Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Tud valaki újszerű bébihordozót isofix talppal Budapesten és környékén? fórum

Tud valaki újszerű bébihordozót isofix talppal Budapesten és környékén? (tudásbázis kérdés)


2011. febr. 3. 10:16
Hát, elég lényeges a különbség))árban is, egyébként, bár persze nálunk nem ez a szempont.
2011. febr. 2. 22:25

Mi a különbség ?

www.jofogas.hu - n megnézheted ha Chicco babyhordozó - Fejér megyére keresel. Január 2-án raktam fel.

2011. febr. 2. 14:43
Szia, az csak autofixes talppal van, ugye? Nekem sajnos isofix talpas kell (a férjem ragaszkodik hozzá)...
2011. febr. 2. 14:19
Szia! Nekem már kinőtte a picurom. Fix talpat az autóba rögzítheted. A napfény/szél védője piros színű. Szűkítő is van benne. Ha érdekel, írd meg az e-mail címedet küldök képet. Szfvár nincs messze.
2011. febr. 2. 11:43
Sziasztok, újszülött kortól használható bébihordozüt keresek, isofix talppal együtt, Budapesten, Komárom-Esztergom megyében, vagy a környékén. Hetek óta keresem a neten, de nem nagyon vannak ilyen hirdetések. Júliustól lenne szükségünk rá, ha valakinek addigra feleslegessé válik, kérem, hogy írjon. Köszönöm!
2011. febr. 2. 11:42
Újszerű bébihordozó isofix talppal Budapesten és környékén

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook