Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » R. Zrt. Szolnok, munka... fórum

R. Zrt. Szolnok, munka... (beszélgetős fórum)

2011. jan. 31. 14:53

Tudod az a baj hogy hiába beszélsz valakivel lehet hogy hülyeséget mond mindenképpen az illetékessel beszélj ne adjál a szóbeszédre mert lehet hogy fére vezet olyat mond ami nem igaz és azzal nem vagy kisegitve.

Köszönöm viszont neked is.

7. c948b987b1 (válaszként erre: 6. - Koszka2)
2011. jan. 31. 14:47

Köszönöm, hátha bejön. Nagy cég, reméltem hogy összefutok itt valakivel, aki ott melózik. De az van. A szolnokiak valahogy nem szeretnek itt fórumozgatni, legalábbis nagyon kevéssel találkoztam eddig.

Legyen szép napod:)))

2011. jan. 31. 14:44
Na akkor ne türelmetlenkedjél a jövő héten mindent meg tudsz itt senki nem fog tudni neked tutit mondani légy türelemmel és ha el mondják a tutit el tudod dönteni megfelel vagy nem Én drukkolok neked hogy jó legyen
5. c948b987b1 (válaszként erre: 4. - Koszka2)
2011. jan. 31. 14:35

Vázolom: 1. A központban nem állnak velem szóba, sem telefonon, sem személyesen, azt mondták jövő héten döntenek, majd akkor mindent megtudok. (5 percre lakom a központjuktól, nem volt nehéz beugrani).

2. Az a gyanús, hogy ami keveset megtudtam, már egyáltalán nem az az állás amire beadtam a pályázatom... Én a központba, hagyományos 8 órás állásra jelentkeztem. Közben ez nagyon érdekesen módosult... telephely, 2 műszak. Ezért mondom, hogy valami gyanús. Olyan érzésem van, hogy az az állás a kutyának sem kell, ezért volt a mézesmadzag, hogy a központban lehet dolgozni. És most megpróbálnak bepalizni valakit. Most azt írta valaki priviben, hogy nem fiatal nőnek való hely.

Csak az a baj, hogy állás nagyon jó lenne, de azért nem mindenáron...

4. Koszka2 (válaszként erre: 3. - C948b987b1)
2011. jan. 31. 14:29
De nem értem miért másod kézből be kell menni a központjukba és ott tuti biztosat tudnak mondani vagy ott se mert akkor biztosat sose tudod meg
3. c948b987b1 (válaszként erre: 2. - Koszka2)
2011. jan. 31. 14:24
Mit gondolsz, mivel kezdtem? :) Ami infót kaptam, a semmivel egyenlő...:( Hallottam már néhány fura dolgot arról a helyről, de mind másodkézből. Ezért lenne jó, ha találnák valakit, aki pontosabb infót tud adni.
2011. jan. 31. 14:19

Szia

Ennyi erővel az illetékeseket is megkérdezhetnéd ott biztos és pontos információt kapsz

2011. jan. 31. 14:05
Sziasztok! A szolnoki R. Zrt. (szemétszállítás, parkolás)meghirdetett egy adminisztrátori állást. Az újszászi úti telephelyére, két műszakban... Arra lennék kíváncsi, hogy miféle adminisztrátori állás az ilyen, tudja valaki? Kicsit furának tűnik.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook