Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Progeszteron krém-Women's cream fórum

Progeszteron krém-Women's cream (beszélgetős fórum)


52. Zsanetta (válaszként erre: 50. - 08e46ada5d)
2011. máj. 24. 20:54

Halika!!!


Szerintem összakavartad a szervezetedet vele.

Jó hogy ismét használod,nekem kopp-kopp bevált eddig.

Neked is be fog tudom.

51. saiph (válaszként erre: 46. - Noniacuss)
2011. máj. 24. 20:34
Nem tudom, hogy egyre gondolunk-e, de amit a neten hirdetnek, az nem túl bizalomgerjesztő. Cím nincs ahova elmehetek megvenni, csak tel.szám, viszont tőlem elvárnák a szem.ig. számomat és a születési dátumomat is.....ez azért elég, finoman szólva, érdekes...ha nem erről van szó, akkor sajnos továbbra sem tudom, mit kellene vennem.
2011. máj. 24. 16:51

Kedves Lánykák!

Én PCO-szindrómás vagyok, nincs spontán ciklusom, az előző ciklusban fogigátlót szedtem, most pedig a 14. naptól kenem a norvég krémet napi 2 alkalommal (korábban, hónapokkal ezelőtt már használtam, de azt több hónap fogamzásgátló követte).

A kérdésem az lenne, szerintetek normális, hogy a 19. naptól piros színű pecsételő vérzésem van?

2011. máj. 16. 17:08

Sziasztok!!


Én már 3 hónapot kentem és tényleg nincs panaszom tőle,és jól vagyok.

PŐedig az endometriosisom eddig mndig lángolt.

Nem tudom mennyire csodaszer ,de használ szerintem.4Én 1 percig sem bántam meg hogy kipróbáltam és fogom is hasznmálni.

2011. máj. 16. 12:01

Sziasztok!

Én a norvég krémmel kezdtem, aztán az amerikaival folytattam.

Szinte zökkenőmentes volt a váltás egyikről a másikra.

Most már 3 havi krémezésen vagyok túl.

Nekem is minden bizodalmam a krémben van.

47. mariann68 (válaszként erre: 37. - Zsanetta)
2011. máj. 13. 21:16

Szia!

Csak érdeklődnék, hogy vagy? Továbbra sincs panaszod? Mi is elkezdtük a krémet használni, és benne van minden bizodalmunk!Remélem továbbra is jól vagy, kiváncsian várom válaszod!

46. Noniacuss (válaszként erre: 44. - Saiph)
2011. máj. 1. 19:10
még annyit, hogy a szójából készült krém határozottan jó választás...
45. Noniacuss (válaszként erre: 44. - Saiph)
2011. máj. 1. 19:00

Tájékoztatásul annyit, hogy a természetes progeszteron krém minősége nem attól függ, hogy miből van. Ugyanis az alapanyagnak számító növények nem tartalmaznak progeszteront. Bizonyos átalakítások után lesz a szójából vagy a yam gyökérből természetes progeszteron krém.

Adott esetben a szójás (vélelmezhetően részben hiányos) ismereteid, picit rossz irányba vitték gondolataidat... azt hiszem...

44. saiph
2011. máj. 1. 15:26

sajnos nem tudok az emmail címedre írni, visszadobja... Mi a neve a krémnek, amit használtál?

Találtam valami progreszteron krémet még a norvégon kívül, de az szójából van, ha jól láttam...az általában génkezelt és emlékeim szerint ösztrogént pótol, úgyhogy nem értem....de lehet, h rosszul tudom.


Aki tud jó progreszteron krémet, kérem írja meg nekem! Köszi!

43. Noniacuss (válaszként erre: 36. - Mariann68)
2011. márc. 26. 19:17

Mindkét krém természetes progeszteront tartalmaz. Így a hatóanyaga ugyan az.

Egy a lényeg, kerülni kell a szintetikus hormonokat.

Mindkét természetes krém mellett szólnak érvek.

Nem gondolom, hogy bármelyikkel is öngólt lőnnl, sőt....

42. mariann68 (válaszként erre: 41. - Zsanetta)
2011. márc. 24. 18:50
Mikor a fogigátlót szedted voltak panaszaid, petefészek érzékenység, puffadás, mellfeszülés, csomok a mellben? A GnRH mennyire viselt meg?
2011. márc. 23. 19:53
GNRH volt és Cerazette fogamzásgátló
40. mariann68 (válaszként erre: 38. - Zsanetta)
2011. márc. 23. 16:45
Megkérdezhetem tőled a krém elött mit szedtél az endora?
2011. márc. 23. 16:44
Köszi a gyors választ!
2011. márc. 23. 15:54
Tapasztalat:nem mensizem több napig és nem is olyan erős,egyenlőre ennyi.
2011. márc. 23. 15:53

Szia!!

Én második hónapja használom.

Nekem úgy írta a hölgy,hogy 6. cn-tól a 26. ciklusnapig.

nem volt nyálvizsgálatom.

De nekem magával a hormonokkal nincs is nagy bajom.

36. mariann68 (válaszként erre: 23. - Noniacuss)
2011. márc. 23. 15:53

Noniacuss!

Mind a két krémmel hasonlóan jó tapasztalatok vannak endometriosis esetén?

35. mariann68 (válaszként erre: 25. - Zsanetta)
2011. márc. 23. 15:35
Azt szeretném kérdezni tőled mióta használod a krémet, és mik a tapasztalataid? Hogy kell használni endosoknak?
2011. márc. 23. 15:31
A hozzászólásokat olvasva láttam , hogy van aki szintén ezzel a betegséggel küzd. a lányomról volna szó, 22 éves lesz, túl egy endoszkopos mütéten( 2 db csoki cysta + némi cuc a méh és hólyag között), fél év GnRH kezelés, és most nonstop Lyndinette szedés lenne ha bírná. De nem bírjuk! Most kellene menni Bp-re egy új csoda bogyó felírására a I nőgyógy. klinikára, a neve Visanne, ami gesztogen (szintetikus progeszteron)tartalmú, de már elege van a hormon bogyókból, de leginkább a mellékhatásokból. Rátaláltam erre a krémre a neten, de nem tudom kihez fordulhatunk. SOS! Köszi!
33. Timike73 (válaszként erre: 31. - N_alexandra87)
2011. márc. 23. 09:15

Őszintén gratulálok!

Nagyon örülhetsz!

Én is kérdezem,hogy mióta kened magad a krémmel?

Nekem ez volt az első ciklus.

Mit mondtak neked, mennyi idő múlva lehet próbálkozni?

32. nyuszicsibe82 (válaszként erre: 31. - N_alexandra87)
2011. márc. 21. 18:59

Jaj de jó!!! Szívből gratulálok a +++++ teszthez!!! EZ szuper! Nekem is azt ajánlotta a hölgy akivel beszéltem, hogy mivel nincs peteérésem, először azt kell helyrehozni, ezért a 10. naptól kenjem 2-3 hónapig... Te mióta használod??

EZ olyan jó erőt ad!!!! Köszi

31. n_alexandra87 (válaszként erre: 30. - Timike73)
2011. márc. 21. 17:46

Mindenkinek merem ajánlani ezt a krémet, én 100%-ban biztos vagyok abban, hogy nekünk ez segített :) Bizonyítékom jele a 2 csíkom :):):)

Amint megtudtam, azonnal folytattam a krém használatát.

Igen, a nőgyógyászom javasolta és nem csak nekem segített de sok más embernek is a környezetemben. Úgy gondolom ennyi pénzt megér a boldogság :)

Mindenkinek sikerekben és egészségben gazdag babagyártást kívánok! :)

2011. márc. 21. 11:54

Én ebben a ciklusban kezdtem el a progi krémet:14-27.napig kentem.29.napon jött meg a mensim,ami ugyanolyan mint máskor.(2napon tartok).


n-alexandra87!

Nekem azt mondták, hogy terhesség gyanuja esetén TILOS abbahagyni a krémezést! 14.hétig folyamatosan kell kenni.

A nőgyógyászod javasolta a krémet?!

Az enyém 1000%, hogy még nem is hallott róla!

2011. márc. 20. 16:40

Hát lányok,az utolsó 3 hozzászóláshoz nem nagyon tudok mit hozzá fűzni,de szerintem jó a krém és sikerülni fog mindenkinek teherbe esnie és ha van esetleg gond azt is rendbe teszi.

És sok mindent kipróbáltam már,és bízom benne,hogy egyben tünetmentes leszek az emdometriosisomat illetően ,aztán egyszer csak jön a baba.

Most a sok kudarc miatt,nem kell baba ,majd talán jövőre.

2011. márc. 18. 20:07

Sziasztok!

A véleményetekre lennék kíváncsi.

1 éve próbálkozunk a babagyártáson, ez idáig sajnos sikertelenül. Februárban felkerestem az orvosomat, aki azt ajánlotta, hogy használjam a Women's cream-et naponta kétszer a 10. naptól a 26. napig. Így is tettem. Nekem általában 26-28 napra szokott megjönni, de most már a 31. napnál tartok és még mindig nem jött meg. Ez normális? Vagy csak a krém használata miatt késik ennyit? Vagy végre minden vágyam teljesül és jön a pocaklakó? Holnap reggelre tervezek egy terhességi tesztet, hátha pozitív választ kapok kérdéseimre :)

Kinek van ezzel kapcsolatban tapasztalata, véleménye?

2011. márc. 18. 11:26

Sziasztok!

Én is csatlakoznék hozzátok! Én tegnap rendeltem meg a krémet, ma beszéltem egy nagyon kedves, segítőkész hölggyel! Elküldtem a hormoneredményeimet, most várom válaszát!

Én augusztusban hagytam abba a fogigátlót, mert babát szeretnénk, azóta egyszer gyógyszeresen volt menstruációm, most pedig sajnos túl vagyok egy norcolut kúrán. A hölgy azt mondta, nem kellett volna, mert ez a krém meghozza a mensit, de mostmár mindegy! Bízom benne, hogy jó lesz! Ráadásul PCO gyanus vagyok, de öröm az ürömömben, hogy inzulinrezisztencia nem társul hozzá... Van esetleg valaki akinek hasonló problémákon segített???? Bevált valakinek?

2011. márc. 17. 13:42

Sziasztok!

Csatlakoznék hozzátok!

Holnap lesz 2 hete, hogy elkezdtem kenni a krémet napi 2x1 adagban.Én előtte megcsináltattam a nyáltesztet(több is veszett Mohácsnál),mivel a a dokim nem volt hajlando hormonvizsgálatot csináltatni!

2008 óta 3x vetéltem el és az okos tojás szerint mivel teherbe tudok esni, ezért nem kell hormonvizsgálat!(az hogy a terhességeket kihordani nem tudtam, neki nem számít)

A Nórával e-mailben felvettem a kapcsolatot, aki kérdezte, hogy van-e hormon eredményem, nem volt, így maradt a nyálteszt.

Nekem drámai progeszteron hiányt mutatott.

(Azért a biztonság kedvéért elmentem magánba endokrinológushoz, aki elküldött vérvételre, ma lesz eredményem!Hát nagyon kiváncsi vagyok!)

Én nagyon bízok a krémben, mivel minden vizsgálatom negatív lett, tehát okát nem találták a vetéléseknek(eddig).

2011. márc. 14. 17:12

Énn használom a krémet ,a mensim rövidebb.

Én hiszek benne,ha már nem újjul ki az endómetriosisom ,nyert ügyem van.

Én már minden hormont kipróbáltam,vsak progi fogigátlót,de semmi,GNRH-t ,de semmi.

Most ebben bízom ,de több hónapig kell használni hogy legyen hatása.

Nem veszítek vele semmit,rosszat pedig nem teszek vele.

Én már csak tudom 6x operáltak endóval.

Szóval hátha és ez szerintem jó ,hogy van ilyen lehetőség.

A dokiaim ,pedig jártam legalább 7-nél mint ellenzi a krémet,hogy nem hatásos stb..de felmutatni más fógymódot nem tudnak.

Így én sajnát magam kezelem magam ezzel,vagy beválik vagy nem.

De legalább megpóbáltam és nem vártam a csodára!

Mert az magától nem jön el!!

24. de65993010 (válaszként erre: 23. - Noniacuss)
2011. márc. 14. 16:10

Köszönöm a korrekt válaszod, jól esett!

Nekem sajnos a fő problémám az, hogy már több éve keresek 1 olyan nőgyógyászt, aki legalább 1 kicsit is törődne velem, és ne az ajtóból állapítaná meg a problémáimat.

Sajnos nagyon furcsa volt ez az egész krém sztori, ami körülötte kering... ezt majd egyszer leírom, és ezek alapján szerintem még érthetőbb lesz a menekülésem... :(

23. Noniacuss (válaszként erre: 22. - De65993010)
2011. márc. 14. 10:45

A piacon jelenleg két progeszteron krém van, a szélesebb körben ismert norvég 9-10e-ért és egy most terjedőben lévő amerikai 5-7e-ért.


Sajnos az orvosokkal kapcsolatos rossz tapasztalataiddal egyet kell értsek, a sokan a gyógyszeripar által mozgatott robotok. De nem mind. Így a félelmeid tulajdonképpen érthetők, különösen a negatív saját tapasztalatod függvényében.


Ami azonban fontos és ez orvosfüggetlen.

A női test progeszteront és ösztrogént termel, ez tart egyensúlyt (kivéve amikor nem).

A gyógyszeripar fogamzásgátlóiban és egyéb hormongyógyszereiben szintetikus progeszteron és ösztrogén van. Ami olyan mint a női szervezet által termelt hormonok, de mégsem (lásd pl a nálad fellépő mellékhatások).

A természetes progeszteron krémben természetazonos progeszteron van. Ez egy természetgyógyászok által javasolt szer. Mivel a hatóanyaga totálisan megegyezik a szervezet által termelt hormonnal, így nincs mellékhatása.


Mindkettő hormon tartalmú szer, csak az egyik szintetikus a másik természetes.


Ha van egy rakás tüneted, ha érzed, hogy felborult a hormonháztartásod az magától nem fog rendbe jönni, általában.

1) Elfogadod, hogy kell a hormon a szervezetedbe vagy nem fogadod el

2) Elfogadás esetén, eldöntöd, hogy a szintetikusban vagy a természetesben hiszel...


Én a természetes gyógymódok és természetes megelőzés, preventív gyógymódokban hiszek, ezért szeretném, ha mások is ebben hinnének, de ez nyilván nem egy inkviziciós küldetés...


Csak egy érdekesség: kínában azért fizetnek az orvosnak, hogy tünetmentesen tartsa a páciensét. Ha a páciens megbetegszik, az orvos nem kap egy fillért sem... Ez mindenesetre nem jellemző a modern társadalmakra...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook