Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Osztálykirándulás 3. osztályban fórum

Osztálykirándulás 3. osztályban (beszélgetős fórum)


7. dus (válaszként erre: 3. - A14deb9047)
2011. febr. 3. 21:29

Nem gondolt a szülői közösség a múzeumra színházra, mert a kultúra napján, múzeumok éjszakáján ezeken a helyeken már voltak.

Szeged tőlünk 50 percre van, az osztály nagyobb része már volt a vadasparkban.

6. dus (válaszként erre: 5. - Mariann7533)
2011. febr. 3. 21:27
Köszi az ötletet, de tavaly ott voltak.
2011. febr. 3. 19:25

Szia.

Mi Békéscsabán lakunk,és még mi sem tudjuk,hogy hova mennénk,de.....

Szarvason,ha elmentek az alborétumba,azon belül el lehet menni hajókirándulásra,ami hatvan fős,és nagyon szupi,isteni a kapitány.Nemrég hozott be a sulinkba szórólapot.

Egy jó kis piknik,egy jó kis hajókázás,a gyerekek ezerrel rohangálhatnak.

Ez csak egy ötlet.Nem drága,és szerintem feledhetetlen élmény:)

2011. febr. 3. 19:24
Nem vagyok arra ismerős, de ha van a közelben állatsimogató, ahol a gyerekek simogathatják etethetik a kis állatkákat az biztosan nagyon tetszeni nekik!
2011. febr. 3. 19:21
Szeged? Móra Ferenc Múzeum, Színház, Dóm, Zsinagóga, Tisza-part és a hid, Hősök kapuja, Virág cukrászda, (nem tudom, az állatkert megvan-e még), Városháza, főtéren tavasszal a virágzó tulipánfák, stb.
2011. febr. 3. 19:20
Mi ennyi idősen elmentünk egy közeli várromhoz. Nem hinném, hogy feltétlenül kulturális program kell nekik. El lehet menni erdőbe, esetleg bográcsozni, számháborúzni, rohangálni.
1. dus
2011. febr. 3. 19:14

Sziasztok.


Azok segítségét szeretném kérni, akiknek a gyermeke általános iskola 3 vagy 4 osztályba jár.

Hová lenne érdemes elvinni a gyerekeket osztály kirándulni 1 napra?

A lehetőségeink anyagi okok miatt elég szűkösek. Béké megye csücskében élünk, tőlünk minden messze van. De maradandó élményt szeretnénk szervezni a gyerekeinknek.

Tiszán túli, de nem Észak-magyarországi helyekre gondoltunk. Strand, vidámpark kizárva.


Minden ötletet megköszönök.

Ildi

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook