Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Candida- Segítsetek!!! fórum

Candida- Segítsetek!!! (beszélgetős fórum)

Figyelem! Ez a fórum összevonásra került, így ezen a linken folytatódik:
Én és a Candida

2011. febr. 3. 12:35

Sziasztok!


3 hete kínlódom ezzel a kórral.Tudom valakinek sokkal tovább tart míg kigyógyul,de hátha van valaki aki tud nekem segíteni.Ugyanis utánna olvastam,de ellentmondásokat találok.

Már nagyon szenvedek tőle,mert nem javul,hanem rosszabb lett.

Voltam orvosnál aki felírt 2 db Diflucan tablettát.Beszedtem,és közben itthon csináltam még borsavas vízzel lemosást,és hüvelyöblítést.Valamint cickafark,zsurlófű,kamilla,csalán,és körömvirág ülőfürdőt csinálok.Napi 3szor kenem canestennel,és persze ennyiszer cserélek fehérneműt.Grapefruitt cseppet is iszom.Most már szinte mindenhol van,és nem szimplán viszket,hanem éget,olyan mintha marná valami.Vörös az egész és néhány apró fehér pötty is látható.Tegnap újra elmentem az orvoshoz,aki ujjabb adag gyógyszert írt fel.

Az étkezésemen is változtattam,viszon egy két dolgot nem tudok.Letöltöttem már listát hogy mit lehet és mit nem lehet enni,de ellentmondásokat találok.Ezért kérem a segítségeteket,tapaszlatokat várok ki hogy győzte le ezt a nyavaját.

Babaprojektbe voltunk,lennénk,de emiatt fel kellett függeszteni.Bár lehet hogy terhes is vagyok,mert ez a candida a jóval mensesem után jött elő és azóta még nem jött nem.Persze nekem legalább 2 hetet késik mindig.Ezt mondtam az orvosnak is.

Ami kérdésem lenne:

Reggel tejes kávét szoktam inni 1 dl tejjel és édesítővel.Lehet-e tejet inni(valahol azt olvastam ajánlják,valahol tiltólistán van),és édesítőt használhatok-e?

Puffasztott rizst ehetek,vagy inkább abonett kenyeret egyek?

Ezüstkolloidod próbálta valaki?

Egyenlőre ennyi kérdésem lenne,bármilyen tanácsot szívesen várok,és előre is köszönöm mindenkinek a segítséget.


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook