Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Gyertyafényes vacsora és virág fórum

Gyertyafényes vacsora és virág (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2008. febr. 17. 16:09
Én ezeket csak a filmeken és könyvekben szeretem. A való életben minden másképp működik.
2007. máj. 24. 22:51
Nem tudok romantikus lenni....zavarba jövök tőle és az a halálom.
8. Gigi...26 (válaszként erre: 6. - 93a74b44ea)
2006. máj. 16. 16:03

Tökéletetesen egyetértek veled, nagyon hasonlóan vélekedünk a romantikáról: kezdve azzal, hogy én is sokáig azt hittem, hogy nem vagyok romantikus, most én is oda vagyok a "csak úgy" kapott vörös rózsáktól..:))

Ismerek olyan lányokat, akiknek imponál, ha a pasinak sok a pénze, de ezt más körökben tudjuk, hogy hívnak..

A vacsira meghívó pasik egyébként szerintem már, amikor igent mond a csaj a meghívásra, akkor tudják mi lesz a vége...:D

7. remedi (válaszként erre: 6. - 93a74b44ea)
2006. máj. 16. 12:28
Aki sok ilyen rózsát kapott már életében, sok pasastól, az biztosan nem értékeli ennyire.
6. 93a74b44ea (válaszként erre: 5. - Droma)
2006. máj. 8. 19:34

Olyan nincs,hogy túl...

Én sokáig azt mondtam,hogy egyáltalán nem vagyok romantikus...Pár csalódás után,nem találva az igazit.

Na de most!Igenis én is romantikus vagyok a megfelelő partner mellett.

Én erre jöttem rá a témával kapcsolatban.

Itt lóg az asztalom felett egy szál rózsa,ami csak egy virág ugyan,de Tőle!Csak úgy,minden alkalom nélkül.Egyszerűen jó ránézni,és tudni,hogy mi van mögötte...

2006. máj. 8. 15:27

Hát elég szomorú ha valaki egy nőt a pénzével akar levenni a lábáról!Nem?És az még szomorúbb ha sikerül is neki!Megértelek..én is kiakadtam volna h helyettem döntenek!

Én most karácsonyra a páromtól azt kértem hogy ne vegyen hanem csináljon valamit..mert annak nagyon tudok örülni..mert az olyan személyes!És a Drága egyedül varrt nekem egy macit:DDDDDDDDDDDDDDD nem is kicsit..tehát volt ám vele munka!Nagyon édes:)))))) Vagy csak túl romantikus vagyok?:)

2006. ápr. 23. 13:14

Most egy jó könyvet szeretnék :)))

Valaki? :D

2006. ápr. 23. 13:13

Hehe. Ítélet, nesze.

Akivel én találkoztam felvágós volt. Nem kicsit.

Érdekes szitu volt, amikor egy cipőboltban voltunk.

Emlékszem, kiment az üzletből valami telefont lerendezni, közben pedig nézelődtem...egy középkategóriás szandált próbáltam. Nagyon szép volt, olyan vékonypántos, ami tök jól néz ki a vékony bokámon...magas sarokkal. Felvettem, aztán néztem a lábaimat a tükörben...mire bejött egy pasi tök egyedül...és beszólt nekem: vegyem meg a cipőt mert nagyon jól áll, sőt ne is vegyem meg inkább megveszi nekem.

Ugye vidéken...ccc. na szóval nem vették meg a cipőt nekem, de a pasi ott jött-ment mellettem mikor visszajött az emberem...mire megszólal nekem:

jó ez a cipő, mennyi az ára? Mondom neki mennyi -ha jól emlékszem 3-4000 forint volt.

Erre megszólal:

Ilyen olcsó cipőt nem veszünk neked, nézdd meg inkább azt...

És rámerőltetett egy 22.900 forintos szandált, ami nem is tetszett.

Ez történt kb. 7 éve, az árat tekintve most sem tartom olcsónak, de baromira idegesített, hogy helyettem döntenek. Ráadásul én akartam cipőt venni, de nem, megvették a k.szandált ennyiért, sőt egy bőrpapucsot is vett magának potom 40-ért, nem túlzok...b.kiakadtam.

:DDD

Ezek után ha jól rémlik -átlagos életmódot folytatva- valami nem nagy értékű dolgot vettem karácsonyra neki, mert erre futotta...de még az sem volt bennem, hogy én alkossak valamit MERT NEM...de mint egy hülye spóroltam hogy meglegyen amit akartam venni... és ha jól rémlik egy bögrét kaptam tőle :)

Persze akkor örültem neki, de most visszagondolva, ne tudd meg :D Most szakadok a nevetéstől.

Idióta egy világot élünk :)))

2006. ápr. 23. 13:03

Érdekes cikk :D

Komment csak annyi -részemről- hogy a két véglet itt is megállja a helyét.

Aki leveszi a nőt a lábáról rendesen, az virág és vacsora nélkül is leveszi.

...de vannak olyan férfiak, akik ezek segítségével sem boldogulnak.

Aztán vannak olyan férfiak akikkel el kell hitetni, hogy "leveszel a lábamról..."

:)))

Ki érti ezeket.

De a németek tényleg felfágósak ha van pénzük.

:))

2006. ápr. 8. 14:36
Tavasszal beindulnak a hormonok – és a pasik. De vajon mivel veszik le a lábukról a nőket? A módszerek, fineszes trükkök országról országra változnak. Egyben a világ valamennyi tájéka azonos: a legelterjedtebbek és legkedveltebbek még mindig a hagyományos udvarlási módok.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook