Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Járt már valaki nálatok svéd masszázs tanfolyamra? Mik a tapasztalatok? fórum

Járt már valaki nálatok svéd masszázs tanfolyamra? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


5. 74740b7c7c (válaszként erre: 4. - Böbe1961)
2011. jan. 31. 15:22

:)

Több lányt tudok, aki ezzel foglalkozik, de van/volt/lesz rá példa, hogy a pasik bepróbálkoznak v. megkérdezik, hogy sima masszázsról van-e szó, vagy van erotikus levezetés is.?!?!?! :D

4. böbe1961 (válaszként erre: 3. - 74740b7c7c)
2011. jan. 31. 15:12
Ez nem igaz, szerintem igen is van rá igény, főleg ebben a rohanó világban, sok az irodai dolgozó és sokan mozgásszegény életet élnek, ezeknek az embereknek gyakran fáj a hátuk, minden porcikájuk, meg a stresszt is segít leküzdeni. Szerintem van rá igény.
2011. jan. 31. 15:10

Az emberek többsége már sajnos erről úgy vélekedik, hogy az erotikához köti v. a szexhez:)


Szóval van rá kereslet, de nem "normális" keretek között:D

2. berna83 (válaszként erre: 1. - 080b3fe637)
2011. jan. 31. 15:04
Bocsi, járt már valaki nálatok helyett járt már valaki közületeket akartam írni. :-)
2011. jan. 31. 14:57

Sziasztok!

Járt már valaki nálatok svéd masszázs tanfolyamra? Mik a tapasztalatok? A Cédrus Centerben tanult valaki? Általában mennyi idő alatt lehet megtanulni olyan szinten, hogy dolgozni is tudj vele. Én most az 50 és a 90 órás között gondolkozom. Ezzel nem tudom mennyire lehet elhelyezkedni, munkát vállalni, illetve az embereknek mennyire van igényük a masszázsra.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook