Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tallitont szed valaki szívritmuszavarra? fórum

Tallitont szed valaki szívritmuszavarra? (beszélgetős fórum)


5. adry85 (válaszként erre: 3. - 9c8432d068)
2011. febr. 5. 22:22
a panaszom a következő volt:naponta többször hirtelen nagyobbat dobbant a szívem.Óránként,de volt hogy egy órában többször is...és igazából nem változott ez meg 2. napja szedem....ekg vizsgálat,vérvétel rendben volt.
2011. febr. 5. 10:34

Szia Adry85 !

A Talliton vérnyomáscsökkentésre, a koszorúér

betegség okozta mellkasi szorító fájdalom (angina pectoris), valamint szívelégtelenség tartós kezelésére szolgáló gyógyszer.Én 18 éve szedem vérnyomáscsökkentésre.(Kezdetben elég volt naponta 1 szem, most már 60-hoz közeledve kell a napi kettő.)

A lényeg az, hogy a TALLITON NEM SZÍVRITMUS SZABÁLYOZÓ gyógyszer! Az egy teljesen más kategória. Csak hogy néhány ide tartozó gyógyszer nevét közre adjam:SOTALEX, CORDARONE,BETALOC,DRONEDARON stb Konzultálni kellene az orvosoddal,szerintem nem a megfelelő gyógyszert kapod!

3. 9c8432d068 (válaszként erre: 2. - Adry85)
2011. febr. 5. 09:46

Szia!

Én is a Talliton 6.25 mg-os tablettát szedem már legalább 2 éve. Nekem állandóan szednem kell,de csak napi fél tablettát,ez bőven elég.

Hamar kifejti a hatását,és csak nagyon-nagyon ritkán fordul elő velem,hogy még egy negyed tablettát be kell vennem heves szívdobogás miatt.

Elég sok,amit neked be kell venni,de nem tudom,mi a panaszod,és miért gondolja így az orvos.

2011. febr. 5. 09:41

Érdekelne,hogy aki szedi,mikor érezte a hatását,mennyi idő után múltak el a panaszai?És mennyi ideig kellett szednie?Én tegnap óta szedem de néha még mindig nagyobbat dobban a szívem....igaz ritkábban!Köszi a segítséget!:)

6.25mg tallitont írt fel az orvos,2*1/nap.

2011. febr. 5. 09:39
Tallitont szed valaki szívritmus zavarra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook