Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Progeszteron krém-Women's cream fórum

Progeszteron krém-Women's cream (beszélgetős fórum)


172. Edvig
2011. dec. 10. 19:05

Sziasztok!


Maradt eredeti (original tubus) természetes progeszteron krémem. Amerikából rendeltem.

Akit érdekel írhat.

171. Zsanetta (válaszként erre: 169. - Ábécé)
2011. dec. 2. 14:18

Sajnálom az esetedet,mert ez tényleg kihatott val. a betegségedre.

Én csak pozitív dologt tapasztaltam vele szemben.

Súlyos fokú endóm van,2006 óta minden évben műtöttek vele.

IV.fokú ,volt 4 laparoscopiám,2 laparotomiám.

A dokik tapogatóztak a kezelésben.

Ezt bánta mind két petevezetőm,szerencsére petefészkeimet megvédték.

Hiába doki által felírt,GNRH többször is(hozzáteszem mellé nem írtak semmit,csontsűrűségem sökkent,csontritkulásom lett,mensi után fájt mindenem.

Használtam progi fogigátlót,csak rosszabb lett,esetleg aromatázgátlót,de kiderült nem engedett endóban.

Utolsó kétségbeesésesmkor kezdtem el használni a krémet.

Én 8. naptól használom 28. napig napi 1x.

Van peteérésem,érzem ,hogy dolgozik a testem,és másfél éve tünetmentes vagyok,nem volt műtétem.

Megszünt a bélvérzésem ami ugyan nem nagyon volt,de azért észrevehető volt és végre elmondhatom ninvs csontfájdalmam.

Bár a ciklusom 26-30 nap közötti,de nekem úgy érzem segített.

Szóval én inkább a krém mint egy doki és gyógyszerek.

Most már elég évi 1x mennem dokihoz,azelőtt szinte havi látogatója voltam.

Lehet ,hogy éppen a miómára nem hatna a krém,és szerintem sokszor és sokat kentél

Nem lehet hogy túl sok progit vittél be,nem tudom a progi hogy hat a miómára.

Mert endóra tudom ,hogy nagyon jó az ösztrogén-progeszteron dominancai miatt.

Sajnálom,megértem csalódottságodat!

2011. dec. 2. 14:09

Én inkább azt a kérdést tenném fel, hogy minek kell progeszteron krém?

Az okot kell kivizsgálni, hogy mi okozza az alacsony progeszteron szintet. Azt kell kezelni, és akkor már nem kell progeszteron pótlás.

A PCOS-ban, inzulinrezisztenciában általában alacsony a progeszteron szint. Nekem is az volt, de a D3 vitamin szedése helyrehozta, és amikor megfogant a picim már nem kellett progeszteron pótlás, mert elegendőt termelt a szervezetem.

(Korábban két babát veszítettem alacsony progeszteron szint miatt.)

2011. dec. 2. 13:07

Szeretném megosztani a tapasztalataimat 5 hónap Women’s krém ( Norvég – vagy „Nóra féle” progeszteron krém) használat eredményéről:


Mielőtt elkezdtem használni a krémet, az alábbi állapotban voltam: 10 éve műtöttek endometriózis miatt a SOTE I-en (Dr Szendei) , de akkor kikezeltek, és eddig nem tért vissza. 5 hónappal ezelőtt volt egy 4 cm-es miómám ami már évek óta nem nőtt tovább, és ciszták voltak a mellemben. És volt két egészséges petefészkem!

Tanácsadónő utasítása alapján: 5 hónap használat mellett, napi 2x-i kenés – reggel és este egy nyomásnyi krém; ciklusonként 25 nap használat-5 nap szünet után az eredmény a következő lett (Előtte és utána is voltam ultrahangon.):


Mellemben a ciszták nőttek, duplázódott a méretük! A meglévő mióma is nőtt még fél centit, és lett mellette egy másik miómám is, ami most 18 mm-es, és a jobb oldali petefészkemben egy hatalmas (8 cm!) cisztát találtak az ultrahangon! Sírógörcsöt kaptam az eredmény láttán. A menstruációmba is bekavart, mert az utóbbi hónapokban kb 20-21 naponta megjött, és szinte állandó barnás folyásom volt. De kitartottam, mert ugye: ez csak tünetfelerősödés! És azt mondták, hogy várjak 6 hónapot és csak utána menjek ultrahangra. Még jó hogy nem fogadtam meg ezt a tanácsot!


Kérdem én, milyen termék az ilyen, ami 5 hónap használat alatt nem hogy csökkentené a panaszokat, hanem fokozza. Ugyan elmondták, hogy az elején tünet felerősödés várható, de véleményem szerint ez már nem a tünetfelerősödés kategóriája. Szó szerint csak rontott az egészségi állapotomon. Ha ennyi idő nem volt elég ahhoz, hogy kifejtse jótékony hatását, akkor szerintem ez nem minősíthető jótékony hatású krémnek. És emlékszem, hogy Nóra előadásán is elhangzott és a tanácsadónő is azt mondta, hogy ártani nem árt, mert természetes anyag! Csak használhat! Itt az eredménye. Nem hiszem, hogy ez a véletlen műve, hogy pont a progeszteron krém használata alatt rosszabbodott az állapotom! Nem hogy közelebb hozott volna a gyermekáldáshoz, hanem jó messzire távolított tőle!!


Saját tapasztalatom alapján, személy szerint csak azt tudom tanácsolni, ne a krémben bízzon az, aki valóban beteg, hanem a szakorvosi segítségben!

2011. nov. 21. 12:56
Csajok! Van 3 doboz progi-krémem, de nem a norvég fajta, hanem a Body Balance... akit esetleg érdekel, írjon privit!
167. nyuszicsibe82 (válaszként erre: 165. - Kisbaris)
2011. nov. 14. 20:18
Én már vagy fél éve... Eddig mindig volt több napos közti vérzésem (barnázásom), kivéve ezt az utolsó hónapot, most viszont már 40 napja nem jött nem.... :( Viszont az LH teszt folyamatosan +, ezért is félek, hogy ciszta... Azt olvastam, hogy ez utalhat rá.. :(
166. angica0901 (válaszként erre: 165. - Kisbaris)
2011. nov. 14. 15:31

Nekem ez volt a 2. ciklus. Most 27. napra jött meg, ahogy annak idején, vagyis a krém kenése előtti időben. Viszont a 22. napon megint volt egy pötty, 23. naptól kicsi barna. Jót tesz a bőrömnek, mert nem ragyásodtam mensi előtt annyira, amennyire szoktam, és nem vagyok idegbeteg sem a mensi előtti napokban. Valamire csak jó. Remélem nem csinál semmi gázt.


Timi: épp a napokban gondoltam Rátok, és készültem irni Neked, de akkor itt most örömmel konstatáltam, hogy jól vagytok. Puszi

2011. nov. 14. 14:20
Ajaj, ezek nem jó hírek. Ti mióta használjátok a krémet?
164. nyuszicsibe82 (válaszként erre: 163. - Kendradr)
2011. nov. 14. 10:58
Én is attól félek, hogy cisztám lett, ugyanis még mindig nem jött meg, tesztek negatívak, a dokim meg csak 27-e után lesz... :( Remélem nem lesz addig se gond belőle...
163. kendradr (válaszként erre: 151. - Angica0901)
2011. nov. 14. 00:21
Nekem egész szépen bekavart és cisztám is alakult ki a használat során. Szóval csak óvatosan ... én nem vagyok megelégedve a termékkel.
2011. nov. 9. 13:20
A 10-es teszt is negatív, nem hiszem, hogy baba lenne... :(
161. nyuszicsibe82 (válaszként erre: 160. - Timike73)
2011. nov. 7. 15:45
De szuper!!! Mégegyszer gratulálok!!! Nem bánnám, ha nálam is ez lenne a helyzet, de azért addódom, nehogy ciszta legyen, vagy valami más probléma...
160. Timike73 (válaszként erre: 159. - Nyuszicsibe82)
2011. nov. 7. 14:39

Első héten 3db teszt negatí,következő hét:magándoki szerint nincs terhesség,rákövetkező hét SZTKban orvos:5 hetes terhes.

Most vagyok 17 hetes!!!

159. nyuszicsibe82 (válaszként erre: 158. - Timike73)
2011. nov. 7. 14:10
Jajjj de jó!!! Szívből gratulálok!!! Nagyon-nagyon vigyázzatok magatokra!!! Végülis doki mondta meg, hogy babát vársz? Vagy egy későbbi teszt??
158. Timike73 (válaszként erre: 156. - Nyuszicsibe82)
2011. nov. 7. 11:06
Szia!Én ugyanígy voltam! Nem jött meg, pedig abbahagytam a krémet, teszt negatív, aztán mégis terhes vagyok!!!
157. angica0901 (válaszként erre: 156. - Nyuszicsibe82)
2011. nov. 6. 21:18
UUUUffff. A kérdés jó. Én a helyedben csinálnék egy jóstesztet, mert az korábban kimutat egy esetleges terhességet, mint a terhességi tesztek. A jósteszt ovulációs teszt, amit terhesség kimutatására használva, szintén reggeli első vizeletből csinálsz. Ha az sem mutat semmit, a terhességi teszt szintén nem, akkor szerintem menj nőgyogyihoz. Hány naposak a ciklusaid általában?
2011. nov. 6. 11:50
Segítsetek lécci!!! Nem értem! Már egy hete abbahagytam a krém kenését, de még mindig nem jött meg... Terhességi teszt negítív :( Eddig inkább közti vérzésem volt félidőben, most meg már 32 napja semmi... Egyszerűen nem értem mi történt...
2011. okt. 30. 06:54
Ti honnan rendeltétek? Én Erdélyben lakom és utalni sem tudnék, csak a postán fizetni készpénzben.
154. angica0901 (válaszként erre: 152. - Arzo)
2011. okt. 15. 14:19
Igen, utána visszaolvastam, és megtaláltam. Azért köszönöm!
2011. okt. 14. 08:40

Sziasztok!


Nekem úgy tűnik javított a krém a ciklusomon. Krémezés előtt volt 22 napos is, (fél éve krémezek) azóta 28-32 naposak, és előtte nem fájok brutál módon. Én már "ezt is" értékelem.....

152. arzo (válaszként erre: 151. - Angica0901)
2011. okt. 13. 16:28
Korábban írtam, hogy nekem bekavart. Egyszer előbb jött meg tőle, ekkor volt 3 nappal előtte pecsételő vérzésem is, egyszer meg később jött meg tőle 30 napra.
2011. okt. 13. 09:46
Van valaki, akinek a rendszeres mensijébe bekavart? Mert nekem egész szépen, 27 naponta jött meg, ellenben ma a reggel, ahogy megtöröltem magam, volt egy kis valami, mintha készülne megjönni. Viszont ma még csak a 22. napon vagyok, vagyis borzasztóan korai lenne. A hőm még nem támasztja alá a mensit, nem esett le.
150. arzo (válaszként erre: 144. - F54c6b8a8d)
2011. okt. 13. 08:45
Én is endora, nekem 1 cisztám volt amit kiműtöttek, aztán elkezdtem pánikolni, hogy kiújul, így kenem, meg a baba miatt is jó.
149. f54c6b8a8d (válaszként erre: 147. - Kisbaris)
2011. okt. 12. 23:53
ok,köszi!
148. f54c6b8a8d (válaszként erre: 145. - Angica0901)
2011. okt. 12. 23:52
Szívesen Angica.:D
147. kisbaris (válaszként erre: 144. - F54c6b8a8d)
2011. okt. 12. 21:12
én endora használom, igazából orvosilag nem bizonyított, de a tüneteim leginkább ezt sugallják. Rendszertelen, néha nagyon erős vérzés. Fájdalom pl. együttlét vagy nőgyógy vizsgálatkor. stb.
146. kisbaris (válaszként erre: 145. - Angica0901)
2011. okt. 12. 21:11
sok sikert hozzá!! :)
2011. okt. 12. 13:41
Végül sikerült beszereznem a krémet, és egy barátnőm ki is hozta az utolsó csoporttal. 5 dobozzal kértem, ha kezdek kifogyni, felhivom Verát, utalok, és Ő küldi. Én a tenyerembe szoktam kinyomni, majd onnan oszlatom a két lábfejemre, két térdhajlatra, belsőcombra, két alkar belső fele, csukló, mellkas, nyak. Mindenhová jut egy nyomásnyi adagból (persze belső combra többet kenek), és nekem nagyon könnyen, hamar felszivódik, és büdösnek sem büdös. Én naponta háromszor kenem, és ez az első ciklusom, amiben használom.
2011. okt. 12. 02:28

Arzo! Kisbaris!

"Mire" használjátok a krémet? Endometriozisra?

Ha igen,milyen tüneteitek vannak?/voltak?

143. arzo (válaszként erre: 142. - Kisbaris)
2011. okt. 11. 09:11
Na nekem rendszeres volt a ciklusom, de megborította, hol hosszabb, hol rövidebb, de a mensi minősége más és nem fáj semmi. Lábfej ez mekkora, ezentúl én is oda kenem, ott a cipőben nem érzem majd. :-) Húú jó ötletet adtál, köszi. Én 2,5 ciklusnál tartok vele.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook