Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Progeszteron krém-Women's cream fórum

Progeszteron krém-Women's cream (beszélgetős fórum)


142. kisbaris (válaszként erre: 141. - Arzo)
2011. okt. 11. 09:03
Én is kétszer naponta, 6.-26. napig. Nekem is rendszeres lett a mensi, naptárhoz igazodó, szinte olyan mint mikor fogi gyógyszert szedtem. Nagyon örülök, hogy hat neked is, én is meg vagyok vele elégedve. Nekem már ez a negyedik ciklusom a krémmel, most kezdtem a második flakon krémet. Az enyémnek elillan az illata amint beszívódik. Én úgy kenem, hogy a lábfejemre kinyomom a csíkot és azt szétosztom: két belső alkar, két térdhajlat és a két lábfej között. Így gyorsan eltűnik és nem lesz vastagon kenve. :)
141. arzo (válaszként erre: 140. - Kisbaris)
2011. okt. 11. 08:45
Első flakon és napjában 2 szer kellene kenni a ciklus 2. felében (van mikor 1-1 kimarad). Hatni hat, mert más a mensi mióta kenem. Viszont az a gyanús, hogy mikor kinyomom semmilyen szaga nincs szinte (legalábbis nem az amit később érzek). Neked hogyan kell kenni?
140. kisbaris (válaszként erre: 139. - Arzo)
2011. okt. 10. 14:06
Előzőleg használtál már másik flakonnal? Az is ilyen volt? Nem kizárt, hogy valami buggyanás van a dologban. Bármi előfordulhat. Ha ez az első flakon, akkor a másodiknál majd meglátod, hogy mi lesz. Egyébként hatása van a krémnek, vagy még nem lehet eldönteni? Azért kérdezem, mert ha romlott, akkor valszínű, hogy nem hat rendesen sem.
139. arzo
2011. okt. 10. 13:39
Köszi a választ. Nekem azt mondták a belső combra kenjem, ahol vékony a bőr. Amikor kenem semmi szaga nincs, az néhány óra múlva jön elő. Próbáltam az alkarra is, akkor is előjött a szag. Már arra is gondoltam, hogy a nyári melegben megbuggyant a krém, de akkor rögtön érezném, ahogy kinyomom nem?
138. kisbaris (válaszként erre: 137. - Arzo)
2011. okt. 10. 11:47
Nekem nem volt még ilyen, hamar beszívódik és akkor már nincs illata. Mikor kenem, akkor valóban érzem, nekem a sörre emlékeztető az illat, de nem vészes és el is tűnik. Te hova szoktad kenni, hogy a farmerod lesz büdi?
137. arzo
2011. okt. 10. 09:22

Sziasztok!


Nem is tudom hogyan kérdezzem, de nincs senkinek olyan tapasztalata, hogy fura szaga lett neki is meg a ruhájának is a krémtől? Farmeromat kb. 3szor tudom felvenni és mehet a mosóba, egyre erősebb szaga lesz. Én ugye lefürdöm este, de magamon is érzem. Volt valakinek hasonló?

136. 9b0d5b80c9 (válaszként erre: 134. - Angica0901)
2011. szept. 22. 18:31

szió!

én is szinte ezeken mentem keresztül...szintén bal petevezetőm bánta.Én is ma szereztem be a krémet, remélem használni fog! kívánom hogy neked is segítsen!!!

135. kisbaris (válaszként erre: 134. - Angica0901)
2011. szept. 22. 15:11
megírtam priviben!
2011. szept. 21. 12:21

Sziasztok!

Segitsetek légyszives! Nekem 1 méhen kivülim volt, amivel elvesztettem a bal petevezetőmet, majd 3-szor vetéltem, és végül 2 biokémiai terhességem volt. Már megvizsgáltak millióan. Kipróbálnám ezt a krémet, de neheziti a dolgomat, hogy külföldön élek. Még ki tudnák nekem hozni, de nem tudom, hol lehet beszerezni, sőt semmit sem tudok róla egyelőre. Sem a használatáról, sem semmiről. Egy naplóban olvastam róla ma, majd rátaláltam a fórumotokra. Hol tudják nekem beszerezni, hogy juthat hozzá egy barátnőm? Előre is köszönöm a segitségeteket!

133. kisbaris (válaszként erre: 131. - Kisbaris)
2011. szept. 6. 14:39
mármint TI hogy vagytok! :D
132. b.trix13 (válaszként erre: 129. - Kisbaris)
2011. szept. 6. 14:25
megkaptam és köszönöm neked:)
131. kisbaris (válaszként erre: 130. - Timike73)
2011. szept. 6. 12:21
Remélem azért majd beszámolsz néha, hogy hogy vagyok! :D
130. Timike73 (válaszként erre: 126. - Kisbaris)
2011. szept. 6. 12:16
Szia!Igen kenni kell, 14 hétig folyamatosan.Sőt nekem azt mondták, hogy háromszoros adagot kenjek.
129. kisbaris (válaszként erre: 128. - B.trix13)
2011. szept. 6. 12:08
priviben küldtem!
2011. szept. 6. 11:46

lányok segítene nekem valaki.

a progeszteron krémet hol lehet beszerezni.

lehet recept nélkül is???

és nekem 4 éve nem jön a baba.magas a prolaktinom ami bromiciptinnel már helyre állt egy éve.

igaz az lh és fsh arány nem valami jó.

szóval 4 inszem után kicsit pihenek.

de ez a krém valahogy érdekelne.hogy nekem jó lenne e.mikor adják.

nekem a pete éréssel vannak gondok.

127. arzo (válaszként erre: 125. - Timike73)
2011. szept. 6. 11:25
Gratulálok, biztos nagyon vártad.
126. kisbaris (válaszként erre: 125. - Timike73)
2011. szept. 6. 11:23
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ de jóóóó! Gratulálok Nektek!!!! Annyira örülök!! Most kenni kell még a krémet?
2011. szept. 6. 09:57

Most már tudom miért nem jött meg! A mai ultrahang szerint 7 hetes+5 napos terhes vagyok!

Kenjétek a krémet, megéri!!!!

124. kisbaris (válaszként erre: 123. - Nyuszicsibe82)
2011. szept. 3. 14:38
Szerintem amíg van olyan hely rajtad, ahol nincs kipattogás, addig használd nyugodtan. De ha nagyon aggaszt, akkor hívd fel Verát, hátha van már ilyen tapasztalata mástól is.
123. nyuszicsibe82 (válaszként erre: 122. - Kisbaris)
2011. szept. 1. 18:52
Érdekes, csak a combomon... Pár hónapig csak oda kentem és ez jött elő! Most a mellkasomra kenegetem, ott egyenlőre semmi... De valamelyik nap egyszer megint a combomra kentem és pár órá rá már viszketett és vörösödött :(( Nagyon el lennék szontyolodva, ha erre is allergiás lennék... Nem elég az sok pollen... :( Ráadásul ez még használ is...
122. kisbaris (válaszként erre: 121. - Nyuszicsibe82)
2011. szept. 1. 18:46
Ez tényleg allergiának tűnik. Más testrészeden nem lesz olyan? Én a belső alkaromra és a térdhajlatomra szoktam még kenni.
2011. szept. 1. 17:03
Csajok, segítsetek!!! Az lehet, hogy allergiás vagyok a progi krémre! Azt figyeltem meg, hogyha a combomra kenem, rá nem sokkal el kezd viszketni, és tele lesz apró kiütésekkel... nagyon kellemetlen! Szerintetek? Már mindent végiggondoltam, de erre gyanakszom... :(
120. kisbaris (válaszként erre: 119. - Zsanetta)
2011. aug. 19. 12:12
Olvastam a ricinusolaj használatáról, hogy műtéti összenövéseken segíthet kívül-belül. Ha érdekel átküldöm az írást, vagy megadom a honlap címét.
2011. aug. 19. 08:18

Sajnos előfordulhat az ilyen ,hisz lehet az ember stresszesesebb ,stb.

Én elősször így is barnázom,na akkor vannak fájásaim,de már közel nem olyanok mint voltak,de vannak,hiába nincs endometriosis,van a sok összenövés miatt.

És mikor meg jön akkor lesz kicsit könnyebb.

Én is mindig forró fürdűt veszek nagyon nagy fájásnál,hasamra engedem a meleget ,az segít,illetve ilyenkor használok villanypárnát ,mert olyankop jó a meleg.

Nekem mióta a krémet használom,azóta peteéréstől mesiig le akar szakadni a mellem.

Sosem volt ilyen előtte,és dolgoznak a hormonjaim ,mert pattanásos leszek.

Nekem szerintem eddig peteérésem sem volt.

118. kisbaris (válaszként erre: 117. - Timike73)
2011. aug. 18. 11:48
Ó, Te szegény, még azóta sem jött meg?? Nekem is szokott (volt) olyan lenni, hogy kb 40. napig csak nyilalgat a hasam, meg fáj a derekam. Én a krémtől várom, hogy ilyen esetek ne legyenek. Nem értem én sem,hogy mitől lehet, ha a krémet szépen elhasználtad... :(( Forró fürdő?? Azt ajánlják.
2011. aug. 18. 11:35

Voltam dokinál, terhességnek semmi jele(nem is volt) mag van vastagodva méhnyálkahártya, de mensi másfél hete sehol! Gyógyszert nem adott, mert hamarosan megjön magától! De könyörgöm MIKOR???

Feszült vagyok, a derekam leszakad, a mellem kőkemény!

Mi a fene történhetett?! Nem gondolom, hogy a progi krémnek ehhez köze lehet! De ki tudja!

2011. aug. 11. 13:21
Sziasztok! Velem most először fordult elő, hog késett a mensim a krémezési időszak alatt. 4 hónapon keresztül gyönyörűen megjött napra pontosan, most meg három napja semmi.Csináltam tesztet, totál negatív! Lehet, hogy elkövettem az a hibát, hogy 2-3alkalommal többet kentem(mivel elfogyóban volt a krém) így erősen nyomtam és nagyobb mennyiség jött.A mellem rettenetesen feszül félidő óta, reménykedtem, hogy ez lehet akár a terhesség jele is, de hát a teszt(pláne 3x) nem hazudik! Robbanásig feszült vagyok, bőgni és visítani tudnék felváltva! A családom már menekül előlem!Valahol" elakadt" bennem a mensi! Már nagyon várom, hogy végre ÖNMAGAM legyek!!!
2011. aug. 10. 20:05

Nem ő kezelt,a GNRH-kat a nőgyógyim javaslatára kezdtem használni és Pesten is a II. nőin dolgozó 1 doki adhatott csak rá receptet.

Nekem is volt néha szívdobogás érzésem,de ez benne is van a mellékhatásokba ha jól tudom.

114. mariann68 (válaszként erre: 110. - Zsanetta)
2011. aug. 10. 19:22
Örülök neki hogy jól vagy. Az endokrinologusod az a doki akihez az endo miatt is jártál, ő kezelt a GnRh val is csak kiváncsiság?
113. mariann68 (válaszként erre: 109. - Kisbaris)
2011. aug. 10. 19:19
Beszéltünk Verával 3 napig krémezés volt ujra és most rá két napjára megjött a mensim, remélem nincs semmi gond, egyébként jól vagyok, enyhe mensis tünetekkel. Egy kérdés akik kaptatok GnRh kezelést nektek is voltak vannak szivritmus jellegű panaszotok főleg mensi előtt és közvetlen utána?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook