Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nőiesség fórum

Nőiesség (beszélgetős fórum)

1 2
36. Briell14 (válaszként erre: 35. - JezebelSade)
2013. szept. 19. 20:33
Aha! Ez a bók lényege! :))))
2013. szept. 19. 20:33
Igen nekem is jobban esik,de akkor másik embertől függ,hogy Te hogy érzed magad.
34. Briell14 (válaszként erre: 33. - JezebelSade)
2013. szept. 19. 20:30

:)

Nekem sokkal jobban esik, ha olyasvalaki mondja, akinek a szava, a meglátása fontos a számomra.

Akit szeretek. :)

2013. szept. 19. 19:49

Én is hiszek a minden fejben dől állításban,csak néha nehéz alkalmazni ezt a gyakorlatban. :)

A belsőnket is ápolni kell,nem szabad elhanyagolni.

Akár füzetbe írni pozitív tulajdonságainkat vagy néha belenézni a tükörbe és azt mondani a tükörképünknek,hogy ma jól nézel ki! :)

32. Briell14 (válaszként erre: 31. - JezebelSade)
2013. szept. 19. 18:50

Ez is igaz.

De ezt akarni is kell. :)

Ezért erre is igaz a mondás, hogy minden a fejben dől el. :)

2013. szept. 19. 17:12

Azért azt gonolom az öbizalom is fejleszthető.

Ha reális,apró célokat tűzünk ki és sikereket érünk el,akkor mindig válon veregetjük magunkat.

Pl ha valaki túlsúlyos és sikerül leadnia pár kg-ot ami zavarja,akkor megnő az önbizalma.

Valakinek egy mellműtéttől.

Valakinek egy jó frizurától,sminktől...

30. Briell14 (válaszként erre: 29. - JezebelSade)
2013. szept. 19. 13:51

Akkor viszont ördögi kör, mert az önbizalom is belülről jön. Nem tudod valakinek azt mondani, hogy legyen már önbizalmad! Vagy van neki, vagy nincs.

Ha van neki, akkor valószínűleg tudja "használni" is.

2013. szept. 18. 22:32

Szerintem a kisugárzás attól függ,mennyire vagy összhangban magaddal..Nem?

Az viszont valóban látszik az emberen,ha nincs önbizalma.

2013. szept. 18. 22:30

Egyátalán nem.

A testalkattal annyiból nem értenék egyet,hogy van molett kolléganőm,akinek a kisujjában több nőiesség van,mint sok csontkollekciónak. :)

27. Briell14 (válaszként erre: 26. - JezebelSade)
2013. szept. 18. 22:16

Szerintem ez összetettebb, mint gondolnánk.

Kell hozzá kisugárzás, ami adottság, nincs mindenkinek. Kell hozzá egyfajta megjelenés, de ahhoz, hogy olyan legyen a megjelenésed, amilyen, ahhoz azért egy kis önbizalom is kell. Ha nincs, az látszik. A testalkat sem utolsó, és akkor még ott van az öltözék, meg a kiegészítők.

Ugye, hogy nem egyszerű? :)

2013. szept. 18. 22:10

Igen.Érdekes...

Sokszor látok nagyon szép,dekoratív nőket még sem az jut róluk eszembe elsőre,hogy nőies lenne...

Vajon miért van ez?

25. Briell14 (válaszként erre: 24. - JezebelSade)
2013. szept. 18. 22:06

Aha. Kb így gondolom én is. :)

Magunkat is tudni kell "viselni". :)

2013. szept. 18. 22:04

Szerintem nagyon sok összetevője van a nőiességnek,aminek csak kis rész az öltözködés.

Kisugárzás,nyílt tekintet,mosoly,egyenes testtartás és öltözék,ami harmóniában áll egyéniségünkkel.

23. Briell14 (válaszként erre: 22. - JezebelSade)
2013. szept. 18. 22:03
Van véleményed is róla?
2013. szept. 18. 22:02
Engem érdekel nagyon is
2013. szept. 18. 21:50
Ez a téma mégsem érdekel senkit?
20. Briell14 (válaszként erre: 19. - C45a97b7cb)
2013. szept. 16. 21:35

Behalt a topic. :(

Pedig ez a téma biztos, hogy nemcsak engem, hanem nagyon sok mindenkit érdekel.

2011. márc. 23. 18:30

Én is ezen agyaltam az utóbbi időben. Rengeteget dolgoztam,tanultam,nem volt időm magamra a külsőmre a megszokott módon,úgy ahogy megszoktam.

Aztán elkezdtem magamra kevesebb sminket tenni,a hajamat is egyszerűbben csináltam meg.

Egyszerű=megszárítottam azt "jónapot".

Többször bújtam farmer bakancs párosításba mint magas sarkú csizmába.

Szóval szép lassan adtam lejebb minden olyat ami azelőtt a jó közérzetemhez kellett.

Kb tartott ez a lelakott állapotom 2 hónapig.

Mikor már a kolleganőim is megjegyezték,hogy "mi van veled,olyan szarul nézel ki".....

Ráfogtam a munkára,a stresszre ami a munkám része,fáradtságra.

Aztán annyira szar látvány voltam már önmagamnak is,hogy egyik nap elkezdtem újra annyit foglalkozni magammal mint akkor amikor jól éreztem magam a bőrőmben.

Körmös,fodrász,szoli,smink, ékszerek,stb.

És most hogy látom a különbséget,azt mondtam:"úristen,hogy bírtam úgy kinézni"...


Szóval egy nőnek sok sok apróságból áll össze a jó közérzete.

18. sunshine24 (válaszként erre: 17. - Veledjooo)
2011. febr. 1. 15:32
Miért, a nagy férfiasságnak nem? A férfiak is azért szeretik magukat olyan erősnek, sebezhetetlennek mutatni, hogy minél inkább elnyerjék a hölgyek tetszését.
17. veledjooo (válaszként erre: 16. - Spinneli)
2011. febr. 1. 14:14
Általánosságban gondoltam, hogy végülis ennek a naaaaaaaagy nőiességnek tulképpen a célja a manipulálás... nem? :) ... de csak úgy gondolkodom, nem bittttos. :))
16. spinneli (válaszként erre: 15. - Veledjooo)
2011. febr. 1. 14:13
Én nem külsővel szoktam manipulálni, hanem viselkedéssel-nem is nagyon szeretek túl nőiesen öltözni inkább a sportos, kényelmes darabokat szeretem.
15. veledjooo (válaszként erre: 14. - Spinneli)
2011. febr. 1. 13:59
Belegondolva végülis ez az egész NŐiesség, éppen a manipulációra van kitalálva... nem? Ha valakire azt mondjuk, hogy nőies, az általában túlhangsúlyozza magán a női jegyeket... smink, frizura, öltözék... Külső után szoktuk megítélni, ha valaki nőies.
2011. febr. 1. 13:56
Én nem tartom magam túl nőiesnek-ilyen jellegű megnyilvánulásokat egyedül a párommal kapcsolatba teszek...vagy ha manipulálni akarok valakit.
2011. febr. 1. 13:52
Nőies kisugárzás, viselkedés, értékek. Persze a külcsíneknek, mint az öltözködés is szerepe van.
12. Pahet a vadász (válaszként erre: 11. - Veledjooo)
2011. febr. 1. 13:07

igen, igazad van :) ezt elfelejtettem :)

akkor pasi nélkül, de a többi :)

11. veledjooo (válaszként erre: 10. - Pahet a vadász)
2011. febr. 1. 11:20

... és ha nem élsz párkapcsolatban? ;))

A többi OK! :)

2011. febr. 1. 11:19

:) Nőiesség? Ha a párom férfi mellettem, akkor én nő vagyok mellette :)

Kisugárzás, ami a boldogság miatt van, belső értékek, amit otthonról hoz az ember, és magabiztosság:)

azon kívül szerintem nem számít a súly, alak, vagy arc :) ha a fent említett dolgok megvannak, akkor minden Nő tökéletesnek érezheti magát :)

9. sunshine24 (válaszként erre: 1. - 702b020dc9)
2011. jan. 31. 22:51
Szerintem a nőiesség egy adottság is. Van akinek megvan, van, akinek nincs. Én 17 éves koromig nagyon fiús voltam. Olyan szinten, hogy sokan fiúnak néztek. Aztán valami megváltozott. Talán tetszeni akartam a fiúknak, talán azt szerettem volna, hogy elfogadjon a többi ember. Elkezdtem nőiesebben viselkedni, öltözni. Nem mondom, hogy most borzasztó nőies vagyok, de magamhoz képest igyekszem. De sohasem leszek az a kimondottan nőies nő, mert nincs meg hozzá semmilyen adottságom.
8. tavaszilány (válaszként erre: 6. - Veledjooo)
2011. jan. 31. 19:32
Ez természetes :)...Nem lábtörlő, hanem királynő :)
2011. jan. 31. 18:43
Ez az hogy most annyira jól érzem magam :D és szeretnék változtatni, elkezdtem pl arra figyelni hogy ne görnyedjek :) és ne az orrom alatt beszéljek :D elkezdtek zavarni ezek a dolgok...
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook