Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ha 2laptopnál routerrel jön létre internetes kapcs., belelátni egymás gépébe, v.csak a megosztási mappába, mint a hálózatra kötött gépeknél? fórum

Ha 2laptopnál routerrel jön létre internetes kapcs., belelátni egymás gépébe, v.csak a megosztási mappába, mint a hálózatra kötött gépeknél? (tudásbázis kérdés)


10. mamcuka (válaszként erre: 8. - E2d3bb2ec0)
2011. febr. 6. 12:19
Szívesen!
9. e2d3bb2ec0 (válaszként erre: 6. - CsillagTM)
2011. febr. 6. 12:19
Köszi Neked is ! :)
8. e2d3bb2ec0 (válaszként erre: 7. - Mamcuka)
2011. febr. 6. 12:18
Igen, teljesen elégedett vagyok a válasszal, köszönöm szépen :)
7. mamcuka (válaszként erre: 1. - E2d3bb2ec0)
2011. febr. 6. 12:15
Szia! Ha routerről mennek a gépek, lakáson belül, nem láthat bele senki a másik gépébe! Egyáltalán semmit. Ugyanis a routeren minden gépnek van egy saját ,,jelfogója". Csak akkor látna bele a tiédbe bármelyik másik gépről valaki, ha Te a saját gépeden beállítanád a hálózatba történő csatlakozás engedélyezését! De ezt csak Te tehetnéd meg. Ha ezt nem engedélyezed, akkor nem kell félni senki nem lát SEMMIT az ég világon ! Még egyetlen betűt sem!!!! Nekünk is 3 gép megy routerről! Szép is lenne, ha belelátnánk egymás dolgaiba! Akkor mi értelme lenne a külön gépeknek?! A suliban pedig direktbe hálózatba van kötve minden gép, éppen azért, hogy a tanár egyszerre láthassa minden tanuló munkáját! De otthon ez nem kell hogy így legyen! Remélem tudtam segíteni!
6. CsillagTM (válaszként erre: 3. - E2d3bb2ec0)
2011. febr. 6. 12:14

csak azt látja a másik, amit megosztasz. nyitott progikat sem. (és bármit megoszthatsz, nem kell külön megosztási mappába tenni)


a sulikban erre spéci beállítás van, azért látnak mindent.

5. e2d3bb2ec0 (válaszként erre: 4. - 11e91b5e7c)
2011. febr. 6. 12:11
köszi:)
4. 11e91b5e7c (válaszként erre: 3. - E2d3bb2ec0)
2011. febr. 6. 12:11
Azt hiszem az a Távoli segítségnyújtás lehetőségének beállításával lehetséges.:)
2011. febr. 6. 12:00

Mármint a megosztási mappáét,ugye ?

Én legalábbis így gondolom.

De pl. ha nálam nyitva a levelező program, azt a másik gép látja, vagy nem ?

Suliban anno nem tudom hogy volt,de a a tanár a fő gépen bárki gépébe bele tudott nézni a saját gépéről, h ki mit nézeget:)

2011. febr. 6. 11:57
Csak akkor, ha engedélyezed a mappamegosztást :)
2011. febr. 6. 11:55
Ha 2laptopnál routerrel jön létre internetes kapcs., belelátni egymás gépébe, v.csak a megosztási mappába, mint a hálózatra kötött gépeknél?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook