Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kórházban töltött idő fórum

Kórházban töltött idő (beszélgetős fórum)


2011. febr. 8. 09:09
Megpróbálom ma is, hátha megengedik, tegnap sajnos nem sikerült az influenza járvány miatt elrendelt látogatási tilalom miatt.
5. c1e9612cd3 (válaszként erre: 3. - Gelar)
2011. febr. 7. 22:55

Nyugi! Meg fog ismerni a ygerek! :) jó nagy hülye, aki azt mondta, h nem, meghogy majd nem akar hazamenni.....Nme is értem az iyleneket, h mire jó nekik mások ijesztegése.

Viszont, ha te már meggyógyultál, azért próbáld megbeszélni velük, h maszkban, és a megfelelő védőruházatban engedjenek be hozzá. Hátha.... Lehet, ha a háziorvostól kérnél igazolást, h már gyógyult vagy, akkor menne a dolog.

4. alfoldi13 (válaszként erre: 1. - Gelar)
2011. febr. 7. 15:30
még olvasni is szörnyű mi túl feszítettük az ilyen helyzetet és saját felellőségre de maradtunk mert a gyereknek azt ítéltem meg ez a legnagyobb segítség és az Isten kegyes volt mert már túl van a nyavaján pedig nem evett és nem ivott és csupa láz volt de kamilla és a hagyományos dolgok simítás és főként hogy mellette voltunk javára vált és persze bele beszéltük a folyadékot még ha sokszor ki is jött belőle..szóval megusztuk értetek meg imádkozunk...
2011. febr. 7. 15:21
Azért nem maradhattam vele bent, mert a hurutoson feküdtünk először és ott sikerült elkapnom tőle, így nekem is dokihoz kellett mennem, vissza meg már a látogatási tilalom miatt nem engedtek. Nagyon félek, hogy nem akar hazajönni, nagyon megijesztgettek az utána várható dolgokkal, ezért is dobtam itt fel, htha valakinek már valami tapasztalata van.
2011. febr. 7. 15:07

Szia!

Nekem nem volt ilyen tapasztalatom, de nem hiszem azt hogy meg se fog ismerni, vagy nem akar haza menni.

Hiszen alig várja hogy lássa a szüleit!

Miért nem maradhattál vele bent????

Borzalmas érzés lehet az biztos!

2011. febr. 7. 15:04

Sziasztok!

2 éves kislányom péntek óta az intenzív osztályon fekszik. Leghamarabb jövőhéten valamikor engedik haza. Addig egyáltalán nem láthatjuk, mert persze látogatási tilalom van. Járt már valaki ilyen cipőben? Mire számítsak, ha kiengedik? Van, aki azt mondja, hogy ennyi idő után szinte meg se fog ismerni, nem akar majd hazajönni. Nagyon félek ettől, de nem mehetek be hozzá. Ha van valakinek tapasztalata, kérem, mesélje el.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook