Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A nagy kérdés fórum

A nagy kérdés (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A nagy kérdés

17. Donna Juanna (válaszként erre: 16. - Ca9e4fb9e4)
2011. febr. 4. 09:22
Köszönöm, küldök privit! :)
16. ca9e4fb9e4 (válaszként erre: 15. - Donna Juanna)
2011. febr. 4. 05:01

Jól írsz nagyon, Juanna! Mint egy profi!

Másfelé is publikálsz? (Mert szívesen rákeresnék...)

15. Donna Juanna (válaszként erre: 14. - Magicmag25)
2011. febr. 2. 17:46

Ó, ezt igazán nagyon köszönöm! :)

Talán mert én is rengeteget írok. :) Igazat is és kitaláltat is. :)

Mindent köszönök! :)

14. magicmag25 (válaszként erre: 13. - Donna Juanna)
2011. febr. 2. 14:29

Szerintem fantasztikusan irsz, ha igaz amit leirsz, ha nem!Nagyon emlkeztet az irasod valaki masera...egy ironore.De igy fejbol nem jut eszembe, egyszer olvastam tole valamit.

En nem itellek el, mindenkinek meg van a maga keresztje...

Legyetek boldogok!

2011. febr. 2. 10:58
Semmi baj. :)
12. Gubóka (válaszként erre: 11. - Donna Juanna)
2011. febr. 2. 09:16
erre ugyanazt tudom csak írni mint az előző kommentemben. ha valamit kihagysz a történetből akkor anélkül formálunk véleményt ennyi.
11. Donna Juanna (válaszként erre: 10. - Gubóka)
2011. febr. 1. 23:14
Nem akartam ilyesmivel elrontani. Ennél pont azért hagytam ki mindent, ami a férjemmel kapcsolatos. Azt is, amit én csinálok rosszul és azt is, amivel ő bánt. Ennyi.
10. Gubóka (válaszként erre: 9. - Donna Juanna)
2011. febr. 1. 23:07

ha nem írsz le mindent akkor ne lepődj meg h az alapján mondanak/mondunk véleményt amit olvasunk.


cikket írtál, leiruk mint gondolunk.

2011. febr. 1. 22:18

Aranyosak vagytok. :)


Nekem egy valaki van-volt és lesz a férjemen kívül. Ő sem lenne, ha nem szeretném. A többi csak móka, amit mindkét fél tud, egyikből sem lett soha semmi... Végig egyvalakiről írok, ha nem is tűnt fel még. :)


Talán jobb lenne, egyszerűen kidobnom a férjem...

Hát arra nem visz rá a lélek.


De arra sem, hogy mindenről lemondjak az életben. És lehet követ dobálni. Én legalább gondoskodom róla. Akárhogyan is. Magára is hagyhatnám. Az biztosan tisztességesebb lenne. De nem teszem meg. Még így sem, hogy nem szeretem. Még így sem, hogy lelkileg terrorizál. Mert vannak dolgok, amik nincsenek leírva. Hogy miért van valakim. Ha minden rendben lenne, biztos nem lenne...

8. Gubóka (válaszként erre: 7. - Bettike2007)
2011. febr. 1. 20:18
igen..én is olvasgattam, azért vonza be a pasikat mert olcsó. ennyi, és ezt a pasik kilometerröl megérzik. :))
2011. febr. 1. 18:20
Egyébként csak a naplójába kell olvasni,nem tudom akar-e majd komolyat a szeretőtől,de most minden pasival flörtöl,ágyba bújik,nekem ez kicsit morbid..
2011. febr. 1. 17:39

Én is elovastam a másik cikket. Igazából nekem az nem tiszta hogy miért te kérdezed Andort hogy egyszer együtt lesztek-e mint egy család, hiszen az írásaidból kiderül hogy ő egyedülálló, te viszont férjnél vagy. Szerintem neki kellene feltennie ezt a kérdést, nem??

A másik, én a gyerekeket nem vonnám be ebbe a titkolózásba, hazudozásba.

2011. febr. 1. 14:53
Én is olvastam a másik cikket,ennek mi köze az előzőhöz?És ez most a folytatás vagy mi??
2011. febr. 1. 11:51

elolvastam a másik cikket és a hozzá tartozó hozzászólások zömét is


ezért fogok kapni hideget meleget, de én mélységesen elitélem a cikkírót, a férje kemoterápián volt elmondása szerint, mikor nála volt a szeretője a gyerekeivel..hogy lehet valaki ennyire..nem is találok szavakat..a sekélyes is tul finom jelző.. lehet h elmulik a szenevdély akár a szerelem is, de a tisztelet?


oké ha minden elmulik, akkor is könyörgöm a másik beteg..és persze lehet azt irni h jajj nem tudom elképzelni miylen valakit ápolni, de eltudom képzelni végiaszisztáltam iylet már sajnos, és tudom mennyi energiát elvesz az emberböl.


de akkor is..gyógyithatatlan beteg és akkor mással kufircol míg a másik küzd az életért..én csak a férjét sajnálom, iylen közegben gyógyulni is esélytelen.

2011. febr. 1. 11:42
én sem értem teljesen...
2011. febr. 1. 11:10
egy kérdésem lenne, ez igaz történet? mert akkor végülis 5 évet is akár bizonytalanul vársz egy pasasra?
2011. febr. 1. 10:16
Minden úgy kezdődött, hogy jelentkeztem egy írói pályázatra... Gondoltam egy merészet és a szerelmemről és a gyerekeiről írtam... Az írásomban feltettem a nagy kérdést, amit az életben nem mertem... Azután szívdobogva vártam...

Ugrás a teljes írásra: A nagy kérdés

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook