Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Keresek olyanokat akik Dr. Fülöp Istvánhoz járnak!

Kategória: Összes fórumtéma » Babák & mamák » Teherbeesés

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

4. Gidabida2011-07-01 10:07
Sziasztok, én csak a neten olvastam a honlapját, milyen orvos dr. Fülöp? Én vidéki vagyok de ha megéri szívesen mennek hozza, így nagyon szimpatikusnak tűnik. Aki járt mar hozza, mese jen kérem. Koszi

3. Netti19802011-03-09 12:41
Sziasztok!
Mi hozzá járunk.
Volt egy lombikunk még a Nyírős korszakban, abból született a kisfiam. Most a fagyibabákért megyünk vissza, megvannak a vizsgálatok már csak 23-án egy záró megbeszélés és utána hajrá. Szóval áprilisban visszakapom őket ha minden jól megy.
Ha kérdezni szeretnétek valamit szívesen válaszolok ha tudok.

2. Kakuszika2011-03-07 16:08
Szia!

Mi március 25-én megyünk hozzá először!Te azóta már voltál nála?mi még soha nem, és nagyon izgulok, hogy milyen!Szeretnék egy komplett meddőségi kivizsgálást, 4,5 éve várunk a csodára! A férjemmel van gond, herevisszér tágulata volt, műtötték egy éve, de féléves kontrollon nem javultak az eredményei, most újra vizsgálat, hátha, és akkor nálma is megkezdjük :(
(válasz rózsa111 1. hozzászólására)

1. rózsa1112011-02-02 06:39
Keresek olyan párokat akik a Doktor úrhoz járnak!Beszélgessünk!Átsegítsük egymást a nehéz helyzeteken!