Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Élni akarok! - 1. rész fórum

Élni akarok! - 1. rész (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Élni akarok! - 1. rész

18. Lhara (válaszként erre: 14. - Anyuci91)
2011. febr. 7. 11:04

Drága Ágnes! Nagyon örülök, hogy ismét ellátogattál hozzám.


Nem, még nem próbáltam... de talán még nem jött el az ideje. Ha eljön, bízom bene, hogy felismerem a jeleket. Általában sikerül. Aztán majd mennek a dolgok a maguk útján és én szívesen megteszek mindent, ami tőlem telik.

17. Lhara (válaszként erre: 7. - Szimbamacska1)
2011. febr. 7. 10:59

Ezt én is így tudom. Rüdiger Dhalke, Thorwald Dethlefsen és Kurt Tepperwein könyveiből ismerem ezeket a dolgokat.

Ez az érzelmi megrekedés pedig annyit is tesz, hogy Istentől túl távol próbáljuk megoldani, csak magunkban a gondjainkat - ami ugye nem csak megnehezíti a dolgunkat, de bizonyos esetekben nem is lehetséges.

Nekem sikerült visszatérni a közelébe - legalábbis annyira, hogy nem nélkülözöm már a segítségét.

16. Lhara (válaszként erre: 6. - Winny)
2011. febr. 7. 10:53
Nagyon örülök, hogy itt vagy most is. Millió puszi Neked, kedves winny!
15. Lhara (válaszként erre: 11. - T.Ili)
2011. febr. 7. 10:49
Oké!!!
2011. febr. 7. 10:29

Kedves Lhara!

Nem próbáltad véletlenül egy szerkesztőségbe beküldeni az írásaidat, hiszen tehetséges vagy nem vitás. Kiderül a cikkedből, hogy valaki a leg lehetetlenebb helyzetből is megtalálja a fényt az alagút végén, mert a lehetőség mindenkinek adott csak élni kell vele. Szívből gratulálok neked szívélyes üdv.Ágnes

13. Lhara (válaszként erre: 5. - Arcansas)
2011. febr. 7. 10:22
Köszönöm a szavaid, és arra kérlek, nyomkodd Te is azt a bizonyos gombot amikor csak kell... Mindenkinek van ilyen. Tényleg segít!
12. Lhara (válaszként erre: 10. - Lhara)
2011. febr. 7. 10:18

Bocsi!

Jav': Mi cirmosok...


És még annyi: ...merthogy ez az ősi faj a legerősebb, életrevalóbb a macsekok között - gondolom.

11. t.Ili (válaszként erre: 8. - Lhara)
2011. febr. 7. 10:16

Csak siess!

És a vége jó legyen ám!:)))))

10. Lhara (válaszként erre: 4. - Agnesss0129)
2011. febr. 7. 10:15

Millió puszi Neked ezúton is!

Inkább enyém a megtiszteltetés, hogy megismerhettelek, drága Ágicám.


Figyu! :))) Mi ciromosok meg ha még össze is tartunk... Minden rossz sikítva menekül a közelünkből.:)))

9. Lhara (válaszként erre: 3. - 36a26f5226)
2011. febr. 7. 10:10
Én épp ennek a II-es típusú cukorbetegségnek a lehetőségétől riadtam vissza leginkább... annyira, hogy mindenre kész voltam, csak elkerülhetővé tegyem. :))) és sikerült megúsznom.!!!
8. Lhara (válaszként erre: 2. - T.Ili)
2011. febr. 7. 10:07
:))) Félbe...? Itt most éppen harmadába. :)))
2011. febr. 7. 00:01
Hát igen arcüregproblémák,allergia nekem is ez is van.Túlérzékeny szenzítiv emberek betegsége.Állítólag érzelmi megrekedést,azt,hogy elég volt mindenből szimbolizálja.
2011. febr. 6. 18:23

Kedves Lhara!

Ez nagyon jó cikk! Várom a folytatást:)

2011. febr. 6. 17:01

Sokszor annyi mindennel foglalkozunk mi emberek.Olyan jó lenne megnyomni egy lesz*rom gombot,akkor minden megoldódna:)))

Mások,akiket mindig szebbnek és jobbnak,jobb sorssal megáldottnak gondolunk,talán mindig nyomkodják ezt a gombot és tudják az életet szépnek látni.S amikor rossz történik velük,tovább mennek,azonnal megkeresik az örömforrás és megnyomják a gombot még egyszer...Mert igenis van szép az életbe.Az erő,az önmagunk szeretete,és ezáltal mások megszeretése és elfogadása az,ami a szépséghez,boldogsághoz vezet.

Minden jót kívánok és gratulálok a cikkhez.

2011. febr. 6. 16:46

Egyből tudtam,hogy te irtad,annyira rá ismerek már a cimről is az irásaidra!:)

Hát nem semmi amiken át mentél már.

De mivel ismerlek,hála már személyesen is,tudom,hogy olyan vagy mint a macska,minden helyzetből talpra állsz.

Örülök,hogy meg ismerhettelek és tudom,hogy egy nagyon szeretni való nő vagy!:)

2011. febr. 6. 16:27

Mintha csak az én betegségsorozatom írtad volna le, annyira egyforma a tiéddel...


Én is régóta szedek az év nagy részében rengeteg szteroidot, amitől állandóan liftezik a súlyom, és mellé rengeteg más egészségi probléma is jelentkezett, már a cukorbetegség II. formája is...

2011. febr. 6. 16:25

Jujj!

Miért hagysz mindig félbe?:)))

Várom a folytatást!

2011. febr. 6. 16:08
"Élni..." ...de hogyan? (Ma már tudom: Ez a félelem kérdése. Félelmeim ekkor még halottaimban őriztek engem, de... még így is élni akartam.)
"Minden ok nélkül nem lesz ilyen elszánt és tettre kész senki." - találtam meg később valahol a számítógépembe írva.

Ugrás a teljes írásra: Élni akarok! - 1. rész

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook