Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Maloox gyógyszer tapasztalatok sav túltengésre vagy más diétás javaslatok? fórum

Maloox gyógyszer tapasztalatok sav túltengésre vagy más diétás javaslatok? (tudásbázis kérdés)


5. bcb6de9272 (válaszként erre: 3. - Nadri7)
2011. febr. 6. 14:32

Ch diéta???

Az meg milyen módszer?

és a lényeg szeretnék hízni, de tutira a sva miatt nem tudok hízni...

A Malooxból eddig csak 2 vettem be de valóban jobb mint az eddig használtak...pl Rennie...azt is szedem néha, de most ezt próbálom...de valóban jó és olcsó...400ft

2011. febr. 6. 14:30

Pl ha kölest eszek joghurtot...meg gyógy teát akkor valamennyire enyhül és főleg ősztő télig tart...

Voltam már dokinál...és azt mondta ne egyek olyan ételeket amik ezt okozzák, és írt fel Qamatelt...de az nekem nem használt..

Szeretnék már ettől meg szabadulni....ha kell új étkezési szokásokat veszek fel...gondoltam nem vagyok egyedül e problémával...és hátha van köztünk olyan aki esetleg már kikúrálta magát:)

2011. febr. 6. 14:29

Szia!


Jó jó a Maloox , ha ch diétát tartasz és szeded a magnéziumot sztem elhagyhatod a rágótablettát.

Nekem ez igy bejött, igaz a ch diétát más okból kifolyólag kell tartanom, de tény azóta nem kell szednem még a quamatelt sem......

2011. febr. 6. 14:27

Sziasztok!

Már régóta van savtúltengéssel gondom.

Ha diétázok, tehát nem eszek mindent akkor semmi panasz...de ha eszek amit szeretek..pl hús ételek előjön, vagy egyes gyümölcsök, zöldségek hatására...előjön..

Most malooxot szedek sok jót hallottam a neten, és a gyógyszerész is ezt javasolta.

valakinek van tapasztalata esetleg ezzel a gyógyszerrel kapcsolatban?

2011. febr. 6. 14:24
Maloox gyógyszer tapasztalatok sav túltengésre vagy más diétás javaslatok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook