Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A héten nem tudok belépni Iwiwre. Miért? fórum

A héten nem tudok belépni Iwiwre. Miért? (tudásbázis kérdés)


2011. febr. 5. 14:34
Átmentem unokatesómhoz, nála bejön mindekettőn és google chrome-on is, letöltöttem én is, de azon sem hozza be az oldalt, végképp nem tuom mi lehet a gond...
2011. febr. 5. 12:14
Mozillán nem sikerült sose, most megpróbáltam exploreren is de ott sem működik. Megszűnt vajon az oldal vagy csak karbantartás lehet? Kitöröltem az összes előzményt is, mégsem jó
2011. febr. 5. 11:59
Próbál az Internet Exploreren belépni, ha a Mozillán nem sikerül (vagy fordítva). Az előzményeket sem ártana törölni.
2. Allisc87 (válaszként erre: 1. - Allisc87)
2011. febr. 5. 11:52

A héten minden nap próbálkoztam, naponta nem is egyszer a belépéssel, de csak tölt meg tölt jó lassan, aztán kiírja : A kapcsolat időtúllépés miatt megszakadt.

A(z) www.iwiw.hu helyen lévő kiszolgáló túl hosszú ideig nem válaszol.


* A webhely ideiglenesen nem érhető el vagy túlterhelt. Próbálja újra pár

perc múlva.


* Ha semmilyen oldalt nem tud letölteni, ellenőrizze a számítógépe hálózati

kapcsolatát.


* Ha a számítógépet vagy a hálózatot tűzfal vagy proxy védi, ellenőrizze, hogy a

Firefox számára engedélyezett-e a webhozzáférés.


Na most minden más bejön, a hotmailem is vacakoskodik, de azt legalább 2 naponta belehet hozni. Nem értem mi lehet a gond, segítsetek légyszíves, vagy nem csak nekem problémám ez?

2011. febr. 5. 11:50

A héten minden nap próbálkoztam, naponta nem is egyszer a belépéssel, de csak tölt meg tölt jó lassan, aztán kiírja : A kapcsolat időtúllépés miatt megszakadt.

A(z) www.iwiw.hu helyen lévő kiszolgáló túl hosszú ideig nem válaszol.


* A webhely ideiglenesen nem érhető el vagy túlterhelt. Próbálja újra pár

perc múlva.


* Ha semmilyen oldalt nem tud letölteni, ellenőrizze a számítógépe hálózati

kapcsolatát.


* Ha a számítógépet vagy a hálózatot tűzfal vagy proxy védi, ellenőrizze, hogy a

Firefox számára engedélyezett-e a webhozzáférés.


Na most minden más bejön, a hotmailem is vacakoskodik, de azt legalább 2 naponta belehet hozni. Nem értem mi lehet a gond, segítsetek légyszíves, vagy nem csak nekem problémám ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook