Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Progeszteron krém-Women's cream fórum

Progeszteron krém-Women's cream (beszélgetős fórum)


2011. aug. 9. 20:30
Szívesen!Remélem ettől nincsen,és a doki is jól látott!:P
111. kisbaris (válaszként erre: 110. - Zsanetta)
2011. aug. 9. 20:21
Ezt nagyon jó volt olvasni, remélem mindenkinek ilyen hatásos lesz! Köszi, hogy leírtad!
2011. aug. 9. 19:57

Sziasztok!!


Lehet adok vkinek egy kis reményt ,hogy igenis használhat a krém.

történetem ,hogy 6x operáltak endometriosissal,hiába műtét után GNRH vagy progi fogi gátló,1-2 hónap műtét után és jött vissza a cysta.

Jan.-ban volt egy lombik,ami nem sikerült ,meg jött és azt mondtam ,hogy elég a sok gyógyszerből,krémezek.

Felvettem a kapcs. Verával és az endokrinológus dokimmal konzltálva krémezni kezdtem magam 8. naptól 28.napig.

A dokim nem ajánlott a 6. napot,mert hogy hamar akarnám kenni,akkor még az ösztogén dolgozik,vmi ilyesmi.

Szóval azóta kenem magam,mensizem és most voltam UH ,mert fájt a jobb oldalam.

Kiderült,hogy pont a jobb oldali pf. van éppen peteérésem és a bal tiszta.

Szóval ha krémtől vagyok tünetmentes ,akkor nagyon hálás vagyok a sorsnak és embereknek,hogy rátaláltam a krémre.

Sajnos a fájás lehet peteérés miatt ,illetve az operációk által szerzett összenövésektől.

Szóval én mindenkinek csak ajánlani tudom a krémet!

2011. aug. 8. 08:21
Bocsi, azt nem írtam, nekem is volt közben hüvelyi gond. Érdekes viszont, hogy mikor megjött, mintha elvágták volna, megszűnt a viszketés, irritáció, minden.
108. kisbaris (válaszként erre: 107. - Mariann68)
2011. aug. 8. 08:20
Én még csak egy hónapot kentem végig, de a 26. napon már barnázás volt, és 28-on megjött. Szerintem kérdezd meg Verát, Ő megmondja, hogy mitévő legyél.
2011. aug. 7. 23:35
3 hónapja használom a krémet endo miatt 6-26 kenéssel, de most nem jött meg a mensim igaz volt közben egy hüvelyi fertőzésem lehet hogy ez is bezavart nem tudom, segítsetek használja valaki még így? Volt már valakinek ilyen, panasz derek és alhasi fájdalom van de mensi nincs. várom mielöbbi válszotok!
2011. júl. 29. 15:11
Összeszedtem magam, kész a napló, töltöm fel!
2011. júl. 28. 07:14

Elkezdtem írni, de eltűnt, mert a modi valszeg mindkettőt kitörölte, nem csak az egyiket. :(((

Sokat írtam tegnap bele, össze kell szedni magam, hogy újraírjam... :((

2011. júl. 27. 12:37
Elkezdtem írni a naplómat, eddig persze nincsenek eget rengető tapasztalataim, de valahol el kell kezdeni :)
103. pethoevi (válaszként erre: 102. - Nyuszicsibe82)
2011. júl. 25. 09:11

Sajnálom,Csajszi.

Drukkolok,h most sikerüljön!

102. nyuszicsibe82 (válaszként erre: 101. - Pethoevi)
2011. júl. 25. 08:03
Reggel megjött... :( Most hagyok minden gyógyszert, marad a krém és elkezdtem Gyuri bácsi teáit inni... majd meglátjuk :)
101. pethoevi (válaszként erre: 100. - Nyuszicsibe82)
2011. júl. 24. 20:11

én is tudom,h lesz baba,de olyan rossz ez.Vágyunk rá és mégsem jön.Aki meg eldobja a babáját?Nah,mindegy,ezen kár agyalni.:-)

Úgyis sikerül.Ha nem most,akkor augusztusban,a dokibácsi segít.:-)))

100. nyuszicsibe82 (válaszként erre: 99. - Pethoevi)
2011. júl. 24. 18:32
Nem szabad így elkeseredni!!! Igenis csodálatos anya leszel, csak lehet, hogy még nincs itt a mi időnk... Biztos vagyok benne, hogy előbb-utóbb a mi pocakunkba is beköltözik egy kis manó!
99. pethoevi (válaszként erre: 98. - Nyuszicsibe82)
2011. júl. 24. 15:14

Hát a krémben nem tudok segíteni.:-(

De nagyon is tudom,h mit érzel.Már mindenki babás azok közül,akikkel kezdtem.Talán 1-2 csajszinak kell még gólyát küldeni.Az ő szemszögükből örülök,de ha magamra gondolok,elszomorodok,h ilyen rossz szülőnekvaló vagyok?Hogy meg sem próbálhatom?:-(

98. nyuszicsibe82 (válaszként erre: 97. - Pethoevi)
2011. júl. 24. 14:28
Ez jó kérdés... kenjem megint? nem tudom... de tegnap egész nap úgy éreztem, hogy meg fog jönni... őszintén szólva elég elképzelhetetlen számomra, hogy egyszer + legyen a teszt... sajnos :(
97. pethoevi (válaszként erre: 96. - Nyuszicsibe82)
2011. júl. 24. 14:19

Amíg nem jön meg,addig van remény!

És a 11. dpo lehet korai!Szóval várd meg a csütörtököt,addig kend tovább és ha akkor is nega,akkor megint abbahagyhatod a krémet.Vagy most akkor abba kell hagynod?:-/

96. nyuszicsibe82 (válaszként erre: 95. - Pethoevi)
2011. júl. 24. 14:08
Hát sajnos negatív lett... :( de még nem jött meg... most azon gondolkodtam, hogy a choragon injekció után 6 nappal ébredtem hajnalban iszonyatos hasszúrkálásra... lehet akkor volt a tüszőrepedés? Nem tudom, viszont ha ahhoz nézem a 14 napot, akkor ma a 11. nap van, tehát szerdán vagy csütörtökön kellene megjönnie... a ciklus elejétől viszont az már a 34-35. nap... de lehet ez már csak kapaszkodás valamibe... elszontyolodtam :(
2011. júl. 23. 21:50

Vááá,de mindenképpen írj,h mi volt!Kérlek,kérlek!!!!Gondolok majd rád!

De ha most nega lenne és nem is jön meg jövő hétig,akkor már simán elég lesz a 25ös.;-))) De pozi lesz az,meglátod!

94. nyuszicsibe82 (válaszként erre: 91. - Szöszcilla)
2011. júl. 23. 21:36
Köszönöm! 20-as tesztem van otthon, reggel megpróbálom azzal, aztán ha nem jön meg, jövő héten nézek egy 10-eset!!! Köszönöm a segítséget!
93. nyuszicsibe82 (válaszként erre: 92. - Pethoevi)
2011. júl. 23. 21:35
Köszönöm csajszi!!!! Tiszta ideg vagyok... őszintén szólva nem nagyon bízom a dologban.. .annyi 1 csíkos tesztet láttam már... de reggel megpróbálom... hátha!!!!
92. pethoevi (válaszként erre: 90. - Nyuszicsibe82)
2011. júl. 23. 21:07
drukkolok,szivike!:-)))
91. Szöszcilla (válaszként erre: 90. - Nyuszicsibe82)
2011. júl. 23. 21:01

Szia!

Tudomásom szerint a 27.napig kell krémezni. ha a 29.napon sem jön meg akkor tesztelni kell, és ha pozitív akkor villám gyorsan folytatni a krémezést, hogy meg tartsa a babát. ha még negatív a teszt akkor ne krémezz. ha még utána lévő napon sem jön meg ismét tesztelj!!! lehet, hogy csak később mutatja ki a teszt, ezért fontos naponta figyelgetni,mert ha babás vagy akkor fontos hogy minél hamarabb tudj a terhességről, hogy krémezhess tovább. akkor a 14. hétig szigorúan,mert ha abbahagyod elmehet a baba. 10-es erősségű tesztet vegyél mert az a legérzékenyebb!

2011. júl. 23. 12:11

Csajok segítsetek!

Kedden volt a 26.napom, (ma van ugye szombat)abbahagytam a krém kenését, de még azóta sem jött meg... Tiszta ideg vagyok.. Ebben a hónapban kaptam closty-t és Choragon injekciót, ezt egészítettem ki a szuri után a krémmel... de még semmi... Olyan mindjárt megjön érzésem van... félve megyek pisilni :)Nem 1-2 napra rá kellene megjönnie? Lehet túlságosan rápörgök már... :) Szerintetek?

89. Timike73 (válaszként erre: 88. - Kisbaris)
2011. júl. 22. 13:15

Szia! Kenjed, meglátod jobb lesz tőle minden! Én már 4.hónapja használom!

Sok sikert!

2011. júl. 22. 13:12
Hali! Elkezdtem használni a krémet 7-én, naponta kétszer kell kennem!
87. pethoevi (válaszként erre: 86. - Kisbaris)
2011. jún. 17. 08:55
:-)
86. kisbaris (válaszként erre: 84. - Saiph)
2011. jún. 17. 08:04
Én a babaproject.hu-ról rendeltem és postai szállítást kértem, én meg előre utaltam. Sehol nem kérnek szig.számot meg semmi ilyet. Talán a bankkártyás fizetésnél lehet ilyen, de az meg a banknak kell, nem a szállítónak. Ha nem vidéken laknék, akkor elmentem volna a személyes konzultációra, de így maradt a telefonon egyeztetés. Semmi gondom nem volt ezzel.
85. pethoevi (válaszként erre: 84. - Saiph)
2011. jún. 16. 23:24
értem,köszönöm,h leírtad.
84. saiph (válaszként erre: 73. - Pethoevi)
2011. jún. 16. 23:06

Nem próbáltam, ezért nem írok rosszat róla. De tőlem ne kérje senki a személyi igazolvány számomat és a születési dátumomat, a nevem és a lakcímem mellett az, aki magáról megad egy mobil számot.. Én más fórumon találtam másik krémet, azt fogom kipróbálni. De, mint mondtam, nem próbáltam, nem tudok nyilatkozni erről.

De ha a Te hormonháztartásod kimutatottan rendben van, akkor én a helyedben nem bolygatnám meg semmilyen hormon tartalmú krémmel. Egyéb vérvizsgálat is kimutathat valami fontosat. Ismerősömnek valami genetikai problémája volt, amit vérvételből tudott meg, azt valamilyen táplálékkiegészítővel rendbe hozta és meglett a baba, nem vetélt el. Ő is a netről tájékozódott,de aztán megbeszélte az orvosával is persze.

83. Timike73 (válaszként erre: 82. - Kisbaris)
2011. jún. 16. 13:47

Jó ötlet! Legalább me tudod osztani a tapasztalatodat másokkal!

Egy ideig én is irogattam(persze csak magamnak),hogy miket érzek! Most már csak a kirivó dolgokat írom fel!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook