Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta már valaki a Slim trim nevezetű kapszulát, ha igen mik a tapasztalatok? fórum

Próbálta már valaki a Slim trim nevezetű kapszulát, ha igen mik a tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


2011. dec. 27. 23:21

köszönöm szépen :))

remélem használni fog, holnap kezdem el szedni... :D

2011. dec. 27. 13:46
Reggeli után vedd be,én olyan 11 körül szoktam,kicsit kihúzom,hogy este ne legyek éhes kicsit sem
2011. dec. 27. 11:52

Sziasztok !

én Adipexel fogytam, 2 hónap alatt 15 kilót!

Most kipróbálnám a slimtrimet, de sehol sem találok infót, hogyan kell szedni. . . . :(

az adipexből reggel vettem be egy szemet, és kitartott egész nap.

Ti hogy szeditek / szedtétek a Slimtrimet?

köszönöm előre is a segítséget!

2011. okt. 6. 16:18
Halló!Valakinek új tapasztalat?
2011. júl. 16. 20:02

További élménybeszámolók itt:


[link]

2011. jún. 16. 10:15
Én szedtem 2 hónapig,fogytam 10-13 kilót,és teljesen jól vagyok köszönöm szépen!Majdnem 60 kilóról indultam,és elértem a 47 kilós normál súlyom:)
2011. márc. 10. 17:32

Vicces lenne ha lenne oéti száma hiszen a szibu be van tiltva.De aki reductilt szedett az ezt tudja.

Ugyanaz van benne!

10. Wendy78 (válaszként erre: 9. - D5ef6da91d)
2011. márc. 10. 17:30

15mg.Sibutramin van benne.

Úgy mint a Zen Slimben.

9. d5ef6da91d (válaszként erre: 8. - Orsi_24)
2011. márc. 9. 13:29

De, mehet. Megnézted a termék összetevőit? Tudod, hogy azoknak egyesével vagy összeadódva milyen hatásuk van vagy lehet?

Tudod, honnan származik a termék?

Be van vizsgálva?

Van Oéti vagy Ogyi száma?

A gyártó/forgalmazó leellenőrizhető, elérhető?

2011. márc. 9. 13:23

Sziasztok!

Én már szedtem reductilt, és le is fogytam tőle, meg a rengeteg edzéstől, de úgy éreztem utána, hogy az idegrendszerem már nem bírja a strapát, azóta is gyorsabban borulok ki valamin, és hajlamos vagyok "depizni". Létezik, hogy köze van hozzá?! -szeretnék slim trimet rendelni, de így félek kicsit... ugye nem mehet az idegrendszerem rovására?? -aki tud valamiről ez ügyben írjon!!! Köszi!

7. Napszarvas (válaszként erre: 3. - Cilumiluci)
2011. febr. 5. 17:02
És az az ismerős honnan rendelte?Hogyan szedte?Meg tudnád érdeklődni tőle?
2011. febr. 5. 17:01
Én is sok mindent használtam,de csak a reductil volt az,ami használt. Mellette kedvem volt mozogni is. A diéta meg mozgás annak segít,akinek van akaratereje,vagy már eléggé összeszűkült a gyomra.Annó én is fogytam 20 kilót,de más volt az életformám, nyüzsgősebb. Nem csodát várnék a bogyóktól,hanem hogy segítsenek kitartani,és elérni a célom, természetesen mozgással,meg rendes kajákkal.Nem úgy,hogy zabálok,meg sem mozdulok,és úgy várom a fogyást...
5. kisj (válaszként erre: 4. - Cilumiluci)
2011. febr. 5. 16:08
Irigyellek akkor, mert nekem még soha egyik sem használt.
4. Cilumiluci (válaszként erre: 2. - Kisj)
2011. febr. 5. 16:06
Dehogynem!
3. Cilumiluci (válaszként erre: 1. - Napszarvas)
2011. febr. 5. 16:06
Szia!Én is redet szedtem jó volt,lefogytam szépen,visszajött 4 kiló,én is majd a Slim Trim-en gondolkodom.Ismerek olyat aki szedi és bevált neki.
2. kisj (válaszként erre: 1. - Napszarvas)
2011. febr. 5. 16:06

Mankónak miért nem elég az egészséges életmód és a mozgás???

Ezek a vacakok egyébként se használnak semmit.

2011. febr. 5. 16:02

Sziasztok! Annó a reductillal sikerült fogynom, de sajnos bevonták, így most nem tudom,hogy mi segíthetne a fogyásban. 25-30 kg-tól kellene megszabadulnom,és kíváncsi lennék,hogy vki használta e már ezt a szert,és hogy mik voltak a tapasztalatok. Tudom, egészséges életmód, mozgás, stb...de kellene egy mankó,amivel el tudnám kezdeni.

Előre is köszönöm a válaszokat!

ez a honlapja: [link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook