Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szerintetek melyik hatásosabb ha vékonyabb szeretnék lenni? ....folyt. fórum

Szerintetek melyik hatásosabb ha vékonyabb szeretnék lenni? ....folyt. (tudásbázis kérdés)


9. 5e48d37001 (válaszként erre: 2. - Nikcsike)
2011. febr. 6. 15:00

Mimmo leírta a lényeget.

A hasi zsírréteg hasizom erősítéssel nem tűnik el,csak vastagodni fog ez a terület,mivel a zsír alá izom épül.

Kardio+ hasizomerősítés,és a bevitel csökkentése.

Taposás+ hasizomerősítés ez így együtt,már jó.

8. mimmo33 (válaszként erre: 2. - Nikcsike)
2011. febr. 6. 13:36
mindkét megoldás jó lehet, HA mellette oda figyelsz az evésre.A has edzésénél, formálásánál elsősorban az evésen kell változtatni.Pl.ha valakinek hájas a hasa, akkor is azt szokták javasolni, hogy először az étkezésen változtasson, és utána lehet elkezdeni a komolyabb edzést;)
7. nikcsike (válaszként erre: 6. - 8d41d7537c)
2011. febr. 5. 22:58

na megnéztem mi is ez a sinracing! Hát meg is döglenék egyrészt

másrészt meg a környéken nem igazán van ilyen

2011. febr. 5. 22:12
Spinracing!! Az mindenre jó!:-)))
2011. febr. 5. 22:08
igazából nem fakadok sírva ha kicsit mindenhonnan lemegy, rámfér, csak ott van a legtöbb
4. noedi (válaszként erre: 2. - Nikcsike)
2011. febr. 5. 22:07

szia, ha csak a hasra akarsz, akkor oda kell koncentrálni, és azt kell megmozgatni szerintem.

A taposás jó dolog, de azzal mindenhonnan égetsz zsírt, nemcsak a hasról. Szerintem. De nem vagyok szakértő..

2011. febr. 5. 22:06
Szia! Olyan nincs, hogy csak egy bizonyos helyről kezdje el felhasználni a szervezeted az elraktározott energiát. Az, hogy neked ez honnan kezdődik, alkati kérdés. Feleslegtől megszabadulni hosszú távú alacsony-közepes állóképességi edzéstől lehet, ergo fel kell pörgetned a pulzusodat a max. tartomány 60%-ára kb. és ott tartani huzamosabb ideig (40perc). Sima felülésekkel (amivel mellesleg megterheled a gerincedet is) nem fogsz eredményre jutni. Inkább a taposást vagy gyors gyaloglást javasolnék.
2011. febr. 5. 22:02

Szóval melyik a hatásosabb: ha felüléseket csinálok, vagy ha taposózok úgy hogy közben be van tekercselve a hastájékom.

Igazából hassal van a legnagyobb bajom. Nem izmos kocka hasat szeretnék, nem x kiló szeretnék lenni, csak derékról ledobni a zsírt ami van szerintem szépen. A lábammal, meg a fenekemmel sincs annyira nagy bajom, bár az utóbbi is lehetne kissebb, hanem a hasammal nem vagyok végképp kibékülve

Ha taposózok akkor olvadok a fólia alatt, ezért ezt gondolom hatásosabbnak

2011. febr. 5. 21:59
Szerintetek melyik hatásosabb ha vékonyabb szeretnék lenni? ....folyt.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook