Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fenékformáláshoz segítséget kérek fórum

Fenékformáláshoz segítséget kérek (beszélgetős fórum)


2011. febr. 3. 23:01

Adok én neked oda anyagot szívesen, nekem van bőven...:)

Esetleg hízni nem tudsz rá? Talán még eszembe jutott, h négykézláb vagy, lábad derékszögben megemeled, és húzod le a másik lábad mellé keresztbe...Szerintem az yo lehet, mert oldalt fáj tőle nagyon, és ha ott növeli az izmot, akkor...:)

2011. febr. 2. 16:06
Nekem ami legjobban bevált fenékformálásra, az a konditermi fenékformáló gép. Nem tudom, hogy ismered-e, jártál-e konditeremben, tornázom is itthon, de az nem olyan hatékony, mint a konditermi gép, azzal nagyon sokat formásodott a popsim.
8. fa8f3f5c02 (válaszként erre: 3. - A83b0152b5)
2011. febr. 1. 15:57
Nos, ez nehéz ügy, valakinek ilyen az alkata és kész. Csinálhat bármilyen edzést, olyan marad. De az izmosítást sosem árt. Nekem van farom bőven. Nagyon széles a csípőm. De ez a kevés mozgás miatt van.
7. a83b0152b5 (válaszként erre: 5. - 940e6b0cd4)
2011. febr. 1. 15:53

Igen én is ezt hallottam pont olyan nőtől aki csak formálni és nem fogyasztani akart. :)

Hazafelé bemegyek egy konditerembe-pont útba esik- és megkérdezem. Hátha. :)


Köszönöm nektek!

6. -magnólia- (válaszként erre: 5. - 940e6b0cd4)
2011. febr. 1. 15:48
Na hát én ezt szoktam csinálni és ez a gyakorlat gyönyörűen leapasztott mindent, arra nagyon jó! :)
2011. febr. 1. 15:47
Én láttam olyan gyakorlatot, hogy felveszed a kutyapózt a padlón, (négykézlábra ereszkedsz) és a lábadat elkezded emelgetni vizszintesig, de nem nyújtod ki, hanem behajlítva,(derékszögben maradjon a lábad) és ezt felváltva...hogy pontosan meddig és mennyit azt nem tudom, ha jól emlékszem napi 30p és felváltva 8x-8x. Remélem segítettem ez feszesít és izmosabb lesz a fenék.
4. -magnólia- (válaszként erre: 3. - A83b0152b5)
2011. febr. 1. 15:46
Hű! Nekem kerek a csípőm, sose próbáltam növeszteni. :) De ismerek 3 olyan embert,akiknek nagyon keskeny a csípőjük, alapjáraton. És belőlük kiindulva azt tudom mondani: csípőimplantátum. Nem tudom, van-e ilyen lehet, hogy ezt most találtam fel. :)
3. a83b0152b5 (válaszként erre: 2. - -magnólia-)
2011. febr. 1. 15:44

Igen :) akkor lehet nem jól fogalmaztam :)

Keskeny és kicsit fiús is ezért lenne jó növelni ott az izmot.

2. -magnólia- (válaszként erre: 1. - A83b0152b5)
2011. febr. 1. 15:41
Ha oldalra emeled a lábad, akkor pont hogy leapasztod a felesleget oldalról, nem? Egyébként jó kérdés, hallottam már olyat, hogy valkai növeszteni szerette volna a fenekét, de hogy szélesíteni olyat még nem. Gondolom keskeny a csípőd, ugye és ezen szeretnél változtatni?
2011. febr. 1. 15:38

Nincs nagy fenekem, de szeretném, ha szélesebb és izmosabb lenne. Olyan gyakorlatokat szeretnék ami az fenék oldalsó részét formálja (ill szélesíti)


az oldalra lábemelésen kívül milyen gyakorlatok vannak erre?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook