztlyon a tükörbe megláttam, h a kisgyerek sapkájába jöttem el! Bojtos és hercegnős! A kicsin meg az én sapkám volt! Mindenki hülyének nézett!

31. Havran (válaszként erre: 30. - Dolce Vita!)
2011. febr. 7. 18:52
:)))))
2011. febr. 7. 18:50

egy nagyon hosszú és fárasztó nap után indultam el bevásárolni a 3 gyerekemmel, egy közeli kék-pirosba.

A nagy már önállóan közlekedett, a pici rajtam volt hordozókendőbe, a középsőnek fogtam a kezét. Amikor bementünk a középsőt beültettem a kocsiba, a gyerek ülőkére. viszonylag gyorsan végeztünk, kijöttünk, kivettem a szatyrokat és elindultunk. Mentünk vagy 3 métert, megszólal a nagy: anya, a Lorát otthagyjuk. basszus, bent felejtettem a kocsiba a gyereket. Visszamentem és próbáltam poénkodni vele, hogy hahó, jól beijedtél, mi? na, erre elkezdett bőgni, hát mit mondjak, az hogy furcsán néztek rám, nagyon enyhe kifejezés...


A múltkor a városból mentünk haza,és szálltunk föl a buszra, gyors létszámellenőrzés, kicsi rajtam nagyot látom, oké, de hol a középső? kérdem a nagyot, Úristen, hol van a Lora?


Anya, ott fogod a kezét!


Hátam mögött szolid kuncogás..

2011. febr. 7. 18:47
Pár napja lazán elmentem vásárolni pénztárca nélkül,persze már mindent beütöttek mikor erre rájöttem de akkora mákom volt,hogy egy ovis anyuka volt a sorban aki kifizette az enyémet is.Mondom neki hangosan,h köszi,majd holnap beadom az oviba erre mondja,h még jó,hogy így alakultak a dolgok mert el van maradva az ovis pénzzel(én szedem) és akkor ő most letudta.Röhögött az egész sor.
28. 859d58d4d8 (válaszként erre: 26. - E54caf90fe)
2011. febr. 7. 18:42
:-D
2011. febr. 7. 18:41
Jókat nevettem!
2011. febr. 7. 18:40
Bella az első kiskutyánk, alig múlt három hónapos. December volt, tavaly. Beleillett a kabátomba, épp a karácsonyi vásárba igyekeztem a párommal és a kabátomba rakott kutyával. Pici volt és könnyű, szóval még tetszett is, hogy mindenki megnéz... A busz három megállóval később tömve lett, már mindenki egymáshoz ért. Egyszer arra lettem figyelmes, hogy a kabátom alól iszonyatos fing szag árad... De az az igazi büdös, és mindenki felénk kezdte fordítani a tekintetét és vagy két ablakot nyitottak a közelünkbe. Nyílván nem hitték el, hogy a kutya volt, hiába szabadkoztam...
2011. febr. 7. 18:36

nekem is volt durva megmozdulásom: Moszkva tér, 22es busz megállójából indultunk ametró felé anyukámmal. Balról éppen érkezett a 6-os villamso, hogy lepakolja utasait a égállomáson, nekünk pont keresztezve utunkat. Én min jólnevelt, óvatos gyerek (voltam itt már 20 felett), megálltam, várva, hogy elmegy. Anyu ezzel szemben lelépett a közeledő villamos elé!!!! Én teli torokból üvöltöttem, hogy "Anyu, vigyázz, villamso" és visszarántottam magam mellé.


Ahha, csak én nem néztem jobbra. Ott állt a másik combino, amiről még nem szálltak le, így anyu biztoságosan átkelt volna. Engem meg bámult vagy 70 ember....

2011. febr. 7. 18:33
:D Jókat nevetek. :))
23. 1ecdb7c9b3 (válaszként erre: 21. - Dokianya)
2011. febr. 7. 18:25
Lehetséges!! :D
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook