Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Lucerna kapszula Valaki tud vmit róla?Segítsetek... fórum

Lucerna kapszula Valaki tud vmit róla?Segítsetek... (beszélgetős fórum)


2014. okt. 3. 08:49
Több lucerna kapszulát is kipróbálam már, érezhető a különbség. Létezik lucerna csíra és lucerna levél kapszula is a kettő nem ugyanaz! A lucerna levelében található a legtöbb vitamin és ásványi anyag. Az sem mindegy, hogy az egész lucernát darálják bele, vagy csak a levelét és az sem mindegy hogy hogyan. A lucernában rengeteg vitamin és ásványi anyag található ezért elsősorban vitaminpótlásra használható, egyoldalú étkezés esetén. A gyomorproblémákat megszünteti mivel U- vitamin is található benne, ami hatásos a gyomorfekély ellen! Ráadásul lugos kémhatású igy a gyomorsavat is semlegesíti. Hogy fogyni lehet-e vele azt nem próbáltam, de az biztos hogy vitaminpótlásra mindenképpen hasznos.
2014. jan. 19. 20:03
Sziasztok! Én konkrétan a lucernaport iszom reggel éhgyomorra és egyáltalán nem vagyok éhes nem eszek többet sőt súly csökkenést tapasztalok.
2013. febr. 15. 23:48
Sziasztok! Nekem 7.1 volt a koleszterin szintem. Napi 2*2 lucerna tablettat szedtem es nem ettem allati zsiradekot es transz zsirt sem. 1 het alatt visszment a normalis szintre 5.1 re >)
10. 5e48d37001 (válaszként erre: 9. - 5e48d37001)
2011. febr. 6. 14:35
Ja még annyit,hogy rengeteg lucernakapszula van a piacon,amit én használtam és fogyasztott,lúgosított,az a vörös szőlőhéj kivonatott tartalmazó készítmény.
9. 5e48d37001 (válaszként erre: 1. - Nyunyuné)
2011. febr. 6. 14:31

Szia!

Én elsősorban hajdúsításra használtam.Na arra nem igazán volt jó,illetve a javulás nm biztos,hogy ettől volt

Viszont,a gyomorsavam a múlté,és időnként kellemetlen a candida sem jött elő.

Érdekes többen írják,a hízást,én személy szerint fogytam mellette kb 4 kilót.Igaz nem kifejezetten ettől fogytam,mert tornázok és a vacsit is kihagyom,de a lényeg,hogy jók a tapasztalataim.

Most készülök kúrát ismételni.

2011. febr. 6. 14:10
Hát igen ez a kapszula 1800ft-ba került nekem azért hogy vissza tegyem a pocra:S
7. pirinyo79 (válaszként erre: 6. - Gyöngyszemü)
2011. febr. 6. 12:14

Dettó!

'Jó áron' meghíztam én is :S

2011. febr. 6. 10:50
Én hajerősítésre szedtem, viszont elég sokat híztam azóta, lehet ettöl :-(((((
2011. febr. 6. 10:37

Na egyre több dolog van ellene:(

Köszönöm

2011. febr. 6. 10:25
Nem tudok róla semmit, csak az jutott eszembe, hogy mi a lucernát a nyulaknál hízlalásra használjuk:)
3. Nyunyuné (válaszként erre: 2. - Sysy66)
2011. febr. 6. 10:14
Na ez jó akkor azt hiszem hanyagolom:(
2. sysy66 (válaszként erre: 1. - Nyunyuné)
2011. febr. 6. 10:07
szia én hiztam tole
2011. febr. 6. 10:05
Sziasztok a segítségeteket szeretném kérni nem sok mindent tudok a lucerna kaszuláról úgye segít a méregtelenítésben,de azt is olvastam,hogy étvágyjavító,de én azt tudom róla,hogy a fogyásban is segít.Na most hogy is van ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook