Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Normális ez a nő? fórum

Normális ez a nő? (beszélgetős fórum)


1 2 3
85. f7586d2534 (válaszként erre: 61. - Agis)
2013. szept. 4. 09:26
A csecsemő dolga hogy legyenek hurkái, egy betegség leviszi róla pár nap alatt. Tudom két felnőtt fiam van.A nagy oltár rossz evő volt, a kicsi a vasszöget is képes lett volna megenni.Igyekeztem alkalmazkodni hozzájuk. Nem kövér nem sovi felnőttek, normális étvággyal.Bármennyire jó anya is valaki a baba belső irányításával nem veszi fel a versenyt. Ha a sarka valakit fogyira akar fogni legyen a nagyfejű hajdú az, ne a baba.
84. f7586d2534 (válaszként erre: 1. - 9e32886f4a)
2013. szept. 4. 09:21
HUUUUUUUUUUU!!!!!!!
2011. máj. 12. 18:08
Az ilyeneknek komoly felvilágositásra van szügségük! Mármint az ilyen anyáknak. Az apákat sem értem,hogy ezt miért hagyják? Valahogy úgy kellene,h a gyerekorvos,a védőnő a tanárok mind elmondják nekik valamilyen felvilágositó órán azt,h hogyan kell táplálni ,és mivel egy gyereket a normális fejlődéshez.Én nagyon dundi baba voltam(nagyon-nagyon)és tessék most vagyok 54 kg a 167 cm-hez...Ha a gyerek eleget mozog akkor szinte bármit ehet(igen olykor olykor a gyerekek számára oly fontos chips,csoki is belefér).
2011. máj. 12. 01:43

az én nagyon okos kolleganőm is diétáztatja a gyerekeit :))) agyatlan barma.... és hiába mondjuk neki, h egyáltalán nem kövér az a gyerek, csak nem cérnavékony testalkatot, hanem az apja erősebb testfelépítését örökölte, lexarja. Közölte, h ő kövérnek látja, és kész! 10 éves, és 7-8 éves fiúkról van szó, akik a suli mellett kézilabda edzésekre járnak, és úsznak is...... Amióta szilárd ételt esznek, nem ehetnek pld. este 6 után.... Konkrétan a kissebbik sztem már anorexiás, mert belenevelte az anyja (aki szintén az). 7-8 éves gyerek elvan egész nap 1 (!) tányér müzlivel....... Na! Ez normális????!!!!

Majd a Sarka Kata is hordhatja a pszichiátriára a ygerekeit anorexia/ bulémia miatt..... Sok elmeroggyant!

81. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 61. - Agis)
2011. máj. 11. 23:32
Na hát akkor te is olyan nagy tudású vagy mint az a nő.
2011. máj. 11. 23:21
A másik,h egy féléves babáról van szó,őt már nyugodtan elkezdheti mással is etetni. De éheztetni...diétára fogni egy kisbabát....na az ilyeneknek sem való ám gyerek. Egy ilyen picinek kell a táplálék a normális fejlődéshez!
79. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 1. - 9e32886f4a)
2011. máj. 11. 23:17
Úh de kemény,hülye ez a nő, beállhat a sorba rubint réka mögé simán.
78. kisj (válaszként erre: 71. - Zsanci79)
2011. febr. 3. 13:24

Az 1,5 dl/nap elírás.

Én is pont ugyanúgy a saját magam tapasztaltam, hogy tényleg nem tesz jót a babáknak, ha kontroll nélküli mennyiségben kapják a tápszert.

77. orsolya33 (válaszként erre: 66. - Agis)
2011. febr. 2. 10:29
Mellesleg nem értem a felháborodást, ahogy elnéztem a hsz-idat,nincs még gyereked és még nem is akarsz. Vagy ha Sarka Kata védelmére keltél,mert szimpi,akkor megértelek, de mint írtam,szerintem csak kamu búlvárhír lehet,mert ha nem akkor egy kicsit tényleg beteg,hogy a saját gyereke igényeit nem elégíti ki,ez olyan, hogy nem hagyom aludni,mert jöttek vendégek,akik babusgatni akarják, vagy nem cserélem le a pisis pelenkát időben,mert spórolunk.Nem adok neki enni annyit, mert kövér gyerek és sokat eszik.
76. orsolya33 (válaszként erre: 66. - Agis)
2011. febr. 2. 10:18
Egy anya úgy veszi észre, hogy a gyereke talán igényli a szilárdabb ételt, hogy másfél óránként simán megiszik 160 ml tápszert,mert már nem elég neki 3-4 óránként.Mivel előtte sír,hogy valami nem jó,akkor egy anya megnézi a pelenkát,le is cseréli,megkínálja teával,amit nagyon iszik, és ha esetleg utána is sír,akkor tápszerrel, és ha eszi, sőt megeszi az egészet,akkor valószínű éhes volt. Mivel másfél órával azelőtt evett,így egyértelmű,hogy már nem elég neki a folyós étel.EZ egyes babáknál 4 hónapos korban is előfordul, a védőnő és a doktor is a gyümölcs bevezetését foglya ajánlani,majd a zöldséget. Ennyi az egész. Így lehet észre vennie egy anyának, ha a gyereke igényli a szilárdabb ételt. Sehol nem írtam,hogy aki nem veszi észre,az nem anya,mellesleg tanácsot is lehet kérni,ha valamiben nem vagy tisztával. Előbb utóbb pedig minden anyában olyan ösztön fog működni,hogy a gyerek nyekergéséből tudni fogja mi a baja.
2011. febr. 1. 17:40

Egyszerűen a Sarka Katától iszonyodom, meg a másik nőtől a Rubint Rékáról van ezeknek közös tulajdonságuk annyira beképzeltek, hogy már az orruknál tovább nem látnak. A férje a Hajdú Péter sem különb olyan pofátlan, lekezelő, szemtelen, ha tehetném lekevernék neki egy nagy pofont. A Shorbert Norbi felesége és uniszimpatikus és egyáltalán nem megnyerő. Fogalmuk sincs mit kezdjenek magukkal. A másik a gyereknek adjon bőségesen enni és ne sajnálja tőle a táplálékot.

Üdv.Ágnes

74. Re87
2011. febr. 1. 17:31
Sekélyeseké a világ!Nem számít,hogy egészséges-e,hogy okos-e,hogy empatikus-e,hogy toleráns-e,hogy szorult-e belé egy csepp érzelmi intelligencia,csak vékony legyen!Ez az!Szerintetek is lágerba kéne' küldeni az összes kövér embert?Nem szép látvány egyik sem,minek vegyük őket emberszámba!?A duci kisbabák,meg gyerekek meg aztán egyenesen undorítóak...Agyhalottak!!!
2011. febr. 1. 15:53

Na gratulálok.

Ismét sikerült elérnie ennek a két semmirekellő gyökérnek ( Hajdú, Sarka ), hogy róluk beszéljünk. Ezért kreálják ezeket a híreket, mert annyira nem jók semmire, hogy kell valami amiért észrevesszük őket. Hahó, ebből élnek. Ne adjuk meg nekik ezt az örömet, hogy foglalkozunk velük.

2011. febr. 1. 13:53
Jézusom ez a nő beteg. Bár ezt tudtuk. A férje is furcsa szerzemény és akkor finoman fogalmaztam.
71. zsanci79 (válaszként erre: 68. - Kisj)
2011. febr. 1. 12:52

A tápszernek az a sajnálatos sajátossága, hogy felfújja a babát. Tudom, mert nekem is szükség volt rá, így szemmel láttam a külömbséget.

De én azt továbbra sem gondolom, hogy fél éves babának 1,5 dl lenne a napi adagja. Miből? Tápszerből? Vagy csak ennyit kéne egyen? Na ne má...

2011. febr. 1. 12:50
Akkor és annyit kell egy babának enni adni amennyi kell neki. Jó,hogy már nem küldi ki futni.
69. jozsi.38 (válaszként erre: 68. - Kisj)
2011. febr. 1. 12:43
egy babát éhesen hagyni hogy ne hízzon el normális? mert csak a kinézetre hajt
68. kisj
2011. febr. 1. 12:36

Egy babát tápszerrel igenis túl lehet etetni.

Sarkát utálom, de ebben mégis igazat tudok adni neki.

2011. febr. 1. 11:21
hát , ha sarka ezt komolyan gondolja hogy egy pár hónapos baba étvágyát csökkenteni kell akkor a nő fejével komoly gondok vannak.úgyis megnő a baba és később lemozogja azt a kis hájat amit összeszed.
66. agis (válaszként erre: 65. - Orsolya33)
2011. febr. 1. 11:09

Ezt, amit leirtal teljesen komolyangondolod?


Akkor az ne is anya, aki magatol nem jon ra, mikor mit adjon a gyereknek....? :D


" egy anyának észre kell hogy vegye azt, hogy a gyereke mikortól igényli a szilárdabb ételeket"

2011. febr. 1. 10:12
Szerintem ez csak bulvárhír, mellesleg egy fél éves gyereknek már illendő lenne adni anyuka által elkészített főzelékeket, pépeket, mert persze hogy éhes a gyerek, ha csak tápot eszik. Nem elég neki és egy anyának észre kell hogy vegye azt, hogy a gyereke mikortól igényli a szilárdabb ételeket. Vagy Kata nem tudja ezt, vagy tájékozatlan a bulvársajtó és hazudnak, ha meg nem akkor Kata tényleg csak azt bizonyítja, hogy egy buta tyúk.Más örül ha jól eszik a babája.A csokitól fog elhízni,ha sokat eszik, de én az enyéimnek szoktam adni tejszeletet, krémtúrót ritkán, mert az édes is kell a szervezetnek.
2011. jan. 31. 19:15
hát ha most ez igaz.. akkor később jó nagy gondok lesznek az a helyzet mert a gyerekben olyan dolgokat fog kiváltani ami nemhiszem h kellemes lesz neki is meg a gyerek lelkivilágának..!! egy másik variáció az hogy később nem fogja meg akadályozni hogy mit egyen meg mennyit és akkora lesz mint egy ház és úgy fgja magát jól érezni márcsak azért is! vhogy így.. :\ ha ez igaz akkor Kata szerintem nincs megelégedve magával.!
63. 04e95f637a (válaszként erre: 61. - Agis)
2011. jan. 31. 19:03

Az a baj,itt most az alapvető napi adagjáról van szó,és nem a csokikról,és a cukorkákról!Vagy nem?

Nekem tetszik a kis málnakeverő lábaik,meg tudnám őket zabálni :)))

62. 9e32886f4a (válaszként erre: 59. - 8dc02726ef)
2011. jan. 31. 19:03
azon is felháborodom ugyan úgy ne aggódj,vannak durvább dolgok is jól tudom, hisz számtalan eset van pl amerikában mikor a gyermek éhenhal anélkül hogy bárki is oda figyelne mondjuk egy tanár hogy a gyereket otthon éheztetik és nap mint nap verik a szülők..de ha belegondolsz épp eszü ember nem csinál ilyet mint ez a szutyók, hogy félévesen már azzal súlytja a gyereket hogy divatból diétára fogja mert húsos baba.egy normális anya ilyet nem tesz.
61. agis
2011. jan. 31. 19:00

Nem olvastam vegig a hozzaszolasokat, de en igazat adott H. S. Katanak. Miert is?

Nem attol szep egy csecsemo, ha hurkai vannak es kover. Mindenki tudja milyen moho a legtobb gyerek.....


Vannak ennel sokkal "kegyetlenebb" anyukak, oket miert nem kuldi el senki a halal farkara....?

60. 04e95f637a (válaszként erre: 1. - 9e32886f4a)
2011. jan. 31. 18:59
ez hülye!:S
2011. jan. 31. 18:52

Kedves Hölgyeim!

Mire ez a nagy vehemencia?

Nekik ez az út adatott, biztos, hogy a gyerek nem fog semmiben sem hiányt szenvedni, szuper orvosban sem, ha a legkisebb gond is adódna.

Ne aggódjatok a gyerekért! Már biztos állása is meg van egy zsíros munkahelyen. Ezt vakon mondom.

Sok 100 ezer csecsemő van sokkal szarabb helyzetben. Attól miért nem háborodtok fel?

58. 5e48d37001 (válaszként erre: 56. - F8db0709b8)
2011. jan. 31. 17:04

Annyira biztos nem,hogy elvegyék tőle.

De akkor is tartom a véleményem.Ez egy bulvárhír,így kell kezelem,kevés valóságalap,nagy ferdítések:-)

57. 6a6e086e31 (válaszként erre: 1. - 9e32886f4a)
2011. jan. 31. 17:04
ez egy igazi idióta, eddig is herótom volt a pofájától, a stílusától, de ez már mindennek a teteje.Grr
56. f8db0709b8 (válaszként erre: 55. - 5e48d37001)
2011. jan. 31. 16:56
Dehogy fognak!Ld. a máj károsult kisbabát akinek ivott az anyja,vagy azt a babát akit halálra éheztettek.Senki nem szólt bele,sem a védőnő,se a gyerek orvos sem a gyermekvédelmisek senki sem.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook