Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Lehet-e válóperben másik bírót kérni? fórum

Lehet-e válóperben másik bírót kérni? (tudásbázis kérdés)

8. ht keksz (válaszként erre: 3. - C948b987b1)
2011. febr. 4. 16:14

Van egy olyan érzésem,hogy részrehajló.A mi beadványunkat teljesen figyelmen kívül hagyja.Az a szitu,hogy a férjem zaklat minket, meg sem hallgatja.,szerinte gyerekes dolog,hogy figyel.Az apának a tárgyalás utolsó percében megítélte a láthatást.Kérdeztem,mi a helyzet,ha a kicsi fél tőle,pont a zaklatások miatt,és nem szeretne vele elmenni?(Ez szerepelt a beadványunkban is)

Az volt a válasza,hogy ebben az esetben akadályoztatom a láthatást,és alkalmatlan vagyok a gyerek nevelésére.


Nem hangolom ellene a gyereket, a saját bőrükön érzik,mi a helyzet.

Én örülnék a legjobban,ha szépen el tudnánk intézni az egészet.

Azért az mégsem normális,hogy a férjem rám állít embereket,akik figyelnek,követ,leselkedik és ugyan ezt megteszi a gyerekekkel is.És ez senkit nem érdekel.

2011. febr. 4. 15:21
meg társat :D
2011. febr. 4. 15:21
biztos hogy nem lehet bírót választani. alapos indokkal talán lehet másikat kérni, de választani csak ügyvédet lehet :D
2011. febr. 4. 13:53
Nem kívánságműsor... bár vannak szakosodott bírók - családjog, büntetőjog, polgárjog -, eszerint osztják ki a tárgyalásokat.
2011. febr. 4. 13:40
elfogultságra lehet hivatkozni, de szerintem nem lehet bírót választani
3. c948b987b1 (válaszként erre: 2. - C948b987b1)
2011. febr. 4. 13:31
Mármint a jelenlegi bíróval.
2011. febr. 4. 13:27
Ezzel mi a probléma?
2011. febr. 4. 13:26
Azok segítségét kérném,akik már tapasztaltak ez ügyben, lehet -e,mik a feltételei annak,hogy az ügyemet másik bíró tárgyalja?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook