Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Playskool szippancs játékporszívó. Érdemes megvásárolni? fórum

Playskool szippancs játékporszívó. Érdemes megvásárolni? (beszélgetős fórum)


7. trapiti (válaszként erre: 6. - Horvathrekusi)
2011. febr. 1. 16:37

Nálunk is sikere van, 3 éves a kislányom, karácsonyra kapta a sárga változatot. Szeret takarítani vele :)

Olyan a csomagolása, hogy ki lehet próbálni, szerintem vidd el, hallgassátok meg a hangját, és akkor kiderül hogy tetszik-e neki :)

2011. febr. 1. 16:32

A lányom már régóta kinézte magának. Sajnos jártam már úgy hogy megvettem egy drágább játékot és nem igazán volt sikere.

Ezek szerint ezt általában szeretik a gyerekek.:)

2011. febr. 1. 16:26
Az én két éves fiam is szereti. Együtt takarítunk. Ezen felbuzdulva vettünk neki olyan felmosós seprűs szettet is. Azt is imádja. Így legalább lehet motiválni a rendrakásra.
2011. febr. 1. 16:24
Nekem két lányom van. Tavaly vettem nekik a lilát,nagyon szeretnek vele játszani. Lehet azért,mert lányok.
2011. febr. 1. 16:23
Nekünk van és a kislányom kimondottan szereti, ha én takarítok ő is hozza a porszívóját és nekilát takarítani. A kislányom még márciusban lesz két éves.
2011. febr. 1. 16:20
a fiam mindig akart porszívót,de amikor ennek meghallotta a hangját elszaladt. pedig akkor már elmult 2 és sose volt félős
2011. febr. 1. 16:15

Milyen tapasztalataitok van a playskool szippancs porszívóval kapcsolatban?

Érdemes megvásárolni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook