Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Lehet-e a baba ugyan attól a márkás nadrág pelenkától, amit eddig használtunk allergiás? fórum

Lehet-e a baba ugyan attól a márkás nadrág pelenkától, amit eddig használtunk allergiás? (tudásbázis kérdés)


2009. nov. 22. 20:16
Szia! Szerintem is lehet a pelustól. Nálunk főleg a márkás pelusok bántották a babáim popsiját. Azok a pelusok jöttek be végül amik kicsit vastagabbak mert nem zselészerű anyag lesz a pisiből, hanem papírszerűbb anyag szívaj fel a hedvességet. Eeknek nincs is olyan vegyszerszaguk.
4. 88bdb83f99 (válaszként erre: 3. - Dee7182d35)
2009. márc. 24. 22:13
Én a most ötéves lányomnál sokáig azt hittem, hogy pelenkakiütése van. Aztán, mikor lekerült róla a pelus, azt vettem észre, ha egy kicsit megbetegszik a fenekén apró pöttyök jönnek ki, amely a betegség elmúlásával megszűnik.
2007. szept. 14. 11:02
Én azt vettem észre,hogy ugyanolyan márkájú pelunál,csomagonként is van néha különbség.Pl.szorosabb gumírozás,gyengébb tépőzár.Egy márkacsere biztos segít,ha nem akkor valami más az oka a kiütésnek.
2007. szept. 11. 14:19
Sztem simán lehet a pelustól is.Esetleg a napokban gyakrabban próbáld átcserélni a pelust,s majd látod.Mi viszonylag gyakran váltottunk pelust,s néha azért,mert felmaródott alatta a bőre.
1. dus
2007. szept. 10. 19:39
Picikémnek egyik oldalon a csípőjén apró allergiás pöttyöcskék jelentek meg. Talán a pelustól lehet? Váltsunk pelenka márkát? Esetleg valami ételtől, amit ettem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook