Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Progeszteron krém-Women's cream fórum

Progeszteron krém-Women's cream (beszélgetős fórum)


82. kisbaris (válaszként erre: 81. - Timike73)
2011. jún. 16. 13:18
Tök jó, ha ennyire érezhető a változás! Nekem elég sok problémám van, kíváncsi vagyok, hogy mit tesz a krém.. lehet, hogy indítok egy naplót..?
81. Timike73 (válaszként erre: 80. - Kisbaris)
2011. jún. 16. 12:23

Én egy ideig a Women's krémet használtam, aztán váltottam a Body Balance krémre, mivel ahhoz könyebb hozzájutnom!

Nagyon meg vagyok vele elégedve, minden bizodalmam benne van!

A ciklusom totálisan napra pontos vel, a ragyáim szinte teljesen elmúltak, mellem alig-alig feszül, a hangulatingadozásom is sokat-sokat javult.Nem robbanok!

2011. jún. 15. 19:42
Megrendeltem!!! Reménnyel teli vagyok!
2011. jún. 14. 14:27

Sziasztok!

Mindenki a Women's krémet használja?

78. verababaproject (válaszként erre: 77. - Pethoevi)
2011. jún. 14. 08:37

Szia,ha babát szeretnél, akkor nem szabad a 6. cn-en kezdeni a krémezést.

Hívj a héten, átbeszéljük, hogyan tovább !

77. pethoevi (válaszként erre: 75. - Verababaproject)
2011. jún. 12. 18:15

Köszönöm, Vera!

A barnázás csak mensi előtt 2-3 nappal van,van,amikor csak papíron van,van,amikor betéten is,de nem túl erős,de azért látszik.

Hormon laborom valszeg nem lesz,mert úgy néz ki,h a nyákom kinyírja a kiskatonákat és majdnem biztos,h ez a baj.De ezt a vizsgálatot meg kell ismételni.Szóval nem tudom,h így érdemes-e a krémet kennem,vagy majd csak akkor,amikor csíkosat pisilek.:-) Vagy mivel ezt inszemmel lehet kiküszöbölni,lehet,h inszem után.Vagy minden esetben a 6. cn-tól kell elkezdeni?

76. verababaproject (válaszként erre: 74. - Kisbaris)
2011. jún. 12. 10:34
Szia kisbaris, nyugodtan hívjál jövő héten. Munkanapokon vagyok elérhető és nem feltétel a krém megrendelése annak, hogy beszéljünk telefonon és tanácsot adjak Neked :)
75. verababaproject (válaszként erre: 71. - Pethoevi)
2011. jún. 12. 10:32

Szia Évi!

Így kevés az infó a barnázást tekintve, hányadik napon van, milyen fokú stb.

Inkább hívjál fel a jövő héten, a hormoneredményedbe nem kavar be a krémezés. Ha megvan az eredmény szívesen megnézem.

Azt szoktam mondani, hogy kb. 70 adag van a tubusban, így ki lehet számolni, hogy meddig elég, hiszen mindenkinél másképp kell kenni.

74. kisbaris (válaszként erre: 70. - Verababaproject)
2011. jún. 12. 09:54
Szia Vera! Először hívjalak, vagy előbb rendeljem meg a krémet? Azt írják, hogy a konzultáció ára benne van a krém árában. Akkor mi legyen előbb? Munkanapokon vagy elérhető?
73. pethoevi (válaszként erre: 72. - Saiph)
2011. jún. 11. 21:25
én csak jót hallottam róla,ezért gondoltam,h ki kéne próbálni.mesélj,te miket olvastál,ami elriasztott?
72. saiph (válaszként erre: 54. - Zsanetta)
2011. jún. 11. 20:45
Igen, bizalmatlan vagyok, de azt gondolom, ez természetes. A hormonokkal nem lehet játszani, ráadásul semmit sem tudok egy krémről, aminek hatása kell, hogy legyen rám. A hormonháztartásomra. Ha neked orvos javasolta, akkor értelek, hogy megbízol benne, de én csak keresgéltem a neten és amit erről találtam, az nem volt bizalomgerjesztő.
71. pethoevi (válaszként erre: 70. - Verababaproject)
2011. jún. 10. 21:48
Szia Vera!De jó,h megtaláltál minket!Én pont a héten írtam neked.Tanácstalan voltam,mert volt barnázásom,de ma kiderült,h a nyákomban nincsen élő spermium,így valszeg nálunk ez a gond.De azt gondolom,h szeretném kenni a barna miatt.Ha csak ez a gond,szerinted érdemes?Ha hormon laborra kerül a sor,nem kavar be?És még egy kérdéske,mennyi ideig elég a krém?Köszönöm,ha válaszolsz!:-)
70. verababaproject (válaszként erre: 68. - Nyuszicsibe82)
2011. jún. 10. 19:43

Sziasztok, Vera vagyok a babaproject.hu -ról :)


Véletlenül találtam Rátok, így ha nem bánjátok csatlakozom, hátha tudok segíteni itt is. Annál is inkább, mert kicsit beleolvastam a hozzászólásokba és nem minden esetben használjátok úgy a krémet ahogy kellene. Akkor viszont nem fog segíteni.

Ezért is hangsúlyozzuk mindig a konzultáció fontosságát.

Az időm nem engedi sajnos, hogy itt mindenre reagáljak, de mindig megtaláltok a honlapon fellelhető elérhetőségeimen és itt is igyekszem azért követni a beszélgetést :)

69. kisbaris (válaszként erre: 68. - Nyuszicsibe82)
2011. jún. 10. 18:28
Jajj de jó, köszi hogy írtál!! Jövő héten nyélbe ütöm a dolgot! Hogyan megy ez, először rendeljem meg és utána telefonáljak, vagy előbb hívjam?
68. nyuszicsibe82 (válaszként erre: 67. - Kisbaris)
2011. jún. 10. 14:23
Biztos segítene! A Babaproject oldalon egy szép hosszú leírást találsz a krémről, ha felhívod a Verát, ő pedig biztosan szívesen segít mindenben! Én amióta kenem a krémet, azóta érzem, hogy valami egyáltalán történik odalenn :) A dokim is mondta, hogy valószínűleg ösztrogéndominenciám van, ezért is kell helyrebillenteni a dolgokat! Ha nálad is ilyen gond van, néhány hónap alatt akár teljesen helyre is állhat a rendszer :)
67. kisbaris (válaszként erre: 66. - Nyuszicsibe82)
2011. jún. 10. 11:07
Termográfiás vizsgálaton látszott a képeimen, hogy az egyik mellemnél és az egyik petefészkemnél is diszfunkció van, azt mondta a doktornő, hogy nem működik, vagy csak éppen a petefészkem, progeszteronra gyanakszik. Egyébként sok problémám van ilyen téren, van néhány havonta olyan menstruációm, amikor majdnem elájulok, meg úgy görcsölök, hogy nem tudok ülni, mert nyomódik mindenem belül, forróság érzés, hányás stb. Szerintem akkor ürül az a petefészek. Meg kitöltöttem a progeszteron kérdőívet a netről és legalább 5-6 tünet igaz rám, úgyhogy úgy gondolom, hogy segíthetne a krém. Természetesen a 1-2 éven belül babát is szeretnék ezért is vagyok rajta nagyon, hogy rendbe tegyem a rendszert.
66. nyuszicsibe82 (válaszként erre: 65. - Kisbaris)
2011. jún. 9. 18:40
Szia!! Ha megrendeled, a csajszi személyre szabott el fogja mondani, hogy hogyan kenjed!! Egy pumpányi adagot kell belemasszírozni a bőrbe valamelyik vékony felületen. Én vagy a belső combomon szoktam, vagy a dekoltázsomon! Te milyen céllal kennéd?
2011. jún. 9. 14:11
Sziasztok! Pár napja olvasgatom a fórumot, és engem nagyon érdekel ez a krém! Eddig arra az egyre nem találtam választ, hogy mit kell kenni vele és hogyan? Segítenétek ebben?
64. pethoevi (válaszként erre: 63. - Timike73)
2011. jún. 3. 12:19

hú,ez nagyon jó!köszönöm!

viszont én most kicsit komplikáltabb szituban vagyok.Ebben a hónapban tuti nincs rá lehetőség,de a következőben lehet.Vagyis nem tudom,mert elvileg megint elküldhet a doki (ha lesz baba,akkor nem) hormonlaborba,mert azutáni hónapban stimu és inszem lenne.Így nekem komplikáltabb.Majd végigsakkozom,mik a lehetőségeim.:-) Meg az is lehet,h rákérdezek a dokinál...:-)

63. Timike73 (válaszként erre: 62. - Pethoevi)
2011. jún. 3. 10:43

Szia!

nekem is volt hormonlabor, totál jó!Ettől független volt 3x vetélésem!

Többször barnáztam is.Most negyedik hónapja kenem a krémet,minden bizodalmam ebben van!

Pontosan jön meg a menszeszem,alig fáj a mellem, nem vagyok robbanásig feszült vérzés előtt!

Tisztán pozitív élményeim vannak, tiszta szívből ajánlom a krémet!

2011. jún. 2. 12:47

Sziasztok lányok!

Én tegnap találtam az oldalra,ahol megrendelhető a krém és nagyon elgondolkodtam rajta.

Mi 16 hónapja várjuk a babát,volt egy 5 hetes sp.vetélésem.Viszont a hormon laborom nem mutat gondot,átjárható vagyok,párom ok.Szerintetek akkor is érdemes kenni,ha elvileg minden ok hormonális szinten?

Igaz,ebben nem vagyok teljesen biztos,mert mióta abbahagytam a gátlót,mindig van barnázásom és olvastam a krém leírásában,h akkor is indokolt.Köszönöm,ha válaszoltok!Ja,és aviva tornázok...

61. 08e46ada5d (válaszként erre: 60. - Noniacuss)
2011. máj. 28. 00:56
Köszönöm szépen, pillanatnyilag szüneteltetjük a lombikbébi-programot (valószínűleg huzamosabb ideig), ezért is kezdtem a krémet használni - csak javíthat az állapotomon. :)
60. Noniacuss (válaszként erre: 59. - 08e46ada5d)
2011. máj. 26. 13:14
a lombik nem csak testileg, hanem lelkileg is egy nagyon komoly próbatétel... nagyon sok kitartást és persze eredményes programot kívánok... minden úgy alakuljon, haogy Te szeretnéd
59. 08e46ada5d (válaszként erre: 57. - Noniacuss)
2011. máj. 25. 19:05
Nem várok csodát, csak hol lombikra készülök (fogigátló), hol meg nem (ilyenkor jön a krém). Most tájékozódni akartam egy kicsit, mert rosszul érintett, hogy kvázi megjött 19. napon.
2011. máj. 25. 13:46

Kiscsillag dettó ,nekem sincsenek fájadalmaim előtte,pedig endometriosissal,6 operációval előfordult.

Másra is el megy ez a pénz,én 1x kenem /nap

14. cn -28.cn-ig.

És ez a 4 hónap amit végig kentem az 1 krémmel.

57. Noniacuss (válaszként erre: 50. - 08e46ada5d)
2011. máj. 25. 13:36

Fogamzásgátlóval nagyon szépen össze lehet zavarni a szervezetet.

Ilyen és hasonló esetekben az ember ne várjon egy hét után csodát.

Az első időben a krém rendrakó hatása miatt akár tünet felerősödések is tapasztalhatók lesznek, de ez idővel elmúlik.

3-6 hónap (esetenként több is) is szükséges, hogy a teljes egyensúly helyrebillenjen, ez egy hosszú folyamat, siettetni nem lehet.

56. Noniacuss (válaszként erre: 51. - Saiph)
2011. máj. 25. 13:31

Egyre gondolunk.

Tekintettel arra, hogy progeszteron krém szóösszetétel, mint olyan, hatóságilag nem létezik, így jelen állapot szerint nincs olyan, hogy bemész egy drogériába és veszel progeszteron krémet.

Persze lehet én vagyok tájékozatlan.


Címet egyébként találtam az oldalon.

Egyébként az, hogy van telefonszám, az egy fokkal jobb, mintha csak mail cím lenne, mert, így, ha félelmeid, kétségeid vagy kérdéseid vannak, azokat akár telefonon, akár mailben felteheted.


Bárkinél előfordulhat bizalom hiány, ennek eloszlatása pl. egy kérdés feltevés formájában egy próbát megér.

2011. máj. 25. 08:00

Sziasztok!


Én második hónapja kenem a krémet, és kopp-kopp, nem akarom elkiabálni, de a 26. napomon még nem fájok. Eddig a 21-23. napon már kapkodtam a gyogyit, mert annyira szarul voltam. Nekem már az is haladás, ha nem fáj.

2011. máj. 24. 20:56

Saiph annyira bizalmatlan vagy!

A krémet amit szerintem legtöbben használunk azt át lehet venni bizonyos helyen vagy posta,vagy futárszolgálat.

Nekem endokrinológus is ajánlotta,szóval hajrá 1 próbát megér.

Én nem gondolkodnék rajta.

2011. máj. 24. 20:56
Köszke, akkor ezt most szépen kenem a 28. napig, aztán remélem, megjön normálisan, és nem elmúlik, mint pár hónappal ezelőtt - amikor szintén én kavartam. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook