Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Szerintetek érdemes lenne?Vagy felesleges pénzkidobás? fórum

Szerintetek érdemes lenne?Vagy felesleges pénzkidobás? (beszélgetős fórum)


2011. febr. 4. 11:39
Egyszer én is beruházok egy ilyenbe. Nagyon jó lehet nyáron belecsobbanni.
9. c95c921ae7 (válaszként erre: 4. - Diandra)
2011. febr. 4. 10:38
Mi is akkorát vettünk a nyáron. És nekünk is bejött. Nem volt koszos, mert mindig letakartuk, van hozzá tabletta, vízforgató..Szép, tiszta, átlátszó víz volt benne végig.
8. 9bbc382386 (válaszként erre: 5. - 61aead8e24)
2011. febr. 3. 23:43

Szia!

Nekünk is ilyen volt,mi 6évig használtuk,éjszakára letakartuk,vagy ahogy az időjárás megkívánta.

A tisztítószerekkel és a keringetéssel tudni kell bánni,minden nap mértük a PH-t és aszerint adagoltuk épp ami kellett bele.

Sajnos kirágta az egér,és most veszünk újat,de mondom: 6évig tökéletes volt,kihasználtuk.Vágjatok nyugodtan bele,igaz,takarítani minden nap kell,és mérni is a PH-t!

7. martin3 (válaszként erre: 6. - Martin3)
2011. febr. 3. 22:07
bocs az elején vízforgatós akart lenni:)
6. martin3 (válaszként erre: 5. - 61aead8e24)
2011. febr. 3. 22:07
ha jól emlékszem nekünk a 360x 90-es van/volt. nekem nagy csalódás volt, hiába viszforgatós, ott a tetején valamit "kevert" a vízen, de nem tisztította meg alaposan, 1 hét után totál nyálkás, volt a fala, és az alja, mindenféle bogár, rovar stb beleszállt, hiába volt rajta a teteje, ugyanis azon lyukak voltak és ott simán bementem az állatok. ráadásul nyár végére szépen "kikeltek" a szunyoglárvák is benne... mondjuk én tisztaság mániás vagyok, de ettől nagyon kész voltam....én ebbe 1 hét után nem akartam bemenni, ráadásul elég lassan melegszik fel egy rossz idő után, kb 2 nap...a gyerekeknek meg elég nehéz volt megmagyarázni, hogy már 40fok van, de a medenceében a víz még mindig jég hideg. Idén alig tudtuk kihasználni, pont ezért, mert kb 4-5 nap jó idő után, jött 4-5 nap rossz, + 2 mire felmelegszik, 2-3 nap jó idő, és megint rossz idő volt...amikor meg állandóan esett az eső, megtelt a medence vízzel, és a fedőfólia még annyit sem védett, aláfújta a szél a leveleket, port, mindent. Ahhoz viszont elég sok víz van benne, hogy az ember 2-3 hetente cserélje...amikor pedig nyár végén kitakarítottuk, láttuk hogy ki is szakadt....na erről ennyit, megjavítani nem hiszem hogy nagyon lehet...még jó hogy leértékelve vettük 10-ért...így megérte, 3-4x jót pancsolt benne a család(mondjuk az nagy élmény volt) de ennyi..a strand belépőt visszahozta, nézhetjük innen is, de iszonyú macerás dolog, és nekem egyáltalán nem higiénikus....
2011. febr. 3. 20:33
Csak az a gond,hogy semmi tapasztalatom nincs az ilyen medencékről,457x122-es tetszik
2011. febr. 3. 20:33
nekünk van, tavaly nyárra vettünk egy 5 m átmérőjű kör alakút és imádjuk. a teraszon állítottuk fel, vízforgatós, vettem felé egy olyan belógós napernyőt, fantasztikusan kihasználtuk. nyár végén szépen kimostuk, megtöröltük, bedobozoltuk és várja az idei nyarat :-D nem pénzkidobás, legalábbis nekünk nagyon bejött, a kislányunkkal végig pancsoltuk a nyarat. viszont venni kell hozzá medence tisztítószereket, meg legyen vízforgatós és fedőfólia is kell, hogy ne menjen bele kosz. sztem nem fogod megbánni.
2011. febr. 3. 20:30
Egyáltalán nem pénzkidobás, nagyon jó medencék!
2011. febr. 3. 20:29
Attol függ mennyi pénzt szánsz rá.Nekem mindegyik tetszik
2011. febr. 3. 20:19

Nyárra szeretnénk venni egy nagy kerti medncét,de nem tudjuk,mennyire érné meg.

ezek közül melyiket ajánlanátok?

[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook