Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem szeretném a hülyeségem miatt elveszíteni! Adjatok tanácsot! fórum

Nem szeretném a hülyeségem miatt elveszíteni! Adjatok tanácsot! (beszélgetős fórum)


2009. jan. 4. 17:30

Hát nincs valami nagy tapasztalatom, de szerintem nem baj az, ha valaki gyerekes egy bizonyos fokig. Én 19 évesen még mindig az vagyok, szoktam viccesen "nyafogni", cukkolni, bosszantani a másikat, meg van hogy be nem áll a szám, de közöttünk ez abszolute nem volt probléma, elfogadta, hogy ilyen vagyok, és inkább ő is visszafiatalodott hozzám 24 évesen:) Szóval nálunk ez nem volt gond.

Az előző témára visszatérve pedig szerintem nem olyan nagy baj az, ha egy kapcsolatban nem tudnak miről beszélni a szerelmesek. Nekünk is van olyan, hogy msnen nem tudunk mit mondani egymásnak, csaináljuk a magunk dolgát, de megnyugtató a tudat, hogy ott a másik, lehet hozzá szólni, ha mégis akarnánk, meg láthatom őt, ha csak camon keresztül is. Ha együtt vagyunk akkor is van olyan, hogy egyszerűen nincs kedvünk beszélgetni, ilyenkor csak összebújunk, és elvezzük a csendet együtt. Így a kapcsolat elején azért még jó a beszélgetés, amíg nem mertek megnyílni, szerintem is a múltjáról lehet leginkább kérdezgetni, ha nem kínos vagy bántó neki a téma, de bármit fel lehet hozni, amiről mindketten véleményt tudtok mondani szerintem...

2009. jan. 1. 20:55

Hellosztok:)


Tanácsra lenne szűkségem!!:S:(

Már egy ideje nagyon gyerekes vagyok lány létemre 16éves vagyok és a barátom sokkal éretebb mint én,nem értem miért vagyok ilyen,de jobban szeretek gyerek lenni mint midig "felnőt",ami elég baj mert mindent megtudok beszélni vele ,csak hát eltudom igy vesziteni mert már ez a 3dik 4dik gyerekességem hogy pl "találkozgattam fiukkal ááh ne tudd meg mik voltak" és hát ez már undoritó beakarom magamnak bizonyitani legfökéépen h megtudok változni,csak nem tudom már h csináljam és h tudjak belenézni a szemébe hogy ne szégyeljem magam..nem akarom h azt higyje h egy gyerekes lánnyal jár...:S:S segitsetek..:(

23. 37d1ef4390 (válaszként erre: 22. - Daroki)
2008. okt. 17. 08:45
köszi a tanácsot.Megpróbálok mindent,bár nem tudom,hogy ő még szeretne-e velem találkozni.Nem jelentkezik.Írtam neki nagyon szép sms-eket,és erre azt írta,hogy meghatotta,de azóta semmi
22. daroki (válaszként erre: 21. - 37d1ef4390)
2008. okt. 16. 19:53
Sztem találkozgassatok,beszélgessetek,mutasd meg neki,hogy nem úgy van az,ahogy ő gondolja:)Ha tényleg szereted,akkor ne add fel!
2008. okt. 16. 19:43
tudnák még valamit tenni?
2008. okt. 15. 22:17

Sziasztok!


Tanácsra lene szükségem.Már egy ideje találkozgattam egy fiúval és kezdett kialakulni köztünk egy kapcsolat,de én igazából nem nagyon vettem komolyan.Nagyon jól elvoltunk,aztán egy este nagyon rossz kedvem volt,nagyon sok problémám volt az elmúlt pár hétben és sikerült nagyon megbántanom.Sajnos csak most,vagyis már későn jöttem rá,hogy mennyire sokat jelent nekem.

Azt mondta nem haragszik,csak nem tudja van e értelme a folytatásnak,mert nekem sűrűn rossz kedvem volt és szerinte ezzel együtt a személyiségem is változott..Nem tudom hogy mit tehetnék,hogy rájöjön mennyire is szeretem.Adjatok tanácsot,nem szeretném elveszíteni.Szerintetek menthető még ez a dolog?

19. rózsa45 (válaszként erre: 18. - Fényvándor)
2008. jan. 12. 22:21
Nemtudom, hogy te hogyvagy vele, de én ha nem vagyok vicces kedvemben, akkor az én hangulatom nem oldódik. Szerintem a vicc mesélésére és megértésére rá kell hangolódni.( nekem legalább is.)
18. fényvándor (válaszként erre: 12. - WhiteHorse)
2008. jan. 6. 18:40
A HUMORT SEM SZABAD ELFELEJTENI,EGY JÓ KIS TÖRTÉNET,EGY VICC MINDIG OLDJA A HANGULATOT,ÉS AKKOR TOVÁBB GÖRDÜL A TÉMA...
2008. jan. 6. 18:35
Sikerült megtartanod a barátod? Ha igen, akkor pl. erről a hoxáról is beszélhetel neki, sőt még őt is bevonhatod a dominós játékokba is. Ez is lehet közös téma. Ha nem szereti az olyan dolgokat amit te, akkor kérdezz tőle arról, hogy ő mit szeret, és próbáld meg azt, hogy te hogyan tudnál hozzá alkalmazkodni.
16. eva7 (válaszként erre: 9. - WhiteHorse)
2007. szept. 10. 10:51
Te tudod!
15. katrin kiara (válaszként erre: 2. - WhiteHorse)
2007. szept. 9. 20:54
en is voltam igy.en ugy oldottam meg,hogy kerdezgettem a gyerekkorarol,a sulisidokrol,es minden 'pasas bodogan mesel magarol' alapon megoldodott a hirtelen beallt fagyas.kesobb o is kivancsi lett az en multamra es igy az elso kozos temank utan mar ment minden rendben.mar voltak kozos titkaink.
14. edek
2007. szept. 9. 20:39
Szerintem,ha ezt a problémát megbeszéled vele,már tudtatok is miről beszélgetni,és kicsit mindketten megnyiltok egymás felé.Legfontosabb,az őszinteség!!
13. ancsi105 (válaszként erre: 8. - C5f2fc8507)
2007. szept. 9. 19:41
Mi 7 1/2 éve vagyunk együtt a párom nem a szavak embere én annál inkább. Szinte ugyan ebben a cipőben jártunk. Van úgy, hogy az ember megtorpan vagy azon görcsöl el ne rontsa. Nem??
12. WhiteHorse (válaszként erre: 11. - Ancsi105)
2007. szept. 9. 19:41
Köszi! Remélem jó lesz minden :)
2007. szept. 9. 19:39
Csatlakozom a többiekhez. Egy program lehet egy séta vagy biliárd bármi. Próbáld meg szervezz valamit és meglátod siker lesz. 1 hét még arra sem elég, hogy kinyíljatok egymás előtt. Szép lassan ez is menni fog:) Sok sikert!!!!
2007. szept. 9. 19:33

En is csak azt tudnam javasolni,hogy csinaljatok kozos programokat.

De majd idovel remelhetoleg kialakul."minden kezdet nehez".

9. WhiteHorse (válaszként erre: 7. - Eva7)
2007. szept. 9. 19:18
De nagyon nem szeretném őt elveszíteni! Kedves, helyes, vicces és kezdem őt nagyon megszeretni. Azért remélem valamit javul majd a helyzet.
2007. szept. 9. 19:12
Egyetértek eva-val. Szerintem sem kéne erőltetni. Mi a párommal 6 éve vagyunk együtt és ki sem fogyunk a szóból, szóval ez a helyzet nekem nagyon fura. Ha már az az első héten nincs miről beszélni akkor nem hiszem hogy működni fog a kapcsolat...
7. eva7
2007. szept. 9. 19:09
Szerintem,ne erőltesd...Nem is az eseted,menj bulizni és keresd az igazit!Szórakozz!!!!
2007. szept. 9. 19:01
mENJETEK MOZIBA aztán beszéljétek meg hogy mit láttatok,annyi téma van....ez a mostANI barát is állítólag félénk,de egyfolytában beszélnek bármiről.Az msn.ről ne is beszéljünk...mert ott is állandóan beszélnek
5. WhiteHorse (válaszként erre: 4. - Szanád)
2007. szept. 9. 18:58

Én is a keményebb zenét bírom, a barátom pedig a discot. Általában az olyan fiúk tetszenek is külsőre, mármint akik kemény zenét hallgatnak. Szóval az ilyen rossz fiúk. De sajnos még egy olyannal sem jött össze kapcsolat.

A barátom kicsit félénk. A haverjai elmondása szerint legalábbis.

Ja és az is fura, hogy barátnőimmel mindig tudok beszélni valamiről. Meg általában a haverokkal is. De ha egy barátból A barát lesz, kifogyok. Semmi nem jut eszembe.

2007. szept. 9. 18:52

Hpogy hogy nincs témád,annyi mindenről lehet beszélni.A lányom nagyjából annyi idős mint te,nyáron volt neki egy diszkós barátja / ALÁNYOM INKÁBB a keményebb zenét szereti / de mégis el tudtak beszélgetni.Most egy hasonló érdeklődésű sráccal van és ki sem fogynak a szóból.

nem lehet hogy gátlásosak vagytok,?

2007. szept. 9. 18:50
Miért nem csináltok közös programokat? Biztos vannak olyan helyek amiket mind2en +néznétek! Menjetek moziba, koncertre. És így talán lesz miről beszélnetek :).
2007. szept. 9. 18:48
Szóval most kb egy hete járok a barátommal. Eddig el-el hülyéskedtünk, beszélgettünk. De mintha kifogytam volna a témából. Semmit nem tudok mondani neki. Csak ülünk egymás mellett, és ennyi. Ő szokott beszélni, de ő sem sokat. Előző kapcsolatomban is ez volt a probléma. Semmi témám nem volt. Unalmas vagyok. Messze tanulunk egymástól, közös ismerősünk alig van pár, bulizni sem egy helyre járunk (a zenei ízlésünk eltérése miatt). Ezek a témák kimerülnek. Tudnátok javasolni valamit, hogy általában milyen témákról lehetne beszélni? Félek, hogy az "unalmam" miatt ellaposodik a dolog, és elhagy! :(
2007. szept. 9. 18:44
Nem szeretném a hülyeségem miatt elveszíteni! Adjatok tanácsot!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook