Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Vízmegtakarítás (?) fórum

Vízmegtakarítás (?) (beszélgetős fórum)


2011. febr. 2. 11:39
azért jobb, mintha csak simán kisebb sugárban nyitod, mertígy nyom hozzá levegőt, és a víz szélesebben jön, nagyobb sugárban, de mégis kevesebb. Pl. én csak folyó víz alatt tudok mosogatni, oda a legjobb, mert kis vízsugár alatt egy év mire lemosom a habot, de így meg alig van megnyitva a csap, és mágis nagyobb területet ér a víz. :)
2011. febr. 1. 13:48
A vízsugárral játszik. Szerintem hosszú távon biztos lehet vele spórolni, főleg mosogatásnál, zuhanyzásnál.
2011. febr. 1. 12:57
Most néztem youtube-on egy videót. Nekem azon úgy tűnik, nincs másról szó, csak a vízsugár lesz kisebb, kvázi "csak" visszafogja a csap áteresztését. Vagy nem így van? Mert ha igen, akk egyszerűbb, ha nem nyitjuk ki annyira, és ugyanaz a hatás elérhető :D
2011. febr. 1. 11:09

Szia!

Nekünk is van ilyen felszerelve. Azt nem tudom, h mennyit spórolunk rajta, mert már az eleje óta ilyen van. A lényege h levegőt nyom a víz mellett, így az szélesebb sugárban is folyik, ill. nem "telibe". Pl. mosogatásnál nayon jó, mert tuti kevesebbet használok így.

Ilyet be tudsz szerezni nagyobb áruházakban is, nem csak innen.

Szerintem jó, és nem rémlik h 10.e Ft lett vna...:)

2011. febr. 1. 11:04

Sziasztok!

Kaptam egy e-mailt, vízmegtakarítási módszert ajánl nem túl nagy összegért (nagyjából 10000 ft). Nem igazán értem miért is lehetne ezzel takarékoskodni. Ha van valakinek véleménye erről a termékről, esetleg használja valaki, kérem ossza meg velem (velünk) a tapasztalatait. Nem igazán szeretnék belefutni "megint" egy csalóba :)


Üdv mindenkinek, és további szép napot:


Kumi123


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook