Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Kapcsolatteremtő gyógyítás! Voltál már ilyenen? fórum

Kapcsolatteremtő gyógyítás! Voltál már ilyenen? (beszélgetős fórum)


2013. szept. 10. 06:54
Én is kérdezném: konkrétan fizikai betegségeken, fájdalom pld. segít a módszer?
8. f60ebb6099 (válaszként erre: 7. - Jenna8)
2011. febr. 5. 14:07
Nincs mit! :)
7. Jenna8 (válaszként erre: 6. - F60ebb6099)
2011. febr. 5. 10:51

Szia!

Értem!Az alényeg,hogy jó volt és ennyire megfogott a dolog.:)

Igen,tudom mi,hogy működik ennél a gyógyításnál,olvastam a könyvet is,néztem a Matrixot is,meg felvettem olyan emberekkel a kapcsolatot,akiket "oktatott" Pearl,csak szerettem volna véleményt hallani olyantól,aki mint kezelt vett részt ezen az egészen.

Rengeteg energiagyógyászattal,meg hasonlókkal kapcsolatos könyvet elolvastam,de fontos,hogy olyanok mondjanak véleményt,akiknél használt.Köszönöm szépen,hogy megírtad a tapasztalatodat!:)

6. f60ebb6099 (válaszként erre: 4. - Jenna8)
2011. febr. 4. 21:36
Szia! Egy kedves ismerősöm gyógyított-kezelt 2-szer, de ő igazából csak családi szinten csinálja. Ő az Eric Pearl-től tanulta, amikor tavaly hazánkban járt. Szerintem fantasztikus érzés. Bár nekem komoly bajom nem igazán volt, csak kisebb lelki problémák, de nem is kellett megfogalmaznom , hogy mi a bajom, mert azt mondta, hogy ott fenn, azt úgyis tudják, ő meg "csak" közvetíti a gyógyítás energiáit. Tehát testi-lelki dolgokra is nagyon jó. Annyira megtetszett nekem is ez a fajta gyógyítás, hogy megvettem a könyvet is, a neve Kapcsolatteremtő gyógyítás, Eric Pearl írta. Nem tudom nézelődtél-e már a you tube-on, de egész sok videó van erről a dologról, bár igaz, angol (reconnection healing), de nagyon érdekes. + ha még nem láttad, vagy nem hallottál róla, érdemes megnézned az Élő mátrix című dokumentumfilmet, mert ebben is szerepel Pearl doktor, nagyon érdekes film. Azt hiszem, én feliratos verzióban találtam a neten, a gugliban.
2011. febr. 4. 15:28
ez engem is nagyon érdekelne.
4. Jenna8 (válaszként erre: 3. - F60ebb6099)
2011. febr. 4. 14:45

Szia!

De örülök,hogy ezt írod!Végre valami,amiben akkor hihetek is!:)Kinél voltál?Ha megkérdezhetem betegség miatt,vagy egyéb okból mentél el?Változtak azóta a dolgaid?

2011. febr. 4. 14:42

Szia! Én voltam, és fantasztikus érzés. :)

Egy idő után úgy éreztem, mintha valaki ringatna.

Hatalmas nyugodtság és szeretet vett körül.

2011. febr. 4. 14:23

Sziasztok!

Tapasztalatokra lennék kíváncsi!

2011. febr. 4. 14:21
Kapcsolatteremtő gyógyítás!Voltál már ilyenen?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook