Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Progeszteron krém-Women's cream fórum

Progeszteron krém-Women's cream (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
622. pibecsa
2014. febr. 17. 10:44

Sziasztok!

Nekem van eladó progeszteron krémem, 2 tubus is, de Now Solutions-natural progesterone fajta. Amerikából rendeltem, mert jóval olcsóbb, mint a W.C, és nekem ez is teljesen bevállt. Csak legutóbb jól berendeltem, viszont most babát várok, félidős vagyok és már nem kell kennem. Írjon priviben, akit érdekel, megbeszéljük a részleteket!

621. Cecil01
2014. febr. 13. 20:09

Szisztok!

Engem is eladó womens cream érdekedel, ha van valakinek privátban jelezze.

Köszike

620. agigass
2014. febr. 6. 07:26
Sziasztok!Akinek van eladó womens' cream-je eladó,legyenszíves privátban jelezni!Köszönöm!!!
2014. febr. 2. 22:03

Elado egy bontatlan, 2015.08-ig szavatos Women's cream.

Ha erdekel, irj privat uzenetet, hogy a reszleteket egyeztetni tudjuk.

2014. jan. 31. 14:31
sziasztok valaki hasznälta a Womens Cremet barnäzäsra? Hova kente ?
2014. jan. 29. 16:02
Sziasztok! Neekem is van egy 2015-ben lejáró, bontatlan WC krémem, ha valakit érdekel, jelezze emailen.
2014. jan. 25. 17:10

Sziasztok,


egy bontatlan, fóliás Women's Cream-em lenne, ami 2014. májusban jár le. úgy számolom, hogy mivel egy tubusban kb. 70 pumpálásnyi van, a megfelelő ciklusnapokon napi két pumpálásnyival számolva ez kb. három hónapos adag. VAgyis sürgősen el szeretném adni, hogy valaki még el tudja hazsnálni, ennek megfelelően megegyezünk az árban is. Akit érdekelne, írjon privit:)

615. Cicabubi (válaszként erre: 611. - Mkjudit)
2014. jan. 22. 14:15

Szia!

Hormont néztek Nálad? Csak azért kérdezem, mert nekem most néztek többek között progeszteront is, és a ref.tartomány felső értékének közel 2x-ese lett. 6-án megyek vissza a dokihoz, még nem tudom, miért ilyen magas ez az érték. De azt olvastam, hogy többek között petefészekciszta is okozhatja, annak is egy bizonyos fajtája. Ezt csak azért írtam le, mert ha véletlen Neked is olyan lenne, akkor a plusz progival szerintem nem teszel jót.

614. Kolett1980 (válaszként erre: 613. - 966b1a0fb4)
2014. jan. 20. 14:00

Szia! :) Köszönöm, hogy írtál.

Ő miért kezdte el használni?

613. 966b1a0fb4 (válaszként erre: 612. - Kolett1980)
2014. jan. 20. 13:54

Szia!


A tesóm használja pár hónapja, de egyelőre még nem tapasztalt semmi javulást!

2014. jan. 20. 09:55
Használt valaki? Melyik fajtát? Bevált? :)
611. mkjudit
2014. jan. 15. 16:00

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni a következő a problémám: ma voltam dokinál és megállapította, hogy a jobb petefészkemben van egy 4x2 cm-es ciszta, azért mert a menstruációs ciklusaim teljesen össze zavarodott: 15 és 51 nap között bármikor megjön. Felírt nekem egy alacsony hormontartalmú fogamzásgátlót, de én arra gondoltam, hogy megpróbálnék egy progeszteron krémet, hátha segít! Mit gondoltok?

610. simi71
2014. jan. 15. 10:29

Ha van valakinek eladó (bontatlan)progeszteron krémje (Women's cream),írjon nekem privátban légyszi! :)A lányom 16 éves és neki kellene nagyon és nem tudom megvenni neki mert nagyon drága!


Köszönöm! Előre is!

609. simi71 (válaszként erre: 607. - Bphovirag)
2014. jan. 15. 10:11

Szia!

Érdekelne a Women's cream. Megvenném ha az eredeti!

Kérlek írd meg az árát és hogyan fizethetem ki!

Köszönöm előre is! Tünde Debrecenbe kellene küldeni postán.

608. bphovirag (válaszként erre: 606. - Gina00)
2014. jan. 7. 23:46

Szia Gina00,

javaslom, a neten keress ra a termekekre, sok velemenyt, javaslatot fogsz rola talalni.

Energy termekrol van szo, ilyen termekekben jartas tanacsado is biztosan segit.

Jo egeszseget!!

2014. jan. 7. 23:42

Eladó egy bontatlan, 2015.08-ig szavatos Women's krém Budapesten.

Írj, ha érdekel, s amint tudok válaszolok.

606. gina00
2014. jan. 4. 16:12

Sziasztok!


Teljesen új vagyok itt, eddig endos fórumon jártam - érintettség miatt. 37 éves vagyok, van gyerekem, nem akarok többet tehát nálam nem alternatíva az ess teherbe c. feladat.

Ijedten olvasom, hogy többeknek viszajött az endója. Nálatok olvastam először vmi D3 krémről és womens krémről, ez utóbbi - tőletek tudom - természetesen progreszteron...

Ezeket az infókat honnan szedtétek? Orvos ajánlotta? Ha rákérdezek a dokimnál bambán fog rám nézni?

Hová kell kenni? Milyen fórumokról rendelitek? Külföldit említetetek... Segítsetek légyszi. Kétségbe vagyok esve, mert egy hónap múlva lesz a műtét, de olyan nagy az endóm, hogy most ültő helyemben is nyom vmit és ettől fáj...


Köszi ha írtok.

605. Hedi13 (válaszként erre: 603. - Szuzita)
2014. jan. 2. 17:36

Szia! Endónál általában a 6.- 26. napig kell a krémet kenni. Elvileg ha eltalálod az adagot, akkor nem lesz peteérés és csökken az endós fájdalom. Nézz alaposan utána, hogy milyen krémek vannak. Van olyan, amiben nincs is progeszteron és sok mellék, adalék anyag van. Én pl. külföldről rendelem. Kb. 1000 mg progeszteront kenek egy hónapban, a kenési napokon elosztva reggel és este. Lehet, hogy ez másoknak kevés, de ha ennél többek kenek, megrövidül a ciklusom.

Nekem is felajánlották a Visanne-t és köszöntem nem kértem belőle. Rengeteg mellékhatása van, és nem old meg semmit. Persze, lehet a krém sem. :) De jobb alternatív megoldás, mint bármi más.

2014. jan. 2. 14:59
Sziasztok lányok. Nekem van egy krémem, amit egyszer használtam így 5000 Ft-ért eladnám. Budapesten a 15. kerületben lakom. Minden jót nektek.
603. Szuzita
2013. dec. 19. 21:46
Sziasztok! Mégy új vagyok ezen a fórumon és tanácsokat szeretnék kérni tőletek! A történetem: 2 éve endoval operáltak, majd 3 hónap Visanne kezelés, most újra endom van és újra felírták a Visanne-t és újra megoperálnak, és azt mondta a dokinő, hogy addig szedjem amíg babát szeretnék. Hát ez nem vidított fel annyira. Elkezdtem a neten keresgélni a természetes progeszteron után. Sokmindent olvastam sok jót, de a kérdéseimre kifejezett választ nem kaptam. A Visanne ugye mesterséges prog. amit folyamatosan kell szedni, hogy ne jöjjön meg, ezáltal a endo sem "vérzik" és nő tovább. Viszont a krémmel kell szünetet tartani és vérzés is lesz. Akkor most hogy a jó, hogyan hat? Endonál mennyi krémet kell használni? Nagyon tanácstalan és bizonytalan vagyok! :(
2013. dec. 9. 11:12

Sziasztok! Azért regisztráltam ide, hogy megosszam a véleményem, és a gyógyulásom fázisait veletek, és akár tanácsot adjak nektek, mert tudom, hogy milyen kellemetlen betegségről van szó.

Nekem kb 2 hónapja derült ki, hogy PCOS beteg vagyok, ami annyit jelent, hogy a két petefészkem tele van chysta kezdeményekkel azaz tüszőkkel. Progeszteron és az Ösztrogén szintem nem megfelelő. Nekem még időben sikerült észrevenni a betegséget, így nem alakult ki a chysta. Leírom nektek, hogy miként lehet meggyógyulni, és milyen tünetekkel jár a gyógyulás!:)

ÉTREND: csökkentett széndhidrát tartalmú,cukor mentes,glutén és laktóz mentes ételeket kell enni. Koffein tilos pl: energiaital,kávé stb.

Nagyon nehéz betartani, de jobban lesztek.

TEA: cickafark,palástfű és májvédő tea minden nap 1 bögrével.

A hajhullás a pattanások és a mindenhol megjelenő szőrszálak illetve a depresszió elviselhetetlen tünetek voltak számomra.

Miskolcon lakom, így felkerestem Dr. Szőlősi Mariann-t. Ő mondta, hogy tegyem le a fogamzásgátlót, vagy kérdezzem meg a páromat, hogy komolyan gondolja e velem a dolgot, és ha igen, akkor szeretne e majd később gyereket, mert idővel egyre kevesebb lesz az esélyem gyermek vállalásra, mert leáll a petefészek működésem. Ekkor letettem a gyógyszert, és elkezdtem két krémet használni.

D3 cream, és a Women's cream yam gyökér kivonattal.

A D3 krémet már elkezdtem 4 napja, és 3. nap jelentkezett az első hatás. Megmondom őszintén, hogy roham szerű rosszullétek törnek rám, a fejem zsibbad, a légzésem szapora,sírógörcs tör rám, és félelem érzetem van. Az orvos azt mondta, hogy úgy kell elképzelni, mintha rendetlenség lenne a szekrénybe, majd kipakoljuk a ruhákat még nagyobb lesz a káosz, de ha visszapakolunk szépen, akkor végre rend lesz. Nahát ez történik velem is, és azokkal akik a krémet használják. 2 rohamom volt eddig ami gyorsan 5-20 perc alatt átment rajtam. Gondoltam megosztom veletek a tapasztalataimat, hogy tudjak segíteni azoknak, akik ugyan ezzel a betegséggel küzdenek!:) A women's cream-et 10 nap múlva kezdem el, kíváncsi leszek, hogy mit fog csinálni, hogyan fog reagálni a szervezetem.

Remélem tudok nektek segíteni, és ha bármilyen kérdésetek van, vagy beszélni szeretnétek valakivel, aki ugyan olyan problémával küzd mint ti, akkor nyugodtan írjatok, akár majd privátban is adok e-mail elérhetőséget. Szép napot nektek!:)

601. Alizee (válaszként erre: 592. - Macika33)
2013. dec. 2. 14:01

Szia!

Én először próbáltam (1 hónapja kenem) a Womans creamet, végre megjött a ciklusom 27 napra és semmi barnázás nincs! Szóval eddig teljesen elégedett vagyok.

Nekem lassan 4 éve jött össze-vissza a ciklusom 12 naptól 75 napig bezárólag és most jött meg először 1 hónap után normálisan! Nálam ez most nagy pozitiv! remélem igy is marad. Mondjuk nekem pici pajzsmirigy alulműködésem van és magas az ATPO szintem.

600. Evila
2013. nov. 30. 16:55

Women's krém bontatlan, amit megvettem, (de én más USA terméket használok) eladó.

Írj ha igényt tartasz rá!

evelin80@citromail.hu

599. Dukan83
2013. nov. 19. 20:11
Köszönöm,megoldódott a krém-problémám!! :)
598. Dukan83
2013. nov. 16. 21:33

Ha van valakinek eladó (bontatlan)progeszteron krémje (W.C),írjon nekem privátban légyszi! :)


Köszönöm!

597. Dukan83 (válaszként erre: 595. - Zumzum79)
2013. nov. 16. 10:20

Zumzum:


Én személy szerint nem merek másmilyet kipróbálni, ezzel kapcsolatban sok ismerőstől kapok infót,de nem tudom megmagyarázni,miért nem bízom meg a többiben... :(


A Women's krémmel kapcsoltban több iformációt lehet kapni akár másoktól,akár a hormonegyensúly-tanácsadóktól,én már kaptam is sok-sok tippet,és nem csak ezzel kapcsolatban :)


Ha gondolod,kérdezd meg Őket a többi megbízhatóságáról! :)

596. Dukan83 (válaszként erre: 594. - Karolina85)
2013. nov. 16. 10:17

Szia!


Engem érdekelne a krém,ha még megvan!

Mennyiért adnád el?


Köszi,üdv: Eszter

595. zumzum79 (válaszként erre: 591. - Dukan83)
2013. nov. 15. 12:04
Érdekelne, te személy szerint milyen megfontolásból nem próbálnál ki másféle progesteron tartalmú krémet a women's krémen kívül. Azért kérdezem, mert én lassan egy éve, hogy váltottam, és kísérletezem tengeren túli barátságosabb árú USP progesteron tartalmú krémekkel. 3 különböző márkájúval tettem próbát, de mintha inkább vissza estem volna egy kissé ahhoz képest, mikor még a women's-est használtam, mert kb. a váltástól kezdve mensi előtt egy héttel már barnázom. De mivel nem tudtam, hogy ez mitől van, össze függ -e a váltással, vagy sem, vagy csak az első kísérlet nem az igazi, egy másik krémmel jó lesz, ezért hagytam időt a próbálgatásra. De most már megelégeltem a várakozást. Meg van más kérdőjel is bennem a USP-s tengeren túliakkal kapcsolatban, egy bizonyos Kaliforniai államból származó figyelmeztetés miatt, ami bármilyen márkájú progeszterontartalmú krém mellett megjelenik az adott honlapon. De nem tudtam eldönteni, milyen indíttatású a figyelmeztetés. Szóval érdekelne, te mit tudsz, vagy mitől félsz, amiért másfélét nem mernél kipróbálni?
2013. nov. 14. 15:48
Sziasztok! Eladó egy bontatlan Woman's cream! Budapesti vagyok,ha érdekel valakit kérem priviben írjon,és megbeszéljük! Köszönöm!
2013. nov. 13. 12:21
Én a tengeren túlról szoktam a krémet rendelni olyat amelyikben a progeszteron USP fel van tüntetve. Baráti áron van. Én PMS-re használom lassan egy éve és nekem segített + mérsékelte a hasfájást is. Régen több cataflamot is be kellet vennem az első napokban most egy voltaren is elég az elején. Barnázásom nekem nem volt nem tudom, hogy arra jó-e a krém de szerintem ki lehet próbálni. Menstruáció előtti tünetekre nekem bevált de kellett három hónap mire a hatás teljes lett. Szerintem egyén függő kinek mikor hogyan hat.
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook