Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Progeszteron krém-Women's cream fórum

Progeszteron krém-Women's cream (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯
202. CsillagTM (válaszként erre: 201. - Gida28)
2012. jan. 24. 14:55

mi az a "hormon egyensúly terapeuta"? valami jól hangzó cucc, v van mögötte vmi komolyabb képzés?


csak azért kérdem, mert egy másik oldalon rengeteg rosszat olvastam erről a titokzatos Nóráról.

201. gida28
2012. jan. 24. 12:49

Sziasztok!


Nóra egy hormon egyensúly terapeuta.Az ő feladata beállítani a krémet.Mind írtam nem szabad másokra halgatni,mert az össze-vissza kenés nem vezet sehová.Már több tanácsadót is kiképzett,de nekem ő a tanácsadónőm,és meg vagyok vele elégedve.

200. kisbaris (válaszként erre: 196. - Manikácska)
2012. jan. 24. 09:14
Nekem úgy szokott lenni, hogy pár nap barnázás, aztán 1-2 nap szünet és utána megjön. De persze nem biztos, hogy Nálad is ez van.
199. modrina (válaszként erre: 195. - Gida28)
2012. jan. 24. 08:46

Szia!


Köszönöm a tanácsokat, sokat segítettél, bár az még nekem sem egyértelmű, hogy ki az a Nóra és hol találok tanácsadókat. Ők egyébként "átlagemberek", mint mi, vagy van valami közük az egészségügyhöz?


Köszi

198. CsillagTM (válaszként erre: 195. - Gida28)
2012. jan. 23. 20:43
és kb. hányadik naptól kell ezt kenni? és ki ez a Nóra?
197. CsillagTM (válaszként erre: 194. - Modrina)
2012. jan. 23. 20:41
én majdnem ugyanez voltam: semmi tünet, aztán mensi közepén állati görcsök, kórház, 10 centis endo, másnap műtét. drukkolok!
2012. jan. 23. 19:35
Nekem ma kellett volna megjöjjön, péntekig kentem, de csütörtöktől tegnapig barnáztam, most meg semmi. Vegyem úgy, hogy az volt a "mensi" és csütörtöktől számoljam a napokat?
195. gida28 (válaszként erre: 194. - Modrina)
2012. jan. 23. 18:39

Szia!


Várd meg a műtétet,az muszáj.De utánna ne vállald a hormonokat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Már sokan beleestünk ebbe a hibába.Gnr kezelést akarnak indítani,amitől nem gyógyulsz meg.A Gnrh azt jelenti hogy klimaxolni fogsz,hőhullámok,hüvelyszárazság stb ami ezzel jár.Egy megoldás a Nóra féle krém!De a krémet nem lehet össze vissza kenni,mint sokan kenik.Kell egy tanácsadó,aki minden tud rólad pontosan és majd ő fogja beállítani hogy kell kenni,hányadik naptól,és napi hányszor.Én is endós vagyok,már többször műtöttek endóval,nekem is volt csokicisztám.Én belementem a GNr hormonkezelésbe többször is,de soha többé nem tenném.Borzasztó volt,és nem gyógyultam meg tőle hanem mindig durvábban jött ki az endó.Engem minden évben műtöttek vele,mindaddig amig el nem kezdtem kezdeni Nóra krémjét.De mindig beszélek vele,és pontosan azt csinálom amit tanácsol.Azóta nem kellett műteni.Persze ne várj csodát az első pár hónaptól,mert idő kell ahoz hogy beáljon a ciklusod.Néha nekem is elöbb jön de azóta vagyok jól.Sokminden befolyásolja a szervezetünket,pl a stressz.Amióta kenek megszünt a görcs,és nem ömlik belőlem a vér.Én ajánlom próbáld meg,de csak a műtét után,elötte felesleges.Keress egy tanácsadónőt akivel meg tudod beszélni.Pl Nóra.


Remélem tudtam segíteni:Erika

194. modrina
2012. jan. 23. 15:41

Sziasztok !



Most találtam rátok, és nagyon bízom benne, hogy tudtok nekem segíteni.


Van egy 9 cm -es csokicisztám, amit 1,5 hét múlva műtenek. Állítólag endom van, amit somatoinfra is megerősített. Én mindezekből nem sokat vettem észre, eddig nem voltak kifejezett tüneteim, leszámítva 2 alkalommal iszonyatos görcsöt nagyjából ciklus közepén (ezért is mentem dokihoz, akkor derült ki a ciszta).


A műtét után valamiféle hormongyógyszert írna fel a doki fél évig, hogy a menstruációm szüneteljen, így az esetleges bentmaradó endos szigetek elhaljanak. Viszont trombozisveszélyes visszereim miatt nem szedhetném a gyógyszert, amit egyébként sem szeretnék. Itt jön képbe a krém használata. Én most a 9. napon vagyok és nem tudom mit csináljak. Kenjem ? Ne kenjem ?


Olvastam, hogy sokaknál a kenés megkezdése után a tizenegynehányadik napon megjött. Az nekem a műtétbe bezavarna. De a műtét után sem tudom, hogy hogyan használjam?


Mit tanácsoltok ? Várjam meg a műtét utáni első mensit, és kezdjem a 6. naptól?



Köszi előre is a válaszokat.

193. gida28
2012. jan. 19. 12:54

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat!

N azért kenem a 6.naptól 26-ig,mert így állították be.nekem Nóra a tanácsadóm és ő mondta hogy így használjam.És ez a 2 nap ennyit számítana?Gondolod ha így kenném akkor nem lenne ilyen?Még mindig csak barna jön és nem is tudom honnét számoljam az első napot.Egyébként fájdalmam nekem sincs amióta krémezek.

2012. jan. 19. 11:01
Tegnap véletlenül elkottyintottam a nőgyógyásznak, hogy használom a krémet és ő sem értette, hogy miért a 6. naptól kell kenni..no, nem is volt elragadtatva a dologtól. nekem is 6-26-ig, napi kétszer kell használni. Én annyit tudok csak tapasztalatként írni, hogy a fájdalmaim megszűntek, de nem vagyok diagnosztizáltan endos.
191. Zsanetta (válaszként erre: 190. - Gida28)
2012. jan. 19. 01:19

Szia!Nekem is segített.

Én is endós vagyok,6x operáltak vele és most már másfél éve nincs semmi bajom.

Én 8. naptól kenem ,28.cn -ig.

Szerintem nem jól kened,mert rosszul építed fel a ciklusodat,mivel 6. napon még az ösztrogénnek kell,hogy főképpen szerepet kapjon.

Nekem ezt mondta egy magán endokrinológus.

Én így kenem és minden oké így.

Remélem segítettem én is lassan 1 éve kenem magam vele.

190. gida28
2012. jan. 18. 19:19

Sziasztok!


Endometrózisos beteg vagyok,volt laparoszkópiám és laparatómimiám is.Sajnos az egyik petefészkemet kivették ez miatt.Túl vagyok pár GNRh kúrán.Elkezdtem használni a progeszteron krémet,jók a tapasztalataim .Azóta nem kellett műteni.Már több mind 2 éve kenem,jelenleg napi 1x.Lenne pár kérdésem azoktól akik már régebb óta kenik.

Tapasztaltatok e olyat hogy úgy jön meg a menzi,hogy szinte csak barnázol végig,és nagyon kevés van??

Nekem az egyik hónapban megjön látom hogy rendes vér,jó nincs olyan sok mind amikor nem használtam a krémet,de normális menzim van.Aztán másik hónapban barnázok,szinte alig van,nem igen jön vér,hanem barna maszat.Én a 6.naptól kenem a 26.napig.Ebben a hónapban a ciklus 24.napjától barnázom,ma vagyok a 27.napon,a krémet letettem,de csak barna jön.Valakinek volt már ilyen??Ha tudtok valamit írjatok,és előre is köszönöm!!Szép estét mindenkinek.

189. angica0901 (válaszként erre: 188. - Ivi79)
2012. jan. 11. 16:58
Teljes hormonsort kért tőlünk a biztositó a holnapi lombik bizottsági elbiráláshoz. Minden eredményem tökéletes.
188. ivi79 (válaszként erre: 186. - Angica0901)
2012. jan. 11. 11:02
itt az a léyneg h a progi és ösztrogén aránya jó legyen. hiába jó a progid, ha az ösztrogén extrán magas pl
187. kisbaris (válaszként erre: 185. - Csibike77)
2012. jan. 11. 09:56
megírtam priviben!
186. angica0901 (válaszként erre: 183. - 1c92396beb)
2012. jan. 11. 09:36
Ez egy progeszteron krém, igy szinte kizártnak tartom, hogy progi hiányom lenne. De a hormonsorban progit is néztünk, és rendben van.
2012. jan. 10. 15:57

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni,honnan tudnám beszerezni a krémet?

Válaszaitokat előre is köszönöm!

184. 9837f4911c (válaszként erre: 183. - 1c92396beb)
2012. jan. 7. 23:17
Hogy ne lenne..,azért használja a krémet..:)
183. 1c92396beb (válaszként erre: 182. - Angica0901)
2012. jan. 7. 20:22
A barnázás a progeszteron hiány jele. Ha előrébb hozta a barnázást, akkor azt jelenti, hogy progeszteron hiányod van.
2012. jan. 7. 19:21

Én 4 hónapja kenem a krémet. Eleinte féltem tőle, abba is akartam hagyni, mert előrébb hozta a mensimet, de csak egy nappal, viszont korábban kezdek barnázni. Deeeeee, a nyákom, az ovus fájdalommal kezd szépen egy időre esni, az arcom nem rügyezik ki mensi előtt, a zabáló hormonomra és az idegeimre is jó hatással van. Nem vagyok hisztérika mensi előtt. A teherbeeséssel kapcsolatban még nem tudok nyilatkozni, remélem nemsoká fogok tudni. A hormonsor vizsgálatom tökéletes lett, holott pajzsmirigy alul működéses is vagyok.


Timi: jól vagytok? Inkább irok privit :)

2012. jan. 4. 20:52
sziasztok.nektek segitett a teherbe esésbe a krém?
180. Timike73 (válaszként erre: 179. - CsillagTM)
2012. jan. 4. 18:26
Én kentem krémet, amikor biztos volt hogy terhes vagyok, akkor a 12-14.hétig kell kenni! Nekem bevált! 25 hetes terhes vagyok!
179. CsillagTM (válaszként erre: 91. - Szöszcilla)
2011. dec. 26. 20:27
mi az, h nem SZABAD abbahagyni terhesség alatt?!
178. CsillagTM (válaszként erre: 23. - Noniacuss)
2011. dec. 26. 17:42
melyik a természetes? a women's cream?
177. 9837f4911c (válaszként erre: 176. - Manikácska)
2011. dec. 23. 14:22

Fel kellene hívnod a tanácsadódat,akitől a krémet vetted./ha ilyen úton vetted/.Ha szerencséd van fel is veszi a telefont.

Egyébként sajnos nem tudok segíteni..

2011. dec. 23. 06:31
Most lenne egy nagy kérdésem. Hétfőn kellene megjönnie, de semmi jelét nem érzem és ha nem érzem, akkor nem is szokott megjönni. Vagyis akkor kenjem a krémet most vagy nem?
2011. dec. 21. 21:27
Mindenki maga dönti el mit használ, azt is, hogy a véleményeket mennyire veszi figyelembe. Nagyon sokmindenkinek meg jó a krém és akár a babáját is ennek köszönheti. Nem szabad azt írni, hogy "ne használd", mert vannak kivételek és természetesen rossz tapasztalatok, de vannak akinek az eddigi gyötrelmekkel teli életén javít.
174. 1c92396beb (válaszként erre: 173. - Manikácska)
2011. dec. 20. 18:22

Szia!


Láttam az adatlapod hozzászólásaiból, hogy PCOS vagy.

Én is az vagyok, és alacsony volt nekem is a progeszteronszintem.

A progeszteron kérmet ne használd. Több PCOS-t is ismerek, akinek nagyon bekavart a ciklusába a krém, és még rosszabb lett tőle az állapota, mint előtte volt.

Nézesd meg a D3 vitamin szintedet, mert a PCOS legtöbb nőnél alacsony D vitamin szinttel jár együtt, erről ír Dr. Lakatos Péter a Policisztás Ovárium Szindróma című könyvében, mely a Semmelweis Kiadónál jelent meg 2009-ben.

2011. dec. 20. 18:12
Honnan tudnék tanácsot kérni a krém használatának beállításához?
❮❮ ... 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook