Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Progeszteron krém-Women's cream fórum

Progeszteron krém-Women's cream (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯
262. ivi79 (válaszként erre: 260. - Df09e0b1d7)
2012. márc. 17. 10:43

testépités témában otthon vagyok, a tesztoszterontól lesznek férfiasak, de mint lejjebb is irta vki, minden nemi hormon szteroid..

igen, semmit sem lehet ész nélkül kenni és szedni, de erre volna az orvos akinek rendszeresen figyelnie kéne..ez ritka..az is ritka aki nem akar folyton fogigátlóval tömni..

progihoz ugye elsősorban kéne egy peteérés is, enélkül hiába akarunk saját progit termelni.. úgynéz ki a málnalevél tea hatásosnak bizonyul, ha nem felejtem el megcsinálni:D

cukor+húselhagyás már kezd hókuszpókusznak tünni.. cukrot évek óta nem eszem, de pm alulmüködöként inkább eszem húst, mint h 80kilósra hizzak a sok chtól.. de a pmtünetem nem fog javulni, mig nincs elég progi, de ciklusom sem lehet tökéletes pmtől, szal vhol be kell avatkozni, és asszem ez a krém lesz az, ha egyszer lesz rá keret..

2012. márc. 17. 10:00
*ettől- bocsi, hibajav.
2012. márc. 17. 09:59

NEm a 2 nem függ össze, én csak abból az esteből kiindulva, gondoltam azt, hogy leírom a véleméynemet a csodaszerekről amiket kipróbáltam, és nem csak a pozitívat.

Progiszint emelésre ösztrogén bevitel csökkentést, hús és cukor mentes étkezést és intimtornát.

Én 1 éve természetgyógyász tanácsára elkezdtem egy homeos peteérést elősegítő cseppet, a nekem ez sem jött be. Ezután alakult ki egy almányi ciszta a petefészkemben pár hónap alatt. Mikor elmondtam az orvosomnak csak ennyit mondott: attól, hogy fűből, fából van attól még gyógyszer, nem lehet nyakra főre használni. És arról is előtte csupa jót olvastama neten.

Azért mielőtt kened, győződj meg róla, hogy mi is ez, mert attól, hogy csak egy krém, még lehet káros. Nem mindegy hogy humán steroid, vagy növényi. Etől a humán is jobb. Tudjátok mitől lesznek olyan szép férfiasak a body bulider nők? Pedig csak egy kis steroidot kapnak. Némi hormont, ami bennünk is van.

259. ivi79 (válaszként erre: 258. - Df09e0b1d7)
2012. márc. 17. 09:36

ezt nem értem... az h anyukádnak ajánlottak egy injekció kúrát és nem használt, az nem jelenti azt, h vkinek ne használna a progikrém.. a rák elleni csodaszerekből nagyon sokan próbálnak hasznot húzni, igenis meg kellett volna irnod a rossz tapasztalatodat, h más ne ölje bele az utolsó fillérjeit..

arról meg inkább nem is beszélek h dokik mennyi pénzt húznak le meddő nőkröl ilyenolyan beültetésekkel, miközben se Ir-re, se pm-re nem vizsgálják ki..

egyébként erről a krémről is irnak rossz tapasztalatokat más fórumon, végül beleuntam a többezer hozzászólás olvasgatásába. ott is sok endo-s, babaváró emberke kente, és tanácskozott bizonyos Nórával..

nekem aki ajánlotta, annak szépen emeli a progiszintjét, de nyilván minden ember másképp reagál, mert más az alapprobléma is. igy van ez a hivatalos gyógyszerekkel is.. inkább ezt próbálnám ki, mint vmi műhormon kúrát..

egyébként neked mit ajánlottak e helyett a progiszint emelésre?

258. df09e0b1d7 (válaszként erre: 256. - Zsanetta)
2012. márc. 17. 09:07

Persze ez csak az én véleményem,és azért van ez a fórum, hogy megosszuk egymással és mindenki leszűri belőle a számára hasznosat. Nekem egyébként nem nőgyógyász mondta, hogy nem jó, az én nőgyógyászom azt mondta nem ismeri, nincs vele kapcsolatban tapasztalata, ha gondolom kenjem... Más orvos mondta a negatív dolgokat és magyarázta el miért is működik ez fordítva mint mondják. Hogy miért írtam le? Anyukám súlyos beteg lett 1,5 éve, és ajánlottak egy injekció kúrát, azt ígérték ettől sokan meggyógyulnak, sőt orvos ajánlotta, akinek rokona használta. ez nagyon biztató volt. Majd Édesanyám eredményei egyre roszabbak lettek, az ismerős közben meghalt, majd Anyukám is pár hónap múlva, ekkor megfogadtam, hogy leírom a negatív tapasztalatot azzal kapcsolatban amit már kipróbáltunk. Hisz olyan nagy segítségére lenne ez az embereknek, hisz mindig csak a jót olvassuk. Nem furcsa ez? a fórumokon, különböző csodaszerek oldalán csak azt lehet olvasni, hogy meggyógyult, terhes lett, egészséges. Azt sosem, hogy vkinek nem vált be. Aztán mégis csak azt gondoltam, hogy erre a "rák elleni szer" (direkt nem írom mi) fórumra nincs jogom írni. Mi jogon veszem én el a hitet a halálos beteg emberektől, hisz sokszor a hit is gyógyít. Nekünk is segített, hisz hittünk a gyógyulásban, aztán szépen lassan egyre csalódottabbak lettünk, és végül ott tartok, hogy csodák nincsenek. Amit évek alatt rontunk el magunkban hogyan is tudnánk helyrehozni ilyen egyszerűen. Az IR az alapja minden később kialakuló súlyos betegségnek. Tehát azon az oldalon nem írtam semmit, és nem is mesélem senkinek akinek esetleg hallom használja. Mert rontani meg nem hiszem hogy ront, egy-egy beteg állapotán.

De mivel ez a krém nem az életünkért való küzdelemben segít, valamint azt gondolom, hogy az én állapotomon rontott és károsnak találom, így azt gondoltam, nem szemtelenség leírnom a tapasztalataimat és talán segíthet valakinek.

De iylenkor mindig eszembe jut, minek írosgatok én, mikor az okos embernek nem kell a jó tanács, a hülye meg úgysem fogadja meg:) nah ezt senki ne vegye magára, ezt csak viccnek szántam :) szép napot Nektek!

257. loreal (válaszként erre: 256. - Zsanetta)
2012. márc. 16. 22:59

Szia,


nem azzal van gond, hogy szteroid. Kb. minden nemi hormon a szteroidok családjába tartozik, nézz utána. Viszont nekem ez az "azt hallottam" meg "állítólag" dolgok nem mérvadóak. Jópár fórumot olvasgattam ezügyben pár napja, és egyelőre sokkal több negatív tapasztalatot láttam, persze volt 1-2 pozitív is, mint pl. nálad. A számok (progiszint) viszont önmagukért beszélnek, ha csúnya gonosz nőgyógyik, ha önjelölt hirtelen megvilágosult tanácsadók mérik. Bár ők tudtommal nem mérnek semmit..

256. Zsanetta (válaszként erre: 254. - Df09e0b1d7)
2012. márc. 16. 22:47

Szia!


Ez a te látásmódod ,te véleményed.

Én pedig több orvossal beszéltem aki azt vallja ,hogy igen is nagyon jó és hatásos.

Persze nem nőgyógyász volt,és nem holmi olyan doki akinek az az érdeke,hogy mindenféle fogigátlót írjon inkább fel stb.

A nőgyógyászok nem is,merik el a hatékonyságát.

Persze nem is értem miért.

Az én progi szintemet növelte,sőt állíthatom ,hogy a krém segített abban ,hogy ne jöjjön elő ismét az emdometriosisom ,pedig 6x operáltak vele 6 év alatt.

Sőt úgy tudom,pont hogy külföld az ahol használják.

Az meg ,hogy steroid,hát nem hinném ,hisz mint köztudott a szteroidoknak vannak igen komoly mellékhatásai.

Szerintem itt ezt senki nem tapasztalta.

Szóval értem ,hogy te ellene vagy és jó ,hogy megosztottad velünk,hogy miért és mit olvastál róla,de szerintem az a legegyszerűbb ,ha mindenki saját maga eldönti használja e.

Én azt tudom ,hogy azóta nem szedek hormonokat és ráfoghatom egészséges vagyok.

255. ivi79 (válaszként erre: 254. - Df09e0b1d7)
2012. márc. 16. 22:20

szia,

nincs véletlen vhol egy leirás h pontosan mi van benne? én úgytudom h jamszgyökérkivonatból készül..

én is tervezem majd kipróbálni, de nekem "csak" fogigátlószedés miatt kialakult ösztrogéndominanciám van, ami miatt a pajzsmirigyem sem tud rendeződni.

neked ugyláttam endometizéd van, szal igy lehet ezért nem müködik a dolog..

a szteroidoktól meg nem kell annyira félni hisz maga a progi és ösztrogén is egy szteroid és koleszterinből keletkeznek

254. df09e0b1d7 (válaszként erre: 251. - Pethoevi)
2012. márc. 16. 21:49

szia! Leírom itt. Miután tüzetesen utánanéztem és egy orvos is átnézte a róla leírtakat, valamint egy másik szakember már ismerte, kiderült, hogy ami a progeszteron hormonra hatással van, az az ösztrogénre is. Mivel ez a krém SZTEROID! Nyílván ezt sehol nem írják! steroiddal magunkat kenni naponta 2x, elég kemény!!

Azt nem teljesen értettem milyen alapon de tudományosan elmagyarázták, miért van, az hogy a progim mióta kenem magam egyre alacsonyabb!!!! 12 ről indultam, aztán lett 6, majd 4 és az utolsó mérésnél 2. Rávilágosítottak hogy még nagyobb kárt okozhatok magamnak, mivel egyébként is van nőgyógyászati betegségem. Mivel nem vagyok orvos és hozzáértő így tudományosabban nem tudom leírni, de a hallottak engem kellőképp elrettentettek. Állitólag ami hat a progira az az öszrogénre is. már külföldön nem is lehet kapni.

Kérdezz Te is utána, akiben megbízol, mielőtt el kezded használni!! Fontos, hogy akitől ezeket az infokat kaptam, nem akartak vmi újabb csodaszert eladni nekem. Csupán jó tanácsként jött.


üdv Dy

2012. márc. 16. 21:46
nekem még az szúrt szemet, hogy elkezdtem keresni a külföldi oldalt, hisz ez egy norvég krém, és nem találtam, NINCS. Minden oldal magyar main fent van. Hogy lehet ez? Ha olyan nagy tuti, akkor miért csak itt árulják? Lehet azért, mert nálunk még nem tiltották le őket..
252. 1c92396beb (válaszként erre: 248. - Df09e0b1d7)
2012. márc. 16. 08:53
Teljesen igazad van. EZ csak reklám.
251. pethoevi (válaszként erre: 248. - Df09e0b1d7)
2012. márc. 15. 22:53

Szia!

Akkor én érdeklődöm...Tőled:hogyan?

Azért vagyunk itt,h megosszuk egymással a tapasztalatainkat.Kérlek,írd le!Köszi.:-)

2012. márc. 15. 13:10
Hát nekem meg sem jön általában. Valami egyéb megoldást találtál azóta?
2012. márc. 15. 12:24
14.naptól kentem a 28.ig. Ekkor jött meg
2012. márc. 15. 11:46

azt mondom kérdezzetek utána több szakembertől akiben megbíztok és nem akar nektek vmit eladni. Úgy értem vmi más csodaszert, mert ő nyílván elfogult lehet a sajátjával szemben, így nem kapnátok értelmes választ a krémre.

Csak leírom a progim alakulását mióta kenem a krémet: 12 volt mikor nem kentem: utána 6, majd 4 és végül 2. 20 volt a cél:) A tanácsadóm csak nézett. szerinte 2-3 hónap alatt gyönyörűen emeli... Érdemes vérvétellel ellenőriznetek, ha már kenitek, és összehasonlítani egy régebbivel, ami legtöbbünknek nyílván van, hisz így derült fény a progi hiányra. Nekem peteérés ellenőrzésére volt minden hónapban 3 és 21.napi vérvételem. ebben gyönyörűen mutatkozott a hanyatló progim. Ezután jártam én körbe mitől is lehet ez, és esetleg befolyásolhatta-e ezt a krém. A válasz igen volt. Hogy hogyan, érdeklődjetek Ti is utána. Megéri, mielőtt bármit tovább magatokra kentek:(

247. pethoevi (válaszként erre: 246. - Df09e0b1d7)
2012. márc. 14. 20:49

itt miért nem vállalod?(a nicknevedből úgysem tudjuk ki vagy...)

Milyen problémára használtad?Kitől vetted?Mit tanácsolt,hogyan kend?

2012. márc. 14. 17:23
én soha többet nem használom. Privátban ha vkit érdekel megírom miért. Itt nem vállalom.
245. pethoevi (válaszként erre: 244. - Edvig)
2012. márc. 10. 18:08

Szia!

Azt szeretném kérdezni,h mennyi ideig elég az egy tubus?:-)

244. Edvig
2012. márc. 10. 13:56

Sziasztok!


Maradt még egy amerikai természetes (original) progeszteron krémem. Akit érdekel, írhat.

2012. febr. 23. 09:46
Sziasztok! Csak bekukkantottam ide, én is ismerem a krémet, de ne kenjétek ész nélkül, ezt egy hozzá értő szakembertől meg kell kérdezni, aki mindent elmagyaráz szívesen, higgyétek el, hogy nem hülyeség erről pontosabb infót tudni, amúgy meg az IR-t és PCOS-t együtt is nagyon hatásosan lehet kezelni, de mint írtam forduljatok szakemberhez, ha valakit érdekel akkor írjon privit, ismerek olyat aki ezt profi szinten csinálja és van róla papírja is! Sziasztok.
242. e33ecb08b8 (válaszként erre: 240. - CsillagTM)
2012. febr. 18. 07:21
Aha, értem.
241. Manikácska (válaszként erre: 234. - Verababaproject)
2012. febr. 18. 06:51
Nekem PCOS-esem van és sokszor sokáig kimaradó menszeszem. A 8. naptól a 26. napig kenem. Ez rendben van?
240. CsillagTM (válaszként erre: 239. - E33ecb08b8)
2012. febr. 17. 23:09
hát mert túl lehet adagolni...
239. e33ecb08b8 (válaszként erre: 238. - CsillagTM)
2012. febr. 17. 16:14
persze, miért ne írta volna fel. csak én először azon lepődtem meg h vényköteles, igazából erre irányult a kérdés. -)
238. CsillagTM (válaszként erre: 236. - E33ecb08b8)
2012. febr. 17. 11:20

naná...miért ne írta volna fel? főleg télen...persze mondta, h napi 2*1000 NE-t ajánl, de ennyi :)

(a gyógyszertárban meg rendre 1*1000-t mondanak...pedig ha napi 5-6000-t szedne az emberek 99%-a, azzal se adagolná túl magát, főleg így télidőben...)

237. e33ecb08b8 (válaszként erre: 234. - Verababaproject)
2012. febr. 17. 09:05

Szia, köszi a választ és a felajánlott segítséget.


Én még nem kentem a progi krémet, de nem szeretném elszúrni, ezért is kérdeztem inkább rá.

Szóval nekem PCO-m, IR-em van, rendszeres ciklusom ami viszont változó hosszúságú (30-32-max. 34 nap, bár a 37-40 napos ciklusok már elmúltak). így én a hőgörbe és a nyák alapján lövöm be a peteérést.

Mit javasolsz, figyeljem az ovu-t és utána kenjem mensi előtti napig, (amíg leesik a hőm) vagy van másként?

Előre is köszönöm

236. e33ecb08b8 (válaszként erre: 227. - CsillagTM)
2012. febr. 17. 09:02
És felírta a doki a receptet? mert nekem azt modnták, h csak receptre lehet venni.
235. CsillagTM (válaszként erre: 229. - Zsanetta)
2012. febr. 16. 21:25
az 1000 NE-s D3 kapható, az tuti...a 3000-esből van hiány.
2012. febr. 16. 16:01

Sziasztok lányok, Vera vagyok, kicsit olvasgattam, sajnos nincs időm gyakran jönni.

No, egy-két gondolat: nagyon nem mindegy, hogy hogyan kenitek a krémet.

Olvastam egy joggal elégedetlenkedő hölgy hozzászólását, hogy neki nem segített, sőt... úgy kente, hogy 25 nap kenés 5 nap szünet... ilyen terápia nincs. a szervezetnek szüksége van progeszteronmentes napokra és nem 5 napra.Kérdés, hogy kitől szerezte be a krémet és ki mondta ezt így neki :(

D3 krém, hogy miért is jobb a felszívódása mint a tablettának vagy a cseppeknek? Azért mert bőrön keresztül 100 %-ban felszívódik a hatóanyag.

Pajzsmirigy problémáknál, PCOS-ban a Women's Creammel együtt felgyorsítja a gyógyulási folyamatot.

Inkább kérdezzetek, nagyon szívesen segítek mindenkinek, minthogy rosszul használjátok a krémet.

Majd ide is próbálok gyakrabban jönni :)

2012. febr. 16. 13:57
A D vitamin mire is kell?
❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook