Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Menyasszonyi ruha vásárlás?!! Vett már valaki külföldön ruhát? Megéri? fórum

Menyasszonyi ruha vásárlás?!! Vett már valaki külföldön ruhát? Megéri? (beszélgetős fórum)


23. Ilona9
2016. dec. 16. 15:01
Sziasztok! Olvastam mindenféle dolgot itt, leírom a tapasztalataimat: ismerősök által hallottam a Love Esküvő Ruhaszalonról ( [link] el is mentem érdeklődni. Na, itt biztosan minőségi ruhákat kölcsönöztök, és ha már háromszor hordták, akkor negyedik használatnál eladják. Szóval itt biztosan nincs olyan, hogy jujj, vajon hányan hordták előttem, stb, itt pont ettől mindig minőségi a ruha, kölcsönözheted is, meg is veheted. És árban sem egy vészes dolog! :)
2013. júl. 17. 18:46
Miert kulfoldrol,Magyarorszagon nem lehet kapni????Szerntem nem eri meg
2013. júl. 17. 17:10
Nekem a mamám készítette,és belerakta szívét lelkét.
20. Ziana
2013. júl. 17. 16:37

bocs, mégegyszer:

[link]

19. 06718ca650 (válaszként erre: 18. - Orina1)
2011. febr. 11. 21:35
értem értem, én sem úgy írtam. :)
18. Orina1 (válaszként erre: 17. - 06718ca650)
2011. febr. 11. 21:33

Most nem jut eszembe hol jártam, de a határtól kb 5 km-re...

majd megnézem pontosan, bár lényegtelen...

A leírásomban nem lehúzni akartam a külföldi ruhákat, hanem rávilágítani, hogy mindenkinek más és más tetszik, ne bízzunk egymás ízlésében, mert ami X-nek szép, az még lehet az Y-nak botrányosan ronda vagy előnytelen!

17. 06718ca650 (válaszként erre: 16. - Orina1)
2011. febr. 11. 21:22
Érdekes, én eddig tényleg csak szép kárpátaljai menyasszonyi ruhát láttam.
16. Orina1
2011. febr. 11. 21:01

Sziasztok!

Az én esküvőm 4 éve volt...

Sokat agyaltam én is hogy a mennyasszonyi ruhát vegyem vagy kölcsönözzem, illetve belföldről vagy külföldről...

Izlésem van, és tetszettek is az itthoni ruhák, de a kölcsönzési ár már nem annyira volt szimpatikus...

Ezért fórumoztam... Eladó ruhákat kerestem, nagyon szépeket lehet látni, elég jó áron.

Belefutottam egy olyan fórumba, ahol azt ecsetelték, hogy az Ukrán ruhák mennyire szépek, képeket láttam (de nem az ő vásárolt ruhája képét, hanem pl La Sposa kollekcióból párat), leírást , térképet, mindent kaptam a lánytól, így hát elindultunk Szegedről Ukrajnába... :)

Nagy volt az izgalom...

Hosszú volt az út, és el is fáradtunk mire kiértünk. Minden úgy volt, ahogy a lány mesélte, egy kivételével, a ruhák!

Eszméletlen nagy csalódás volt... ronda , elcsépelt fazonok, függöny csipke stb...

Ekkor jöttem rá, hogy Ízlések és Pofonok.

Hiába volt 35-50 e Ft... Nem ez a lényeg!

A lényeg, hogy a ruha jól álljon neked, és tetszen, sőt.. Álmaid ruhája legyen!!!!

Hazajöttem és pihentettem a témát...

Később elmentem egy nagykerbe, ahol sikerült találni egy olyan rucit, ami pont a méretem volt, pont olyan fazon amit kerestem, pont , pont és pont.

Na és az ára... Bruttó 65 e Ft vételi ár...

Én viseltem először, jól éreztem magam benne és megtehettem, hogy a buli után meghírdettem különböző fórumokon.

kb 2-3 hónap után eljött egy érdeklődő felpróbálni, beleszeretett és megvette 50 e Ft-ért. :)

Nem szerettem volna tárolgatni, mert nincs értelme, tönkremegy az anyag, besárgul, a divat változik és ha valaki MOST megveszi, mert neki is ez az álmai ruhája, akkor miért ne? Túladtam rajta, de az emlék, fényképek , fátylam megmaradt ...

Remélem valakinek tudtam segíteni...

Üdv,

15. 06718ca650 (válaszként erre: 14. - Ancsa 37)
2011. febr. 4. 09:17
Szerintem is olyan jó mikor megmarad a ruhád, na meg a másik hogy ki tudja kin volt már as kölcsönzős ruha, hiába a tisztítás, a gondolataimban ott lenne. :) Én egyébként is Kárpátaljára mennék ruháért, imádom azt a helyet. :)
2011. febr. 3. 23:11

Az én ruhám se giccses, sőt nagyon elegáns-pedig Ukrajnából származik.


Lehet, hogy most az ágyneműtartómban pihen, de tokkal-vonóval (fátyol, fejdísz+egyéb kiegészítők) a töredékéből kijöttem, mintha itthon kölcsönöztem volna. Ést ezt a ruhát senki nem viselte rajtam kívül, nem izzadt bele, nem taposta le a szegélyét, nem volt hatvanhadszor átszabva stb.


Nem állítom, hogy minden kölcsönzős ruha így néz ki, de amiket nekem itthon megmutattak majd százezer forintért, hát köszönöm, inkább kihagytam.

13. 06718ca650 (válaszként erre: 12. - 06718ca650)
2011. febr. 3. 17:33
Jajj, nehogy félreértsd! Nem sértően írtam. :*
12. 06718ca650 (válaszként erre: 7. - Exilia)
2011. febr. 3. 17:32
Én még nem láttam ronda külföldi ruhát,pedig voltam pár lagziban ahol Kárpátaljáról volt a ruha, és gyönyörűek voltak. Mellesleg ha már kimegy valaki nem csak ruhát hoz hanem egyebetket is, úgyhogy megéri, hidd el. Kicsit úgy érzem hazabeszélsz. :)
11. maninka (válaszként erre: 7. - Exilia)
2011. febr. 3. 17:30

Írsz pár igazságot, de vannak ellenérvek is.

Abba a ruhába még soha senki nem izzadt bele, olyan hófehéret magyarországon nem láttam, mint amit ott igen. Ja, és ha a szekrényben meglátom a ruhámat, akkor hihetetlenül jó érzés tölt el és majd a gyerekeimnek, unokáimnak is megmutathatom. :)

Egyáltalán nem gagyi és giccses.

10. exilia
2011. febr. 3. 15:30
Ja és ha lesznek koszorúslányaid a kölcsönzők ált.ban adnak kedvezményt a ruhájukra, ha a tied is tőlük viszed. Így cakkum-pakk az összes ruha olcsóbb lesz,mintha külöm-külön mindenkinek máshonnan lenne.
2011. febr. 3. 15:21
Először én is Aradon szerettem volna venni. Végül elgondolkoztam azon, mit csináljak vele utána? Kinek kell az én kis méretem. Esküvő előtt ki fogja kivasalni, ha szükséges, beljebb venni nekem, mert a barátnőm az esküvő előtti egy hónapban a nagy izgalomban egy teljes méretet fogyott. Aztán találtam egyet egy közeli kölcsönzőben, ami a kis méretnek köszönhetően egy alkalommal volt mindössze használva. Sokkal jobban jártam! Egy helyről voltak a koszorúslányruhák is.
2011. febr. 3. 15:16

Szia!

Nekem egy angol esküvői ruhám volt. Először én is meg szerettem volna venni, de elég drága lett volna (kb 400ezer), ezért inkább kölcsönöztem, így is több volt mint az átlag.

Tényleg nagyon szépeket lehet itthon találni!

2011. febr. 3. 15:04

Szia!

Anyukámnak esküvöi ruhaszalonja van.Az a tapasztalat, h sokan megveszik a ruhát a közeli országokban, aztán nem tudnak vele mit kezdeni.Ált.ban bizományba akarják adni a kölcsönzőknek, akik nem veszik át(pl. mi), mert olyan gagyi minőség és ált.ban nagyon giccses, abszolút nem magyar közízlés(max. a romáknak)Aztán megpróbálják eladni vaterán, persze ott se kell senkinek.Hidd el, jobban jársz az itthoni kölcsönzéssel. Sztem. :D

Amúgy ne kapkodd el a választást, elsőkörben nézz szét szalonokban és ha nagyon nem találod álmaid ruháját, akkor menj a "szomszédokhoz".

Hozzáteszem pénzben nem jössz ki jobban, mert kint megveszed 50000Ft+benzin,ami ugye attól függ, h milyen messze laksz a határtól. Itthon pedig 60000-70000Ft-ért olyan ruhát kölcsönzöl, ami megszólal.

Remélem tudtam segíteni:)

2011. febr. 3. 14:48
Romáiában sokkal olcsóbbak a ruhák, mint itt. Érdemes google-ban rákeresni: amelyik szalonnak van magyar verziójú weboldala, valószínűleg tudnak téged fogadni.
2011. febr. 3. 14:48
Ukrajnabol vette több ismim is és divatosak és szépek ...és potom összeg volt..kb3 éve az összes kiegészítővel volt vagy 45000.
2011. febr. 3. 14:43
Anno egy ukrán hölgytől vettem az enyémet, nagyon szép, ízléses (amúgy eladó :-) állítólag Ukrajnában megéri venni, de elég sok a giccses ruha odakint.
3. maninka (válaszként erre: 1. - Gica05)
2011. febr. 3. 14:40
Igen, Aradra érdemes menni, én ott vettem, igaz már 6 éve, de a barátnőm szeptemberben is ott vette. Szépek és olcsók, csak az utat kell belekalkulálni, messze van.
2011. febr. 3. 14:38

Szia!


Szerintem nem... Kölcsönözz itt!!!

2011. febr. 3. 14:35
Az esküvőnkre készülök és nem tudom eldönteni érdemes-e külföldre menni menyasszonyi ruhát venni? Vagyis tapasztalatokat szeretnék, aki kint járt vagy onnan vette a ruháját, azt kérem írja meg tapasztalatait!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook