Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Tudja valaki hogyan kell png képet készíteni? (Olyat, amit rá lehet montírozni másik képre)Milyen progi kell hozzá és hogy tudom leradírozni fórum

Tudja valaki hogyan kell png képet készíteni? (Olyat, amit rá lehet montírozni másik képre)Milyen progi kell hozzá és hogy tudom leradírozni (tudásbázis kérdés)


2011. febr. 1. 14:03

A Gimpet én is csak ajánlani tudom!


[link]

8. era06 (válaszként erre: 6. - Margitanya)
2011. febr. 1. 13:42

[link]



A gimp ingyen van :)

2011. febr. 1. 09:56
azt is photoshoppal:) körbevágod és áthúzod egy másik képre ha ez a terved vele.
2011. febr. 1. 09:28
Úgy értem, hogy pl: van egy színes képeslapom, amin megtetszik egy valami. Azt az egyet szeretném csak megtartani.
2011. febr. 1. 09:08
Gondolom több képet szeretnél összeszerkeszteni...simán megnyitod photoshopban a jpeg képeket,összeradírozod és mentésnél kiválasztod a png formátumot.
2011. febr. 1. 09:07
Phososhoppal nagyon egyszerű.
2011. febr. 1. 09:06
ha a kép adott, akkor paintban megnyitod, a 7es windowsnál le tudod menteni hogy más legyen a kiterjesztése...ha jól értelmeztem a múltkor mikor ilyennel összefutottam :)
2011. febr. 1. 09:05
Szia! Én ezt használom : PhotoSpace
2011. febr. 1. 09:03
Tudja valaki hogyan kell png képet készíteni? (Olyat, amit rá lehet montírozni másik képre)milyen progi kell hozzá és hogy tudom leradírozni

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook