Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Felsőoktatási felvételi jelentkezési lap 2011. segítség! fórum

Felsőoktatási felvételi jelentkezési lap 2011. segítség! (beszélgetős fórum)

8. 8f93a64f70 (válaszként erre: 1. - Gréti11)
2011. febr. 7. 16:42

Szia

Az érettségi eredményeknél fel kell tüntetni az új tárgyat és T betűt írni az utolsó négyzetbe (tanúsítvány, nem bizonyítvány)

2011. febr. 7. 16:23
szerintem hívj fel a biztonság kedvéért vmi hivatalos telszámot, nehogy ezen múljon...
2011. febr. 7. 16:19
Szerintem az új jeggyel kell majd a tanúsítvány fénymásolatát küldeni, hiszen akkor már az új jegyed fog számítani, nem pedig a régi. Ha a táblázatba beírod a régit, akkor az fog számítani. Szerintem csak simán hagyd üresen, a tanúsítvány másolatát meg majd felküldöd.
2011. febr. 7. 16:18

szia

csak ha meg lesz az új érettségi eredményed

2011. febr. 7. 16:18

Szia!

Ha a lapon nincs erre külön hivatkozás,akkor nem kell,viszont ameddig az iratokat lehet pótolni(pl érettségi,nyelvvizsgabizonyítvány stb),addig kell külön beküldeni.(illetve ez még pár éve így volt!).A biztonság kedvéért hívd fel a felvi-t,nekik mindenre van válaszuk:)))

2011. febr. 7. 16:16
Szerintem csak ha lesz már eredményed. A fiam idén érettségizik, és azt mondta a 1818-as telefonszámon az illetékes ügyintéző, hogy majd hiánypótlásban kell beírnom az eredményeit. Azt tudod egyébként, hogy az érettségire is február 15-ig kell jelentkezni! Nehogy lemaradj róla!
2011. febr. 7. 16:13
2009-ben érettségiztem, és idén szeretnék egy tárgyból újravizsgázni. Ezt fel kell valahol tüntetnem a jelentkezési lapban, vagy csak ha meglesz az új jegyem, akkor kell a tanúsítvány fénymásolatát beküldenem?
2011. febr. 7. 16:12
Felsőoktatási felvételi jelentkezési lap 2011. segítség!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook